Ckemi Perseri!!!

Day 4,223, 11:52 Published in Albania Albania by R Hila
Pershendetje te gjitheve.
U riktheva prap ne kete loje dhe sic mund ta shikoni kam nderruar emrin e gazetes si edhe logon. Shpresoj t'ju pelqeje.

Atehere sic e dini po zhvillohet lufte kunder Hungarise. Secili te marre pjese se ne kete menyre merrni eksperience dhe rriteni ne nivele. Gjithashtu beni mbrotjen e Shqiperise.

Epo kaq ishte e gjitha per sot. Do shihemi perseri.
Ju uroj te kaloni kohe sa me te bukur duke luajtur kete loje.
Shihemi 🙂🙂🙂