Ambient on/off

Join the new world

 

Bëhuni pjesë e diskutimeve në facebook

Day 1,894, 09:28 Published in Albania Albania by RadeciVV

Përshëndetje të gjithëve.

Doja thjesht të ju bëja ftesë të gjithë lojtarëve të eRepublik që të bëheni pjesë e grupit "Lojtaret Shqiptar ne eRepublik", qe eshte formuar qe 7 muaj dhe qe numeron 71 antar.

Aty zhvillohen diskutime për lojën, publikojmë artikujt që shkruajmë në lojë, etj.

Andaj jeni të gjithë të ftuar të bëheni pjesë këtu https://www.facebook.com/groups/474071199285845/

Ju faleminderit.

 

Comments

vdekjaa
vdekjaa Day 1,895, 11:14

v+s

illegal name002
illegal name002 Day 1,895, 12:58

turli kumpiri nnga vushtrria kish aty o vlla

Kathee93 Day 1,896, 23:47

Comment deleted

M4RL3Y
M4RL3Y Day 1,896, 03:26

Ide e mire. V+s

baci7
baci7 Day 1,896, 06:25

qe sa kam kerku ne fb naj fanpage per EAlbania kejt tpa perdorshme , thnx qe ma prezantove ket grup se ma heret se pasna dit .

gjilani 123 qka po do me than me at fjal , se edhe un jam i Vushtrris qka pot pengon

illegal name002
illegal name002 Day 1,896, 07:18

jo ja sen o baci7 veq thash 😃

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.