Daugiau nei tūkstantis aktyvių ePiliečių

Day 1,425, 19:54 Published in Lithuania Lithuania by Fabrikantas

Praėjusią savaitę turėjome daugiau nei tūkstantį aktyvių ePiliečų!

Palyginau vakar surinktus duomenis su praėjusio šeštadienio ir atidėjau juos ant experience - military rank points diagramų (kiekvienas brūkšnelis rodo, kiek padidėjo konkretaus žaidėjo exp ir mrp):Beveik labai gerai matosi horizontaliai į dešinę plaukiantys šios savaitės ekonomistai, ir beveik vertikaliai kylantys savaitės generolai.

Čia pateiktas fragmentas išryškina 20-24 lygių žaidėjų pokyčius, blogratyje („eRepublik“ - „ataskaitos“ - „experience vs military rank su vystymosi vektoriais“) rasite ir aukštesnius lygius.

Tikriausiai ir šį kartą Jums būtų įdomu palyginti savo veiksmus su kitų diagramose atidėtų žaidėjų pokyčiais?

Žiūrėdamas į šias „karjeros vamzdžio“ diagramas pamėginau sudaryti vamzdžio ribų lentelę:Mintis daugmaž ta, kad jei esate 23 lygio (čia aš apie Fabrikantą), ir jūsų laipsnis žemiau dviejų žvaigždučių leitenanto, tai galbūt jums reikia pakariauti? Ir priešingai, jei esate to paties lygio, o jūsų laipsnis – majoras** ar aukštesnis – gal tuomet geriau pasirūpinkit cepelinų ir tankų gamyba?

Suprantama, kad tai tik subjektyvi mano nuomonė, kvietimas diskusijai...Privati mokslinė laboratorija yra išlaikoma iš sponsorių paramos, Jūsų aukos litais ar prekėmis būtų labai sveikintinos, net jei ir visai nedidelės.