Ambient on/off

Join the new world

 

Co dále....?

Day 1,618, 11:32 Published in Czech Republic Argentina by Qw1n

Ahoj eobčane,

těchto pár řádků bych chtěl věnovat současné situaci naší ezemě. Jak asi všichni víte už delší dobu jsme okupováni eSlovenskem. Není to nic příjemného, ale budeme to muset nějak přežít. Snad se v dohledné době dohodneme na vrácení alespoň jednoho regionu. Slováci se furt vymlouvají, že jsme málo aktivní, nepíšeme články a vidí v nás zrádce.
Chtěl bych poprosit všechny hráče jak už začátečníky nebo staré kořeny 😃 aby nepouštěli republiku, ba naopak začali se aktivně podílet na nové budoucnosti naší země(piště články, aktivně se zapojujte do debat atd.). Začínáme pomalu eumírat což nám vůbec nepomáhá.
Pomozte obnovit samostatný Český stát.Dalších pár řádků se bude týkat strany Svobodné Česko. Jelikož jsem party prezident chtěl bych poprosit všechny členy strany aby vyplnili tento krátký dotazník, abych měl představu kdo je aktivní a rád by kandidoval do kongresu (tedy jestli bude za měsíc). Je to kvůli tomu, aby se vytvořil seznam určitých kandidátů a zabránilo se případným PTO hráčů vstoupit do kongresu.Další věc, kterou bych tu chtěl publikovat je (už jsem ji psal v předchozím článku), že jako PP strany Svobodné Česko chci navrhnout na CP volby českého hráče. Nemám nic proti cizincům, ale přijde mně trošku "blbé", kdyby český prezident neuměl česky.A na závěr můj osobní postoj je, že jsem zásadně proONE a chtěl bych udobřit vztahy se Slovenskem, obnovit vzájemnou důvěru a ne hádat se tu jak báby na trhu, házet po sobě špínu, nadávat si atd. Vím že to nebude jednoduché, ale chci aby byla vidět snaha o zlepšení vzájemných vztahů.PS: můj slohový projev není nic moc. Omluvte i případné gramatické chyby. Děkuji
 

Comments

martin 123456789
martin 123456789 Day 1,618, 11:48

hlasujem za

Lawyee
Lawyee Day 1,618, 11:50

velmi pekne - a co tak sam kandidovat za prezidenta?

Qw1n
Qw1n Day 1,618, 12:04

No popravdě nevím, nemám moc času přes den.. a co slyším od ostatních CP je docela fuška časová .... 🙁 ale ještě popřemýšlím...

xSteviex
xSteviex Day 1,618, 12:14

Nice article!

>Česko chci navrhnout na CP volby českého hráče. Nemám nic proti cizincům, ale přijde mně trošku "blbé", kdyby český prezident neuměl česky.

NYA NYA NYA :З

>proONE
Ohhh...) I am from Ukraine and in my heart only TEDED, but for Czechs best choice is proONE)
I support the establishment of relations with the Slovaks! :З
Bratrské národy!

---
PP of Czech Boobs Party

PetrVeliky
PetrVeliky Day 1,618, 12:23

voted

xdxm
xdxm Day 1,618, 12:27

vote

Maly Pepik
Maly Pepik Day 1,618, 12:34

voted

Filip XII
Filip XII Day 1,618, 12:49

voted

fwdre
fwdre Day 1,618, 13:12

Vote : )
velmi pekne - a co tak sam kandidovat na prezidenta? x2

PR0T11
PR0T11 Day 1,618, 13:42

Tvoj slohový projev sa mi páči, dostávaš za JEDNA !!!!

KacmiDO
KacmiDO Day 1,618, 15:21

drzim palce, nech sa ti tvoj zamer podari. to, ze hovorime o zradcoch, ma realny zaklad. pomenujme veci pravym menom:
problem je v dvoch hracoch: vladislav baloun a pr0t11, ktori porusili uplne vsetky existujuce dohody a svoju retoriku postavili na dost nechutnej nacionalistickej konfrontacnej karte. a u nas plati pravidlo, ze akonahle niekto zacne tahat do hry nacionalisticke vasne, osobne antipatie, ci akukolvek etnicku nenavist, tak skoncil. nebavime sa s nim ...

KacmiDO
KacmiDO Day 1,618, 15:24

... okrem toho sa obaja spominani osvedcili ako katastrofalne zli prezidenti, ktori boli po kratkej dobe odvolani kvoli nezmyselnym politickym tahom a kaslali na svoje povinnosti.

dalej si daj pozor na PTOckarov. ku ktorym patri zopar tureckych hracov a madarski nackovia "kuruc", ku ktorym sa pridal aj spominany pr0t.

vsetci hraci, s ktorymi sa da normalne komunikovat, drzia sa dohod a nevykluju sa z nich uplni psychopaticki magori, su vitani : )

Red Duck
Red Duck Day 1,618, 15:29

A jak nám ONE pomohlo? Nijak. Budem pořád rukojmí toho jak se vyspí Slováci, bez vlastní politiky a pořád okupovaní přinejlepším s jedním regionem. Zlo se nepolepšilo ani nebylo potrestáno.

Dimitru: Jaké dohody pr0t11 a Vlad dohody porušily? Žádný, proto jsme taky okupovaní, bohužel.

Qw1n
Qw1n Day 1,618, 16:10

Proč podle jedinců odsuzujete celou eČR??? Jsou tady nový hráči co nemají nic společného s VB a PR0T11, přece nemůžete házet vinu na nás.... VB už nehraje PR0T má Rakouskou občanku.. Melete furt to samé dokola. My vám dáváme najevo, že jsme proONE... ale vy furt budete předhazovat politiku VB a PR0Ta... Krtek hlásí jsem proONE já jako PP nejsilnější strany v eČR hlásím proONE...ale všechno má své meze.
Můj názor je ten, že se to musí někam pohnout dopředu!!! Je to na Vás jak se k tomu postavíte

conta.srdr
conta.srdr Day 1,618, 16:41

a preco by sme nemali odsudzovat celu CR? ved krajina je to co robi jej vlada. ak vlada urobi kravinu, trpia vsetci obcania

je jedno ze vsetci obcania chcu jedno ak prezident urobi druhe

Qw1n
Qw1n Day 1,618, 21:17

to je ta vaše diplomacie? Stará vláda zato může bude trpět celá eČR.... nebo spíš hráči typu conta.srdr vidí bonusy a nechce se jich vzdát za každou cenu???
Tady asi nikdo nechce slyšet, že jsou tu nový hráči a chtějí být zadobře s eSVK.

Lawyee
Lawyee Day 1,618, 22:47

Qw1n, hraci tu prezentuju svoje sukromne nazory, na cele eSlovenska som momentalne ja, takze ako diplomaciu ber len moje vyhlasenia. Debata sa zacala pekne, skoda ju hned zvrhavat na flaming

kuba007
kuba007 Day 1,619, 01:15

článek fajn, jsem pro aby se začalo jednat ať je v ečesku kongres, ovšem komenty jako obvykle sklouzly do starých kolejí - zase se točí to samé dokola 🙁

držím palec a věřím v dohodu

Qw1n
Qw1n Day 1,619, 03:55

🙂 já jsem v klidu furt věřím, že jsou lidi na obou stranách, kteří spolu chtějí žít v míru a klidu.

fwdre
fwdre Day 1,619, 04:28

Dimitru: Jaké dohody pr0t11 a Vlad dohody porušily? x2
Slušně se nechovali, ale dohody fakticky neporušili žádné : )

conta: "a preco by sme nemali odsudzovat celu CR? ved krajina je to co robi jej vlada. ak vlada urobi kravinu, trpia vsetci obcania"

...ale vy ČR odsuzujete za MINULÉ vlády a za činy lidi kteří už v ČR delší dobu nejsou...tak co to je za "pomstu", když tím nijak neuškodíte "víníkům" ale naopak jen desítkám nevinných lidí?

Pivo sk
Pivo sk Day 1,619, 09:12

Že sa zrovna ty oháňaš nevinou : D Inak súhlas je na čase začať sa normálne baviť.

RD: Ak nechcete byť ONE sami sa podľa logiky hry vyhlasujete za nepriateľov a tým ktorí vás chcú okupovať dávate zámienku obviazanú v červenej mašli... Plus akú asi máte šancu prežiť v stredoeurópskom priestore ako TEDEN, krajina za predpokladu že by o vás TEDEN mal záujem... A zlo? To trocha preháňaš...

Red Duck
Red Duck Day 1,619, 12:52

@Pivo sk: Záminky mě celkem nezajímají, ty jsou pro trotly. TEDEN o nás má zájem dlouhodobý, samozřejmě asi se nás taky donekonečna doprošovat nebudou.Co se týče budoucnosti co je lepší? Bojovat sám s kamarády proti alianci nebo bojovat s aliancí proti alianci?
Co se týče dobra a zla, prostě to tak vnímám a řikám co si myslím. Mě prostě ve hrách hrát za zloduchy nebaví ale vím že je to jenom hra. Doufám že jsem nikoho neurazil, záměr mého příspěvku je jiný.Třeba má někdo za zloducha mě:)

Jelcekk
Jelcekk Day 1,619, 12:55

"Ak nechcete byť ONE sami sa podľa logiky hry vyhlasujete za nepriateľov "

Bože, proč my, tyvle, co jsme komu udělali... Ale v klidu já to objasním ještě jednou. MY DO EDENU NECHCEME. CHCEME K ONE. K EDENU NÁS ŽENETE MAXIMÁLNĚ VY. KDYBYSME CHTĚLI K EDENU, UŽ TAM DÁVNO JSME. Opravdu to není zřejmé, nebo máte náladu zas si jednou veřejně demagogicky popovídat?

Pivo sk
Pivo sk Day 1,619, 13:23

Tomáš- ja súhlasím že niektoré kroky Slovenska podporované časťou populácie vás tam tlačia, ale kroky ako pustenie Chorvátska im to umožňujú, to že to urobil Prott nie je výhovorka, keďže to bol vami zvolený prezident, najväčší patriot a bojovník za českú samostatnosť, ak chcete samostatnosť treba prijímať zodpovednosť za činy svojej vlády a furt nefňukať... Ja tiež nesúhlasím s okupáciou celej ČR, ale holt je to zvolená vláda, ktorej to umožnili bývalé kroky vašej vlády...

Pivo sk
Pivo sk Day 1,619, 13:24

Teraz tam máte vo všeobecnosti normálnych ľudí, schyľuje sa verím k vyjednávaniu tak sa prestaň tváriť že koreňom všetkého zla sme len a len my...

Qw1n
Qw1n Day 1,619, 23:32

Jsem pro svolat co nejdříve státní špičky eCZ tak eSVK. A rozjet diplomatické jednání na úrovni.

Jan Jessenius
Jan Jessenius Day 1,620, 00:22

Qw1n, drzim palce. Sa mi mari, ze je nejaka lehota, este jedno ci dve volebne obdobia, kym sa eSK strana pusti do rokovani s eCZ.

Silent Mind
Silent Mind Day 1,620, 11:29

food q6_______3.25
weapon q6 ____32

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.