Ambient on/off

Join the new world

 

Ahvileivapuu koomiksiraamat: OSA 1, kus üks vana saab teenitud palga.

Day 1,915, 05:18 Published in Estonia Estonia by Dodo Moron

Tervist Ahvileivapuulased!

Täna pakume teile eritellimusena valminud koomiksiraamatu esimest osa...

A note to Polish readers: your flag is in Mr. Margooni's hand because he took polish citizenship. We are still your friends. It wasn,t meant to be offensive!

Oli kord ahvileivapuu...Ja selle taga oli kena aasake...Ühel päeval sattus aasale eRepubliku kõige kõige kurjem mängija - MISTER MARGOONI.Kuna aasake, kuhu Margooni sattus oli ikkagi suure ahvileivapuu taga, otsistasid ahvid, kes puu sees elasid, Margonni kõige tema keeratud pasa eest karistada... Aasakese uks sulgeti ja kurjus oligi aasal lõksus...
Peaahv karjus: "MISTER MARGOONI, SEE (OMA-)(AHVI-)KOHUS SIIN MÕISTAB TEILE AJA JOOKSUL KORRALDATUD JAMADE EEST MITMEOSALISE KARISTUSE!!!"
Ja seejärel hakatigi karistust ellu viima...

OSA 1: Margonn seisis endiselt juhmi näoga keset aasa, ei saanud teine hästi aru, mis just parasjagu toimus... Tema kõrvale ilmus permanent markeriga poiss, kelle ülesandeks oli Margooni põsele "habe" joonistada.OSA 2: Margooni oli oma uue habemega väga rahul. Alguses vingus veidi, aga siis, kui markerivend ütles talle, et uus habe teeb ta kõvasti mehelikumaks, muutus Margonn järsku väga õnnelikuks. See aga asendus pesuehtse viha ja raevuga, kui teda junniga visati.OSA 3: Nüüd, kui Mister Margooni oli juba kergelt vihane, otsustati ahvileivapuu alt välja tuua oranž loom, koer suurima tõenäosusega... Ahvid jootsid vaesele loomale siss umbes-täpselt 549,45 ml kõhulahtistit (kus on teie loomakaitsjad nüüd?) ja keerasid oranži looma, kes nagu juba mainitud oli ilmselt koer, saba kurja Margonni poole...OSA 4: Margooni oli juba täiesti kettas, ta tahtis põgeneda. Ent uks, mille kaudu aasakeselt pääses oli kinni... Kuna Margonn kippus märatsema ja vihahoos ühelt ahvilt tüki sabast hammustas, otsustati ohutuse huvides ta nuiaga uimaseks teha ja järgmisel päeval karistamist jätkata...
Hommikul võlusid ahvid välja kahuri. Toru ots keerati taeva poole ja kõik ahvid käisid seal otsas istumas. Margooni, kes oli nüüd veidi rahulikum, ei mõistnud, miks? Vastuse oma küsimusele sai ta peagi, kui toru ots talle endalegi ootamatult tema poole suunati...OSA 5 ehk kogu loo FINAAL: Terve Margooni parem külg oli üleni fekaaliga koos. "Kehv lugu, lilleke," lausus peaahv, kui väiksemad tõid kohale tabureti. Margonn karjus vihahoos: "KAS SEE PÄEV SAAB VEEL HULLEMAKS MINNA?!!?!!" Ahvid ei teadnud, kelle poole Margooni oma kisaga pöördus, aga see-eest nad teadsid vastust tema küsimusele...OSA 6: Ahvid nautisid vaatepilti... Õiglus oli jalule seatud!Aasakese uks avati ja Margonn jooksis välgukiirusel sealt välja... Pidage meeles, E-eestlased, kui te Margoonit tänaval näete, siis ta EI OLE rassi vahetanud... Aga ilmselt te saaksite sellest ise ka aru, sest see lõhn on lihtsalt talumatu!

Lisks toimub täna ka ahvileivapuu esmaspäevaloos, because f**k logic. Auhinnaks on 10 Q1 relva väärtuses 259.99 EEKi. Osalemiseks jätke alla kommentaar!


REKLAAM:
Soovid ajalehte enda reklaamplakatit?
http://www.erepublik.com/en/article/palju-odavat-reklaami--2210154/1/20

ÜLESKUTSE:

http://www.erepublik.com/en/article/moroni-ajakirjanduspreemia--2210669/1/20
 

Comments

Albertti
Albertti Day 1,915, 06:02

Ma ei oska sellise asja peale muud tõdeda, kui et Wismari statsionaari on pandud netiühendus.

Dodo Moron
Dodo Moron Day 1,915, 11:29

Kurbusega pean tõdema, et Wismairi haiglas tegeletakse peamiselt sõltuvushaiguste ravimisega... Seda minu liiki "vaimuhaigust" seal ei ravita...

Mixliarder
Mixliarder Day 1,915, 06:49

dafuq is that about.

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,915, 06:51

trükiviga(vead) sees ... kõike ei lugenud
ärge jumala pärast teda julgustage
juba hilja vist : D

Erksos
Erksos Day 1,915, 06:52

Väga lahe. Jätka.

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,915, 06:55

his username tells everything
: ) he covered Mister Margooni with virtual shit

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,915, 07:02

epo o la
li pu olex
võiks kyll
âra jåt ta
nii et kuuuuuuustuta seeee ärrrrra
t6lgi vad ei saa ar u vaa ta vad
mis tal kãe s on

kjork
kjork Day 1,915, 07:13

haha

Kalev Nuri
Kalev Nuri Day 1,915, 07:59

See siin on lihtsalt lihtlabane sitt,sitt mis sitt!

Kalev Nuri
Kalev Nuri Day 1,915, 08:02

Pea kõigi kriteeriumite alusel, mis erepi reportimisliides välja pakub annaks sellest adminnidele teatada.

Gerdionu
Gerdionu Day 1,915, 08:20

Kui tahate kellegi peale kaevata siis kaevake minu peale.
Mina tellisin selle artikli ja olen väga rahul Dodo Moroni tööga!
Ootan kannatamatult kui Margonn ise ja tema roojased jüngrid kah siin kommentaariumis suu lahti teevad:)

Kalev Nuri
Kalev Nuri Day 1,915, 14:06

Ei noh, lihtsalt leidsin selle märkimisväärt olevat, et pea kõigi kriteeriumite. Nii korraliku kirjatööd ei satu igapäev lugema.

SlashTail
SlashTail Day 1,916, 11:37

ses suhtes, et lugu on hästi vormistatud ja täitsa omapärane, kuid Gerdionu, sinult oleks oodanud suuremat julgust, ning lugu ise avaldada, mitte läbi komandate isikute.

Rollepolle
Rollepolle Day 1,915, 08:22

mulle meeldis täitsa lugeda. sitt on sitt, seda teavad kõik, kuid margooni sitt, on sitast kõvem. kõva pluss... ja julgen pea panti panna, et seesama sitt ei tule "mulle" sitana kaela.

von baer
von baer Day 1,915, 12:05

Mina ostsin siis mõned päevad tagasi kõrvaklapid, päris lahedad asjandused. Muusikat saan kuulata ja juhet näppude vahel rullida. Elu on ikka lahe vist.

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,915, 12:32

selle poola asjanduse sai vähemalt lahendatud/seletatud
ülejäänud asi tehke mis tahate teie enda asi ... Asjad on sellised nagu on "määrimine" ei tee asja paremaks ega halvemaks ...
: D või et peaks ka tellimuse andma
kriitika tuleb ainult kasuks pigem väga must huumor ...

Margooni
Margooni Day 1,915, 18:22

wattafakk? MINUST terve artikkel? Olen meelitatud... Ainult, et... tõsise sitakahuri sitt oleks punast või siis äärmisel juhul kollast värvi, ülal nähtud piltidel on ilmselgelt kujutatud mingeid "shit-kännon-vannabiisid" mis tavalist devalveerunud paska toodavad...

Gerdinoku - mina armastan sind ka!

Repsok Leppok
Repsok Leppok Day 1,916, 08:43

kaebuste asemel peaks uue artikli tellima!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.