Ambient on/off

Join the new world

 

Dora per Doren

Day 1,965, 12:09 Published in USA Albania by LiLo1

Prsh te gjitheve.
Sic e dini MU-a jon ka plane te medhaja per ngritjen dhe fuqizimin e saj dhe me kete rast po ju prezantoj iniciatriven e re Dora per Doren.
Cfare kuptimi ka kjo iniciative??
E thjeshte qe secili ne MU- me aq sa ka mundesi te mbeshtese njeri-tjetrin.Ne si Mu kemi menduar qe ato persona qe kan Tg Q4 full dhe kan mundesi goldi te mund te ndihmojn nje lojtar me aq sa ka mundesi.Forma ndimuse te jete ne all gold,Food e arme, pra shum e thjeshte.Secili nga pjesmarresit do te "adoptoj" nje lojtar nga tashi e deri kur te behen lirimet qe ta ndihmoj te eci perpara dhe nepermjet nje marreveshje ato te bien dakort per shumen si do ja kthej , sa do i kthej apo fare.

Synimi paresor eshte bashkepunimi ndermjet pjestareve te MU-s.Te krijohet 1 fryme vellazerore ne MU sepse vetem se bashku te gjith mund te ecim edhe me shum perpara, dhe do jete si pergjigje e forte ndaj gojeve te liga e njerezve qe fuqia e tyre fillon e mbaron tek goja e vet.

Puna ka filluar dhe 2 lojtar po ndihmohen ato jane Maestrali qe do mirrem un personalisht me te dhe Mikeli4free me fuego195.
Ju lutem kontaktoni me komandantin ne pm se kush do ti shtohet kesaj liste neser shtohet edhe jonkastrioti
Pra se bashku per me mir,se bashku per eShqiperine ju flm
 

Comments

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Day 1,965, 12:13

First Vote 🙂

eggzoni
eggzoni Day 1,965, 12:17

Ju pergezoj per kete organizim fenomenal 🙂 ju lumte!!!

Arius argiri
Arius argiri Day 1,965, 12:22

Nje V e madhe! si gjithmone nje iniziative e lavderueshme!

AM14 Day 1,965, 12:54

Comment deleted

AM14
AM14 Day 1,965, 12:58

Lilo mendon se accounti Baby Angie mund te ndihmohet. Jam ne dijeni qe ka free q3 dhe ka mbledhur diku tek 20 gold... Eshte lvl 8 ka rreth 680 strength ne mos gaboj

LiLo1
LiLo1 Day 1,965, 14:18

ktu bahet fjale per MU-n tone se nuk kemi mundesin me shtri hapin me te madh thjesht po punojm me aq sa kemi mundesin sepse ne MU ka shum lojtar qe kan nevoj

AM14
AM14 Day 1,965, 14:20

Kuptoj kuptoj, ti them Baby Angiet te futet tek Mu-ja jote 😃

Endritt Zekka
Endritt Zekka Day 1,965, 13:17

V+S

Shume ide e mire.
Suksese.

Lazim Latifi
Lazim Latifi Day 1,965, 22:43

Shum ide e mire suksese.!!!!!!!!

vizioni
vizioni Day 1,966, 00:55

V+S vetem perpara

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,966, 10:01

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.