Ambient on/off

Join the new world

 

Denoncim për fyerje

Day 1,818, 11:59 Published in Albania Albania by Rilindasi

Avokatit të popullit.


Dua të paraqes denoncim publik në çeshtjet në vijim:

Ndaj http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5530963


Për :
Duke pasur parasysh se personi ndaj të cilit behet denoncimi është person që mbanë post politik të zv ministritë të mbrojtjës i kerkojmë Avokatit të popullit që të shqyrtoj rastin dhe të merë masa represive dhe preventive .


Ankesat dhe denoncimet adresuar Avokatit te Popullit
Your response has been recorded.
 

Comments

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,818, 12:03

Gjithashtu jeni te lutur te plotesoni formularin e caktuar qe gjendet ne artikullin tone. Do te merrni pergjigje per denoncimin brenda 2 ditesh, dhe rasti do te paraqitet ne raportin javor. Faleminderit.

Catatumbo
Catatumbo Day 1,818, 12:12

Ahh Rilindas kjo esht gjeja me e vogel qe meriton ty 🙂 ++++ Kleantjo

Mos deshe te te lavderojm ti je i pari qe duhet akuzuar per shpifje, percarje, genjeshtra etj etj

Catatumbo
Catatumbo Day 1,818, 12:15

gjithashtu per identitet te rrejshum qe perdor duke pasur me heret 3 accaunte.

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,818, 12:20

Kleantjo paska fol ne emer te popullit mor,pse e denoncon Kleantjon, denoncoje tgjithe popullin xdxd

A E N E A S
A E N E A S Day 1,818, 12:21

^ LOL XD

Catatumbo
Catatumbo Day 1,818, 12:26

Pastaj per hir te stilit "ZHAPIKU" nuk duhej te denoncohet LoL

A E N E A S
A E N E A S Day 1,818, 12:28

^ Trololololololo Kapeni per zhelezh e nxirreni perjasht

Andiroid
Andiroid Day 1,818, 12:32

QR 2 ish-president te papune... qe mbeshtesin ofendimet dhe ne te njejten kohe pretendojne per bashkim kombetar... Hipokrizia lvl 100.00

Catatumbo
Catatumbo Day 1,818, 12:34

Bashkimi kombetar nuk behet duke perca poppullin,, genjeshtra, shantazhime etj etj

Andiroid
Andiroid Day 1,818, 12:35

po ke te djejt bohet tu u sha njoni me tjetrin

DonCurtis
DonCurtis Day 1,818, 12:36

Andiroid +1

Catatumbo
Catatumbo Day 1,818, 12:37

Kur un tentosha per bashkim ky shkruante artikuj me shantazhime genjeshtra e duke tentuar per te perca jemi gjith prezent te gjith ishim si me mir dhe ku Rilindashi ndrroi identitetin dhe filloi me artikuj.,
Gjithashtu ta kish dashur aq shum bashkimin ky djali pse nuk u fut ne bashkqeverisje me jonin po shiste pordha ketu jo ashtu jo kshtu leri kto muabete mos mi trego mua ty se edhe 2 dit po i bej 1 vit loj 😃

Lucifer aka Biuy
Lucifer aka Biuy Day 1,818, 12:38

Ju,kisha lut te gjitheve mi marr gjerat me qet edhe mos me u fy

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,818, 12:50

@Andiroid bukur djalosh , po lexoje edhe njehere komentin tim ndoshta e kupton me mire 😃

Andiroid
Andiroid Day 1,818, 12:56

o vlla ti mund te kesh bo edhe 20 vjet loje ktu dhe une vetem 1 ore... po kjo nuk te jep te drejten ty te shash e te mbeshtesesh te tjeret kur shajne nje armikun tend politik...

Nqs Rilindasi shpik dhe krijon perçarje ti atehere trego si eshte e verteta dhe kerko bashkim! Nuk e kuptoj arsyen e nxefjes tate, nqs je me ndergjegjie te paster ske pse mer flak... apo "te djeg miza diku" siç thote populli...

A E N E A S
A E N E A S Day 1,818, 12:58

Huahuahuahuahua ata shahen ne Parlament e jo me ketu ne nje loje

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Day 1,818, 13:02

RROFT SHQIPERIA ETNIKE
1912 - 2012
1oo Vite Pavarsi

DraKuLlaa
DraKuLlaa Day 1,818, 13:14

ncncncn : me kete tregohet karakteri familjar !
ps: un nuk di nqse keni pasur probleme, por per nje gje koti te ofendohet nje shqipetar ne menyren me vullgare ??

ne nderkoh nqse kam thene diqka gabim , apo nqse deshironi te ma sqaroni rastin me shkruani PM, sepse skam koh te merrem me GZ dhe komentet ne TE
RROFT shqiperia e madhe * * * *

Princ4life
Princ4life Day 1,819, 02:57

Sa mentalitet idiot qe kemi ne shqiptaret edhe ne loje e shajme njeri tjetrin.

Peja001
Peja001 Day 1,819, 06:06

ne emer te popullit ja keni qr me kto sharje 😛

albaniaguard
albaniaguard Day 1,819, 07:47

@festimbeqa medoj se e ke shume gabim dhe jam shume dakort me android.ky personi ketu,rilindasi,nuk po ben ndonje gabim qe ben kete denoncim pasi ai po tregon dicka qe per mendimin e tij eshte shkelje pastaj eshte institucioni perkates qe e gjykon kete gje dhe ne se ka de drejte apo gabim jane te tjeret qe e gjykojne dhe ti nese ke ndonje gje kundra rilindasit apo kujtdo tjeter,tani eshte avokati i popullit dhe ankimoje,shume e thjeshte .....

albaniaguard
albaniaguard Day 1,819, 07:48

nuk ka nevoje qe te shajme njeri tjetrin neper komente e neper artikuj,thjesht ankimoje.edhe ti qe thua te ka percare,ankimoje dhe ta zgjidhin te tjeret pastaj dhe ta tregojne kush kishte te drejte e kush jo flm.

Catatumbo
Catatumbo Day 1,819, 08:08

albanianguard i dashur per te denoncuar dike se pari duhet te jesh vet i paster duhet te kesh nje identitet ne loj e jo si ky, pastaj sic e kam cek njeriu qe ben shpifje, mashtrime, percarje etj etj dhe i sjell vetem keq shqiperise nuk esht ne pozit te denoncoj dike.
Nese cdokush pervec ketij kishte denoncuar do e kisha mirpritur po nese lexojm artikujt e mehershem te ketij cuni ather nuk besoj se esht personi i duhur per te denoncuar dike.
Se ky shum gjera me te kqija se sa fyerjet ka bere.

albaniaguard
albaniaguard Day 1,819, 09:18

nuk me kuptove,e kisha fjalen qe cdokush mund te denoncoje,i paster apo i pa paster,ska rendesi se si eshte,per kete mund te besh nje denoncim ti qe e di qe ka bere kete apo ate gje,apo cdokush tjeter dhe te meret nje vendim nga institucioni dhe jo te krijohen incidente te kota neper artikuj se pastaj krijohen edhe ndarjet mes shqipetarve dhe nga kjo nuk vjen as nje gje e mire.

Arius argiri
Arius argiri Day 1,819, 10:00

kur nje njeri i ditur vjen pran jush do ta dalloni pa mundim sepse menjehere te gjithe budallejnte bashkohen ne nje bande per ta sulmuar! J:Suift.
mos vrit mendjen pra rilindas per ofendimet e peshtira te kleanthit dhe bandes made in simpsons ! thjesht tregojne kulturen personale!!!!!

kelmendas
kelmendas Day 1,820, 00:25

@Rilindas sa vjet i ke vlla ja mshajti jo ashtu jo kshtu po boll mo nuk te vjen turp i thua vetit profesor lol

shkruj diqka mire e shiko a te shan ndonjeri ?

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,820, 02:20

LOL NO COMMENT

PS : KETO PUNET LE TE KRYHEN NE PM E JO PUBLIKE DHE KY ARTIKULL LE TE SHLYHET FLM

Ethnic Albania I Loading
Ethnic Albania I Loading Day 1,820, 06:44

Mentaliteti fshatar ne Shqiperi shprehet qart ne keto komente .

AqifPasha
AqifPasha Day 1,820, 11:30

Ahahahaaha o çu kenaqem hahahahaha ....

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.