Ambient on/off

Join the new world

 

BABY BOOM

Day 1,797, 10:13 Published in Albania Venezuela by CatatumboPershendetje qytetar te eShqiperise,

Nje nder planet e mia si President dhe si Qeveri ishte qe te bejme nje Baby Boom te fuqishem ( prurje te medha te lojtareve ne loje ).Pas shume perpjekjeve dhe negociatave me administratore te Fun Page-ve me te medha shqiptare bashk me Alalban,arritem marreveshje me administratoret e Cudira nga Bota qe te postohet loja aty.
Gjithashtu jemi ne negociata edhe me disa administratore tjere per te postuar lojen ne sa me shume Fun Page.

Loja postohet tek Cudira nga Bota

Sonte me dt.21.10.2012 rreth ores 20:00 do postohet loja.

Pres nga secili lojtar me eksperience ne loje,qe te ndihmoj lojtaret e rinje sepse pritet te vijne shume lojtare,e nuk mund tu ndihmojne vetem 5 ose 10 lojtare,qe e kane si detyre.


eShqiperia po rritet dhe po forcohet,vetem keni durim !


RROFTE SHQIPERIA
RROFSHIN SHQIPETARET


I juaji,
festimbeqa
 

Comments

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,797, 10:15

ishalla suksese

o7

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,797, 10:17

o7

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,797, 10:17

Suksese gjithe te rinjeve

o7

M O R R O N C I T O
M O R R O N C I T O Day 1,797, 10:19

good luck

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat Day 1,797, 10:20

o7 , shpresome qe nga ky baby boom ti mbajme nja 100 - 200 lojtar aktiv 🙂

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Day 1,797, 10:20

Nashta nuk vdesin t`ri si shumica : )

Bia Pandora
Bia Pandora Day 1,797, 10:20

Awww cute picture!

Mr.Tosi
Mr.Tosi Day 1,797, 10:22

v

E R M A L
E R M A L Day 1,797, 10:23

Hallall, jam i gatshem ti ndihmoj me arme apo ushqim.

Shqipdon1
Shqipdon1 Day 1,797, 10:23

V ishalla pi majm aktiv duheni me postu edhe 1 video tlojes qe e ka bo njoni ma heret 😃

Ilyricum
Ilyricum Day 1,797, 10:24

jam i gatshem ti dndihmoj 5-10 lojtare vet, prandaj kapiteni i D1 le ti caktoj 5-10 lojtare te rinje dhe ti udhezoje te drejtohen tek une...

RajuB
RajuB Day 1,797, 10:26

V

Kthetra Alb
Kthetra Alb Day 1,797, 10:27

Shume suksese e ardhshin sa me shume!!

AlbRepublik
AlbRepublik Day 1,797, 10:30

Suksese!

Roland231
Roland231 Day 1,797, 10:33

brravo brravo vella, o7

LiL Serxhio
LiL Serxhio Day 1,797, 10:47

v

Da White Death
Da White Death Day 1,797, 10:51

kisha sugjeru tu tregohet linku i chatit dhe aty te kete lojtar me eksperienc ...un nuk e di a do mund te jem aktiv dhe per kte kerkoj falje..them linku i chatit se me ane te pm dhe te shohim kush eshte online do hapet nje konfuzion..mundet nje lojtar 5 veta ta ndihmojn e njerin ta lejme anash...ose pervec chatit edhe linqet e videove qe jane pregaditur qe ta sqarojn lojen , por sa per motivim them linkun e chatit dhe kush ka mundesi ti ndihmoj materialisht qe fillim i lojes te jet i kendshem

ChrisEmma111
ChrisEmma111 Day 1,797, 10:57

Big Vote

Autochthonous Kosovo
Autochthonous Kosovo Day 1,797, 11:00

Voted!

Autochthonous Kosovo
Autochthonous Kosovo Day 1,797, 11:04

Problemi nuk eshte tek prurjet e reja por tek qendrimi i te rinjve ne loje.Sepse vetem une kam sjell mbi 200 te rinj nepermjet fanpageve duke reklamuar por problemi eshte qe nuk e vazhdojne lojen me gjate se niveli 9te!

eMcDreccY
eMcDreccY Day 1,797, 11:06

VOTEEEEEEEEEEee

Peja001
Peja001 Day 1,797, 11:19

8:22 nuk e kan postu ende te njejtes faqe i kam qu mesazh qe 2 muj pa pergjigje

ChrisEmma111
ChrisEmma111 Day 1,797, 11:27

Provoni mos jua publikon Linkun CMENDINA DUBLIM

Catatumbo
Catatumbo Day 1,797, 12:08

Loja eshte postuar ne oren 21:00 dhe do vazhdoj disa dit te jet e postuar

AlBrave
AlBrave Day 1,797, 12:33

Loja do postohet vetem nje here, apo disa here per disa dite ne oren 21?

LEKSENDER
LEKSENDER Day 1,797, 12:55

V

TroyannForc
TroyannForc Day 1,797, 15:55

V

Alb Assassin
Alb Assassin Day 1,797, 17:56

v o7

GladiatoriKS
GladiatoriKS Day 1,798, 00:18

Nese ma gjeni ni rekrut, muj me majt me arme edhe ushqim deri n'lvl 25 😉
Ama kuptohet, ta kete referalin tem 😛

AL KiLLER
AL KiLLER Day 1,798, 01:49

V

Mr. BadAss
Mr. BadAss Day 1,798, 01:50

kur i pata thene une nuk me paten kthyer pergjigje 😛

Dr. A. Kulla
Dr. A. Kulla Day 1,798, 05:31

V

ALdajko
ALdajko Day 1,798, 23:05

po pse nuk futeni te gjith tja beni share tani nga "cudira nga bota"??? te shohin shqiptaret tjer se shum paska qe e luajn kete loj, do i terhjek pak a shum qe te vin ne loj,,, dhe kur te boni share sheno emrin qe e ke ne loj,,,, komentoni ne link qe te shohin se jemi shum shum qe e luajm kte loj

ALdajko
ALdajko Day 1,798, 23:05

BIG VOTE per festimbeqen

Delta Blues
Delta Blues Day 1,799, 02:02

sa i perket chatit mendoj see duhet ta hapni ni kanal extra per lejtar t rij psh #baby_albania dhe dikush trrin non stop aty ta vezhgoj dhe tju jep spjegime babyve... se mendoj kanali #div1 ska dhon fort rezultate !!!

albanian boss
albanian boss Day 1,799, 03:38

v+s

Plisi64
Plisi64 Day 1,799, 07:17

V+S

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.