eİddaa 3 vol.5

Day 6,031, 13:56 Published in Turkey Turkey by Rukneddin
SONRAKİ eİDDAA GÜNÜ
01.06.2024 (ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ ÖZEL)
GÜNÜN MAÇLARI

(0) - Kopenhag - Nordsjaelland
(1) - Porto - Sporting Lizbon (JOKER)
(1) - Fenerbahçe - İstanbulspor
(2) - Konyaspor - Galatasaray
(1) - Kasımpaşa - BeşiktaşKURALLAR

Maç sonucunun tahminini, ev sahibi galibiyeti için (1) beraberlik için (0) deplasman galibiyeti için (2) olacak şekilde yanına yazmanız yeterlidir. Uzatmalara giden maçlar ise oynanan sürenin sonunda olan skor maç sonucu olarak tescil edilecektir, yani penaltı atışları geçersizdir.

Joker Sistemi: Her hafta bir tane önemli maç JOKER olarak belirlenecektir. Bu maçları bilenler bununla beraber toplam üç maç tahmininide doğru yapabilirlerse JOKER ödülünü almaya hak kazanacaktır. Lig sıralamasında, bilenlerin yanına sayı olarak eklenecektir.

Lig Sistemi: Tahmin ettiğiniz üçüncü maçla birlikte her bilinen maç puan olarak yansıyacak, JOKER maçını bilen kişiler ekstra iki puan daha kazanacaktır. Sezon sonunu aynı puanda bitirenlerden en çok JOKER bilenler kazanacak, eğer oradada eşitlik sürerse en çok katılım sağlayan oyuncuya bakılacak, eğer hala eşitlik sürüyorsa toplam bildiği maç sayısına göre ödüller verilecektir.

Lig onsekiz takımdan oluşacak, onsekizin dışında kalan oyuncular yedek ligde yer alacaktır. İki hafta üst üste katılım göstermeyen yarışmacılar ligden ihraç edilecektir (haftalık ödüller için daha sonra yine tahmin yapılabilir).

Fazla katılımlarda yedek bir lig oluşturulacak, ana ligde aktif olmayan oyuncuların yerleri yedek ligden doldurulacaktır. Yükselme önceliği puana sonra katılıma sonrasında jokere ve orada da eşitlik sürerse bildiği toplam maç sayısına göre belirlenecektir. Lig yükselen kişilerin puan, joker ve katılım istatistikleri sıfırlanmadan olduğu gibi devam eder. Yedinci haftadan sonra lige katılım sona erip play-off sistemiyle devam edecektir. Bir sezon toplam on (10) makale sürecektir.

(YENİ) Süper Final Sistemi:

Lig 8. haftadan itibaren ilk 8 içerisinde bulunan oyuncularla play-off sisteminde devam edecektir. İlk 4 seri başı olacak şekilde eşleşmeler olacak ve her turda ilk 4 sıra seri başı olarak devam edecektir.

Karşılaşmalar iki rakibin karşılaşması olarak gerçekleşecektir. Karşılaşma en çok puan alanın karşısındakini elemesi şeklinde devam eder. Beraberlik durumlarında her zaman seri başı olan oyuncular kazanacaktır. Seri başı (ilk 4'de) olmayan karşılaşmalardaki beraberliklerde ise lig sıralamasına göre üst sırada olan kişi kazanacaktır.


ÖDÜLLER

Haftalık Ödüller: Tüm maçları bilenler 200 Q7 silah, 4 maç bilen 100 Q7 silah, 3 maç bilen ise 50 Q7 kazanacaktır. JOKER'i bilenler ekstra 50 Q7 kazanacaktır.

Lig Ödülleri: Birinci 2000 Q7, İkinci 1000 Q7 ve Üçüncü 500 Q7 kazanacak ve diğer sezonlarda lig sıralamasında yanında kupa ibaresi verilecektir.

(YENİ) Katılım Ödülleri:
Lig bitiminde en çok katılım gösteren veya tüm sezon katılım gösteren katılımcılar 500 Q7 kazancaktır (Sadece ligde derece yapmış katılımcılar için).
*(P)= Puan (J)= Joker (K)= Katılım

LİGLERDEN ELENENLER
TolgaBeg
Rose n Nightingale
Bold Pilot

Haftanın Kazananları

50+50 Q7 Kazananlar
Guide in Town
Jr N4rgaL
simsekcountr jr


50 Q7 Kazananlar
Lt. Pete Maverick Mitchell
sadeceyasin
turkey4ever
Zenekites
Zeynelabidin.Katılım süresi ilk maçın başlamasına beş (5) dakika kala bitecektir.

Katılım ücreti yoktur, bağış ve gazeteye abone olarak destekleyebilirsiniz.