47 Dakikada Nasıl 5 FP Yenir? (DAĞITIMLI) (İFŞALI)

Day 6,015, 10:38 Published in Turkey Norway by Vindur

Arkadaşlar herkese selam, ben Vindur.

Neden 7 sene sonra bu oyunda makale yayınlıyorum onu anlatacağım bugün sizlere. (Küfür kullanmayarak tabii, 6.yı yemeyelim xdxd)

Öncelikle beni bilen bilir, her şeyle daşdaş geçen, sohbet maabbet ve 1 masa etrafında 40 kişi toplanabilmek için oyuna giren biriyim. Arada cicik satıp vuruyorum, o kadar da olsun.

Hemen olaya geleyim.

6.013 günü akşamı ya da 6.014 günü sabahı depici'nin salavat zinciri postunu gördüm. Baktım herkes yazmış dedim yapıştırayım ben de. Neyi mi yazdım, işte burada.Herkesin yazdığının aksine, umit'in ağızından yazdım oysa ki. copy paste tabii, yersen xdxd

O ara telefondayım, fp bildirimi geldi bi şaşırdım. Sonra üşenmedim prntsc'ye falan yükledim attım bunu tekrardan duvara. Tak 8dk sonra 1 tane daha fp.2.yi yediğimi görünce sinirlendim ister istemez yaktım 1 tane sigara. Şakayla karışık yukarıdaki fp bildirimini ss alarak prntscye yükleyip biraz da sitem ederek şu postu attım:Telefondaydım göremedim kim o ara onlinedı, okul çocuğu post atmamı bekliyormuş meğerse. Ulan sigarayı yakıyorum, bitene kadar 1 tane daha fp yiyorum adına koyayım.

O ara da şu postta https://www.erepublik.com/en?viewPost=25806553 (post silinirse ssleri yüklerim) sitem etmeye devam ediyorum. Herkes yazıyor falan.

Adın evladı oradan da takip ediyormuş ben nereden bileyim. Tak 2 tane daha fp geldi commentlerden.

Etti mi sana 5 fp. Telefonu elime alalı 1 saat olmamış daha. Soluk çük gibi oldum yemin ediyorum.

Düşünsenize bildirim geldiğinde şunları gördüğünüzü xdxdİşin boku da çıkmıştı bana göre. Bi ara fp sayım national rankimi geçecek diye korktum yemin ediyorum. Siz siz olun gaza gelip post atmayın bundan sonra xdxdÜstüne bir de 1 gün chat ban yedim. Nasıl bilendim ama. Dedim ben liste yapıcam.

Baktım okul çocuğu bi benim posttan bi depicinin posttan yapıştırıyo. Zaten var 165 arkadaşım. Yarısı ölü yarısı ecnebi. Beni anlayabilecek insan sayısı ne kadardır adına koyayım dedim.

Üşenmedim 1 saatte listemdeki türkoları çıkardım. Üstüne de bunların hangisi depiciyle arkadaş onları filtreledim ki mod olan huur evladını bulma ihtimalim artsın.

Gerçi bu benim mantığım, tek bir kişinin yaptığını düşünüyorum ki böyle bir şey hazırladım.

Gelelim listeye.

Docs linki şurada: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QqJEfoNgiVjCp21DJeBueOi95i2cpRHkhymyAYvg1hU/edit?usp=sharing

Dötüne zor gelenler için listenin ssleri de burada:bkz: hesaplayan adamlar

Evet beyler, listemdeki 100 Türk arasından Mod olabilecek kişiler bunlar. Tamı tamına 68 kişi. (depici'yi de dahil ettim nolur nolmaz diye xdxd)

Kendi listenize göre bakarak filtreyi daraltabilirsiniz, güzel sonuçlar çıkar xd

[BONUS] Yok efendim ben bakamam falan mı diyorusunuz? Şansınıza da güveniyorsanız Spini çevirerek listeden kendi modunuzu kendiniz seçebilirsiniz: Acaba Mod Kim? Çarkı

Siz siz olun bunlar arkadaş listenizdeyse yazdıklarınıza dikkat edin xdxd

Listedekiler de alınmasın bana, no offense xd

Son olarak dağıtımlı dedim. 5 fp yememin şerefine 500.000cc dağıtacağım bu makalede. AC olduğumda da dağıtamamıştım kaynamıştı arada xd.

Olay da şu; yorum yazan herkese 500.000cc/x kişi=y q7 olarak fortum sağlayacağım.

Sağlıcakla kalın, yazdıklarınıza tekrar tekrar dikkat edin xdxd

muju

Vindur
eRepublik Gazisi