Ambient on/off

Join the new world

 

Bashkepunim me multi ska

Day 1,893, 03:35 Published in Albania Albania by LiLo1

U trombetu per bashkepunim pa sharje e tjera por bashkpunim ska e nuk do kete sepse nuk po dojn te kete jo se nuk don partia Revolucionare ose shoket e mij .Gjithsesi bravo ju qofte me kete qe po bejne po shkaterrojn eShqiperin me kete gje un po tehiqem si puna e Ujku76 vetem se me ndryshimin se un nuke le lojen per tja ber qejfin ktyre legenave sepse sja vlen...........
Ju thoni doni bashkepunim e mrapa punoni me poshtersina
Ju thoni hajdeni te flasime te diskutojm e vendimet i merrni pa pyetur kend
Ju thoni jeni me te miret shikoni ca po beni
Pra sic po e them e ceka me lart ju po ja qr kesaj loje po a detyroni te mos hargjojm me kohen e fuqin qe kemi per shqiperin sepse e keni privatizu komplet.
Uroj qe gjith Shqiptaret te hapin syte dhe te shohin rrealisht te verteten me sy ketu nuk ka mundesi bashkpunimisepse nuk ka asnje lloj hapsire edhe 1 gje qe propozova un ne te mir te lojes e eShqiperis u bo sikur ishin dakort te gjith e pastaj u la ne harres vetem se e permenda un nje pjestar i opozites.
E di qe do thoni ne po punojm ne po bejme e tjera hidhni i sy rrealitetit ju po e shkaterroni me veprimet e mosveprimet
Ju faleminderit sepse nuk mund te jem pjese e esaj amulliet e spekullimit qe po bahet ketej

 

Comments

DarDan 81
DarDan 81 Day 1,893, 16:28

E drejte vlla ...Big Vote o/

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.