Ambient on/off

Join the new world

 

Akviliutiška Komiksėja- mangos stiliukyje...

Day 1,896, 13:37 Published in Lithuania Lithuania by Akviliutte
Na sveiki, draugai ir draugės,

Komiksėja nestovi vietoje ir vis pilnėja naujų idėjų...
Todėl štai dar viena ir jau ketvirtoji...

P.S.- Jei žinot gerą istoriją, kuri puikiai įsikomponuotų į Komiksėją- Rašyk kometaruose ar asmenine žinute.

Jei tau patinka Komiksėjos, o nori paskatinti jas kurti toliau... Tad priimamos bet kokios paramos formos.

Dėkoju:
Migasss už avataro užsakymuką ir paramą.
Siggeris už avataro užsakymųką ir paramą.

Straipsnis, pagal kurio kristės ir dariaus komentarus buvo sukurta ši KOMIKSĖJA> http://www.erepublik.com/en/article/visi-scaron-kai-akviliutti-scaron-kas-manga-2-2198450/1/20, taip pat šiek tiek prisidėjo ir LNP pokalbių chiato akimirka.

Pagarbiai Akviliutte

 

Comments

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,896, 13:40

Kam reikia, tas supranta. Nėra tie komentarai tūpi, kaip atrodo.

Migasss
Migasss Day 1,896, 14:46

vote.

Na ir ką čia tokį suprasi ,,trolį". 🙂 Neverta net stengtis.

Pahira
Pahira Day 1,897, 23:25

O kodėl eRepublik'e į straipsnius nekeli savo pačios, kiek prastai photoshop'intų, nuotraukų su visomis "grožybėmis"? Tiesiog įdomu pasidarė, nes padielkoj kone kiekvienam straipsny galėdavai išvyst tave.

LS HQ
LS HQ Day 1,897, 00:01

Pritariu Pahirai, jei jau padielkoje leidai savo sexy foto. tai cia butinai turi ta daryti, o tai dabar mes vaikinai isizeisime;)

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,897, 01:22

Pritariu dviem aukščiau. Laukiam foto. Nebus - įsižeisim!

Pasirodo padielka nėra toks beviltiškas reikalas.. Buvo ir įdomybių:D

Udra
Udra Day 1,897, 02:26

Palaikau vyriškių komandą. Mes reikalaujame sexy foto. Beje ne tik K&D komentarus sunkus suprasti, o ir šį syk raštelis vaistininko akies prašosi ;😉)

Migasss
Migasss Day 1,897, 03:58

Nereikia spausti autorės savo reikalavimais. Ką ji nori, tą ir kuria (ką daro labai gerai).

tomas74
tomas74 Day 1,897, 04:15

Vistiek nuotraukų norim

Akviliutte
Akviliutte Day 1,897, 06:08

cia net ne spaudimas, bet izeidimas, aisku supratau, kad jums mano komiksejos nepatinka, todel atsiprasau, daugiau ju nebeleisiu... Zinoma ir pati traukiuosi isviso is erepublik

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,897, 09:50

na kas KD nesupranta komentaru, tas neturi jokio jumoro jausmo, ir na nezinau, kad mygasas ju nesupranta tai nestebina, bet nagi kiti, nesat durni diedai ir moteros, zvelkit giliau:) plius jo komentarai yra turbut vienintelis geris kuri galima paskaityti po straipsniais.

Migasss
Migasss Day 1,897, 09:55

Nemesk žaidimo dėl tokių žmonių, kurie ateina čia su pagieža iš kito žaidimo. Pasilik dėl žmonių, kuriems esi labai brangi.

LS HQ
LS HQ Day 1,897, 09:56

Visai Akviliute nesupratai, mums jau komiksu neuztenka, taves daugiau kaip tik norim:)). O kaip tu save pateiksi ar sexy foto ar komikso forma jau tau paciaia sprest;)...ir nelabai supratau bet baikit jus ten pyktis lnp ar kur:))

iPSiArt
iPSiArt Day 1,897, 11:52

Xebra, pasakysiu tiesiai šviesiai -

Už3,14sot tie, kas darot užuominas apie visokias RL gyvenimo istorijas, savo asmeninius santykius iš RL ar, kitų žaidimų (including paddielką ir etc.). Jei esat normalūs žmonės, išsiaiškinkit savo santykius ten, kur juos jums reikia išsiaiškinti, negadindami šito žaidimo, kurio neliečia tai, kas vyksta/vyko kažkur.

Mes žmones vertinam už tai kas jie yra ČIA, ir daro ČIA. Ir man yra giliai nusišikti ant to, ką kas kur ir kaip padarė/daro/darys ir kas jūs tokie esat kažkur ir etc.

Užtat nenusišikt ant to, kaip žmonės reaguoja į nesąmoningus komentarus. Ir kad mes ČIA galim vieną po kito prarasti ir taip nedidelį būrelį tų, kurie yra aktyvūs ir kažką daro.

O dabar pirmyn, report už vulgarumą, bus maža šventė.

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,897, 12:10

Ipsi, čia yra internetas. Čia kažkokių sienų ar barjerų nėra, jei žmogus palieka savo pėdsakus bet kur, turi būti pasiruošęs, kad viskas gali ir "išlįst". Lendat į internetą, pasiruoškit pasekmėm. Patys maišot savo RL ir tuos žaidimus. Kažkodėl kitiems tų problemų nekyla.

Povilas1989 Day 1,897, 12:30

Comment deleted

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,897, 12:42

wut??? Prostitute?? Kur, kada, kas? Atsipalaiduokit... Eikit grynu oru pakvėpuot..

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,897, 12:52

Aš perskaičiau kaip Akvile interpretavo viska. Mane galyt vadinti kaip noryt aš neisižeisiu, bet neapsimeskit kad nepažįstat moterų...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,897, 15:04

ka jus cia visi gryba pjaunat:) jeigu zmogus nesupranta humoro tai niekas jam nepades, anskciau ar veliau atsiras kas izeis, ir vistiek jis iseis, jeigu jo toks budas reaguoti. neapviksti i nepazeidziamumo skfandra. cia reikia akviliutei sunerimti del savo psichines bukles, turiu omeny jautrumo, ir galbut pradeti mokintis maziau reaguoti i isores dirgiklius, nes gyvenimas yra ziaurus, bet kaip matau tu to dar nepatyrei, tikiuosi ir neteks

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,898, 01:24

poviliukas nu jau toks tikras poviliukas ...liukas 😁)))))

iPSiArt
iPSiArt Day 1,898, 01:34

pararamai, kur tu matei humorą pvz. 3-čiam komentare, jei konkrečiai?

Jau antras atvejis kai diskutuojam su tavim apie patyčias internete, o tu viską suvedi į humoro jausmą. Jei žmonės nesupranta to, kas tavo nuomone yra humoras, gal problema yra ne juose, bet tavo humoro jausmo supratime? Kas juokinga tau galbūt ne vienam , o didesniam skaičiui žmonių būtų įžeidimas?

Jei tau juokinga ar patinka kai kitus žemina, gal turi kokių problemų iš vaikystės? Pvz. gal šeimoje ar klasėje buvai užguitas berniukas, iš kurio mėgo visi pasišaipyti, todėl dabar nori pripažinimo čia, lengviau atsikvepi ir džiaugiesi, kai šaip[osi ne iš tavęs, o dėmesio centre atsiduria kažkas kitas? Tada pačiam sau pasitenkinimas kad nesi pats lėviausias, ar ne?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,898, 03:00

tai kad cia situs gali taikyti sau nebent, nes pastoviai cia verksnoji po straipsniais, izeida ta ar ana:)) man tai visiskai dzin ar tu cia mane vienu ar kitu pavadinsi, nei as pulsiu mesti zaidimo, nei cia grasinti susidorojimu kazkokiu, kaip ne kai kurie. Tai va gal tamsta ir buvai skraiduziamas, o greiciausiai ir vis dar esi, kad cia bandai ieskoti sau ir kitiems pagalbos. kaip kazkas pasake, kaip elgiesi su viesa erdve taip turi. apie tai jau su tavim irgi kazkada kalbejom, taigi pasikartosiu, jeigu leidi savo asmenine informacija i viesuma, tai paskui neverk, kad kazkas ja naudojasi ir juokiasi is jos. ir ka tu ten izvelgi tuose komentaruose nezinau, kaip pats sakei turbut, tave jaunystei seksualiai isnaudojo kazkas, kad tau ten kazkas tokio negailestingo atrodo, as ten nieko blogo neizvelgiu.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,898, 08:53

oi uztrukau ... ir kas cia nutiko? ..aha, reikalas rimtas, zmogui reikalinga pagalba .. finanansine ir moraline krize .....Akvile .. jai jus kartais ,dar syki cia apsilankysit,kad netektu ieskot..prasau susisiekt su manim ir pabandom dar syki isprest jusu problemas....prasyciau nusiramint ir baigti naudotis, migo ir kitu sarlatanu patarimais...mes juk komanda,as jumis labai gerbiu ir myliu,megstamiausias personazas ... todel, negaliu leist ,kaip kad Radvila kazkur yra rases..degraduot .... tad laukiu

iPSiArt
iPSiArt Day 1,898, 10:03

pararamai aš nei pulsiu tavęs kuo nors vadinti, nei kuo nors grąsinsiu. Ir pagalbos neieškau sau, bet tau, jei reikės, galėsiu surast, tik nebijok parašyti kad reikia. Tiesiog noriu užstoti žaidėją, kuri daug kadencijų buvo Kultūros Ministre ir ant jos iniciatyvos laikėsi labai daug tos ministerijos veiklos. Ko gero pararamai kai dabar mažiau failų, tai norisi greičiau pamiršti aną kadenciją ir nebeprisimeni kad ji buvo ir tavo pirmosios kadencijos Kultūros ministrė ir dirbo tau. Aišku, kai dabar radai kitą, tai tau nebeaktualu būti mandagiam, tiesiog buvau apie tave kiek geresnės nuomonės - negalvojau, kad kai tau nebereikia ko nors iš žmonių, kuriems turėtum jaustis moraliai skolingas, tada puoli advokauti tiems, kurie iš jų tyčiojasi. Tipo reikėjo tau žmogaus - pasinaudojai, kai nebereikia - žiūri kaip į skudurą? Toli eisi, pararamai... Galėtum stoti į RL partiją ir daryti greitą politinę karjerą.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,898, 10:43

Tai tipo islys i dienos sviesa kad as in rl nuzudziau 3zmones, dar "netycia" su savo golfu partrenkiau girtas kelis mazamecius, jau nekalbant kad amerikonai mano kad kazkokiems ten terororistams priklausau... as tik siaip su tuo arabu alu geriau... kuboj nebuvau chebra... nebuvau...!

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,898, 10:54

ipsi ka tu cia gryba pjauni, ar as apie ja kazka blogo sakiau ar kazko is jos reikalavau?😁 ir toks vaizdas kad as ten verciau ja vergauti toj km. visi puikiai zino kad ji sugeba dirbti ir t.t. o kuom cia susije su manim as isvis nekertu. zodziu cia paskutiniam komentare uzpjovei gryba kaip reikiant:)) sumyget jau baigi:) cia isvis pakelet is nieko veja, pahira parase kazka ko niekas nesupranta, paprikolino giedrius, ir padaret cia cirka. o kalciausias tai cia mygas, nes jis cia suda sita uzvele savo komentaru, ji tik po to suprato turbut kad kazkas cia ne taip, o dauguma ir iki siol nesupranta. baik verkt, jau rimtai pradedu galvoti kad su tavim kazkas labai blogai

DrMonte
DrMonte Day 1,898, 11:13

1. Jei pralaimėjai ginčą - turi atsiprašyti.
2. Moteris ginče visada teisi.
3. Jei moteris ginče neteisi žiūrėti 2-ą punktą.

Kazlekas TheKlevoLapas
Kazlekas TheKlevoLapas Day 1,898, 11:33

Akvile Migo multis???

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.