[MEB] Yaklaşan Etkinlik: Springbreak

Day 5,962, 04:55 Published in Turkey Romania by CauchySchwarz


Merhabalar herkese,

Bu makalede yaklaşan Springbreak etkinliği ile ilgili bilgilendirme yapmak istiyorum. Etkinlik geldiğinde (bayrama denk gelmezse 🙁 ) makaleyi güncelleyerek tekrar yayınlamayı planlıyorum. Eksik veya yanlış yazdığım stratejiler varsa lütfen düzeltiniz, makaleyi bu doğrultuda güncelleyeyim. Eğer kendi görev yapma stratejileriniz varsa onları da belirtirseniz makalede yer veririm. Daha önceki MEB makalesinde bahsettiğim üzere etkinlik veritabanı oluşturma projesi kapsamında herkesin katkısını önemsiyorum. Şimdiden desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Bir süredir her yıl Nisan ayında Springbreak etkinliği geliyor ve bir hafta sürüyor. 2021 yılında 27 Nisan’da, 2022 yılında 21 Nisan’da, 2023 yılında ise daha erken bir tarihte 10 Nisan’da etkinlik gelmiş. Bu sebeple etkinliğe yaklaşık 1 ay kaldığını söyleyebiliriz. Bu etkinlik öncesi bazı stok veya çalışmaları önceden yaparsak etkinlikten daha karlı çıkabiliriz.Bu etkinlikte oyuncular çeşitli etkinlik görevlerini tamamlayarak spring coin toplayıp, ödül çarkında harcayabilmektedir. Önce geçen seneki etkinliği hatırlayalım, makalemde aşağıdaki makaleyi referans aldım:

https://www.erepublik.com/tr/article2768238


Ödüller

5 springcoin harcayarak aşağıdaki ödülleri kazanabilirsiniz. İlk 5 springcoin kullanımınızda 14 günlük +800 enerji merkezini kazanırsınız. Daha sonraki kullanımlarınızda diğer 4 ödülden rastgele bir tanesini kazanabilirsiniz.

● 1 GOLD
● +20% Ground Rank Booster for 20 minutes
● 2 Small Bombs
● 10 Carrots


10 springcoin harcayarak aşağıdaki ödülleri kazanabilirsiniz. İlk 10 springcoin kullanımınızda 14 günlük +20 enerji yenileme kazanırsınız. Daha sonraki kullanımlarınızda diğer 4 ödülden rastgele bir tanesini kazanabilirsiniz.

● 2.5 GOLD
● 5 Big Bombs
● 2 Prestige points booster for 5 minutes
● 25 Carrots


50 springcoin harcayarak aşağıdaki ödülleri kazanabilirsiniz. İlk 50 springcoin kullanımınızda 100 AIM-92 Stinger silahı kazanırsınız. Daha sonraki kullanımlarınızda diğer 4 ödülden rastgele bir tanesini kazanabilirsiniz.

● 15 GOLD
● 30 Cruise missiles
● +50% Air Damage Booster for 10 minutes
● 150 Carrots


100 springcoin harcayarak aşağıdaki ödülleri kazanabilirsiniz. İlk 100 springcoin kullanımınızda etkinliğe özel dekorasyon kazanırsınız. Daha sonraki kullanımlarınızda aşağıdaki 4 ödülden rastgele bir tanesini kazanabilirsiniz.

● 40 GOLD
● Shadow Fighter Booster
● +20% Air Rank Booster for 20 minutes
● 400 Carrots


Notlar

● Etkinlik başlamadan önce ücretsiz Springbreak Gift verilmiştir. Bu gift aşağıdaki adresten alınabilir. Geçen sene bu hediyenin içeriği 1 adet PP booster ve 50 havuç olmuştur. 15 gün son kullanma süresi bulunmaktadır.

https://www.erepublik.com/tr/main/special-items
https://wiki.erepublik.com/index.php/Springbreak_gift

● Stinger’lar alındıktan sonra 14 gün içerisinde kullanılmalıdır.
● Shadow Fighter Booster etkinliğin başlangıcından sonraki 21 gün içerisinde kullanılmalıdır.
● Havuçlar alındıktan sonra 15 gün içerisinde kullanılmalıdır.
● Büyük bombalar alındıktan sonra 30 gün içerisinde kullanılmalıdır.
● Oyuncuların ödülleri toplamak için etkinlik bittikten bir gün sonra da ödülleri toplayabilir.
● Weekly challenge’taki maksimum prestij puanı 100k olmaktadır.
Görevler
Vatandaşların spring coin kazanabilmek için yapabileceği 11 görev vardır. Her görevde 7 aşama vardır ve bu aşamalar giderek zorlaşır.

War is raging
“ Battles large and small are popping up everywhere in the new world. Rookies and veterans alike are called to arms ”

Fight in 5 different Campaigns until Day 4,913 23:59


Bu görevi farklı cephelerde vuruş yaparak tamamlayabilirsiniz. Görevde bir üst seviyeye çıktığınızda, önceki seviyede tamamladığınız cephe sayısı sıfırlanmamaktadır. Bu yüzden son görev seviyesine geldiğinzde toplamda 200 kez savaşmış olmanız gerekmektedir. Bu yüzden etkinlik boyunca fuel kullanımına dikkat etmek gerekir. Bir cephede bir rauntta savaşmışsanız tekrar savaşmamanız fuel yönetimi açısından doğru bir tercih olacaktır. Yine de fuel kalmadığı durumda Gold Store’dan tedarik edebilirsiniz.


Make it count
“ You may have to fight a battle more than once to win it – Margaret Thatcher ”

Use at least 500 energy in 5 different Deploys until Day 4,913 23:59.


Bu görevde savaşırken 500’er 500’er enerji harcamanız istiyor. Enerjinizi aynı cephede harcayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir husus deploy yaparken 500 enerji girerseniz bazen 480-490 enerji harcayabiliyor. Bu yüzden en az 540 enerji deploy ederseniz görevi yapmayı garanti etmiş olursunuz. Bu görevi tamamlayabilmek için çok enerjiye ihtiyacınız olacak. Bu yüzden zaten bedava verilecek olan PP booster’ı da kullanarak Salı günü >20k pp üzerine çıkın ve enerji yenilemenizi maksimize edin. Zaten +20 enerji yenileme ve +800 enerji merkezi ödülü size yardımcı olacaktır. Bunun dışında enerjiniz boşa gitmesin diye bütçenize göre şimdiden Q2-Q3-Q4 ev alıp etkinlik sırasında etkinleştirebilirsiniz.


The world needs heroes

“ Celebrated by brothers in arms, envied by rookies and hunted by enemies their deeds are forever set in gold ”

Win 1 Hero medal until Day 4,913 23:59. Battle Hero, Sky Hero and Campaign Hero medals are counted.


Bu görevde madalya kazanmanız gerekiyor. Etkinlik sırasında hem aktif oyuncu sayısının artması hem de enerji yenileme ve birikimlerinin artması nedeniyle BH/SH almak zor olacaktır. Gece geç saatler ve sabahın erken saatlerinde madalya almak her zaman daha kolaydır. Havacılar büyük bombaları BH almak için kullanabilirler.


Strive for prestige
“ It's a good week to have a good weekly challenge ”

Reach 100 Prestige Points in the Weekly Challenge until Day 4,913 23:59


Bu görevi tamamlamak için Prestij puanı kazanmanız gerekiyor. Etkinlik boyunca 40k prestij puanına ulaşmanız gerekir ve tavsiye de edilir.


Travel
“ The week is short and the world is wide ”

Travel 25000 Kilometers until Day 4,913 23:59


Farklı bölgeler arasında seyahat etmeniz gerekmektedir. Etkinlik boyunca farklı cephelerde savaşmak için zaten sürekli taşınmanız gerekecek. Bu nedenle görevin son seviyesini son günlere bırakabilirsiniz. Daha az bilet harcarsınız. Maliyeti minimize etmek için aşağıdaki tablodaki bölgeler arasında git gel yapabilirsiniz. Bölgelerin sahipleri sürekli değişiyor olabilir, etkinlik zamanı güncel ülkeleri bulmanız veya sormanız gerekebilir. En son görevde 2milyon km seyahat edilmesi istendiği ve bir Q5 bilet de 5000 km götürebildiği için deponuzda kabaca 400 bilet bulundurmanız tavsiye edilir. Ucuz biletleri şuradan bulabilirsiniz:
https://erepublik.tools/en/marketplace/items/0/3/5/offers


Wellington - Castilla y Leon arası da sık tercih edilen rotalardan.


Show me the money
“ Hard work deserves fair pay ”

Work 2 times for your Employer for a salary of at least 1500 Currency until Day 4,913 23:59


Bir başkasının şirketinde çalışarak bu görevi yapabilirsiniz. Şimdiden evlerden gelen mesai puanlarınızı biriktirebilirsiniz. Bir diğer görev olan işçi çalıştırma görevinden dolayı etkinlik boyunca maaşlar da artacaktır. Bu yüzden şimdi değil etkinlik sırasında çalışmanız hem görevi daha kolay yapmanızı hem de daha fazla para kazanmanızı sağlayacaktır. Weekly challenge da ödül olarak mesai puanları verecektir.


Home sweet homes

“ Home is where the recovery begins ”

Activate 2 houses until Day 4,913 23:59


Ev aktifleştirerek bu görevi tamamlayabilirsiniz. Toplamda 50 ev aktifleştirmeniz istendiğinden dolayı etkinlik sırasında ev fiyatları oldukça artacaktır. Bu yüzden şimdiden ev depolamanız tavsiye edilir. Ucuz evleri şuradan bulabilirsiniz:
https://erepublik.tools/en/marketplace/items/0/4/1/offers


Ramp up production
“ Make stocks or flood the market. Will you make the right call? ”

Assign 5 Employees in your Companies until Day 4,913 23:59


İşçi çalıştırmaktan kazandığınız fazladan üretim hakkını kullanarak bu görevi yapabilirsiniz. İşçilerinizin illaki etkinlik sırasında çalışmış olması gerekmiyor. Etkinlikten önce de iş ilanı açarak işçilerin şirketinizde çalışmasını sağlayıp, etkinlik sırasında üretim yapabilirsiniz. Durumu olanlar şimdiden iş ilanı açıp işçi hakkı biriktirebilirler. Etkinlik sırasında çalışan ücretleri artacağı için şimdiden bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Birbirlerinizin şirketinde de çalışabilirsiniz. Karşılıklı çalışmak isteyen arkadaşlar bu makale altında buluşabilirler.


The benefactor
“ Support independent journalism ”

Endorse 5 articles until Day 4,913 23:59


Etkinlik sırasında farklı makalelere bağış yaparak görevi tamamlayabilirsiniz. Etkinlik sırasında tek tek uğraşmak yerine 200 makalenin linklerinin toplandığı makaleler açılıyor. Oradan hızlıca linklere girerek bağış yaparak görevi tamamlayabilirsiniz.


Protector of Nations
“ Gain Protector Levels ”

Gain 1 Protector Levels until Day 5,273 23:59


Bu biraz zor bir görev olarak gözükse de şu şekilde görevi yapabilirsiniz. Kara savaşında %0 ilerlemeniz olan ülkeleri bulun. Ghost booster ve damage booster açarak %1’e getirene kadar vurun.
https://www.erepublik.com/tr/military/armory/protectors


Gas Guzzler
“ Use Fuel to fight in battles ”

Use 2 Fuel to fight in different battles until Day 5,273 23:59


Cephelerde savaştıkça fuel harcayarak görevi tamamlayacaksınız. Normalde haftalık 75 fuel verildiği için son seviyenin tamamlanması zor gibi gözüküyor. 100 fuel görevini nasıl yapacağımızı bilenler yorumlarda belirtebilirse buraya ekleyeyim. Belki weekly challenge'da ödül olarak verilebilir.


Air Skin

Geçen seneki etkinlikte bir aircraft skin’i gelmişti. Bu skinleri bir ülkeye atayarak protector bonusu kazanır ve o ülke için daha fazla vurabilirsiniz. Bu yüzden oldukça önemli. Geçen sene skin açmak için gereken 10 blueprint’in 6’sı görevlerden 4’ü ise Weekly Challenge’tan kazanılmıştı. Aşağıda hangi görev seviyelerinde blueprint kazanıldığını bulabilirsiniz.

Show Me The Money 2/7
Make it Count 3/7
Home sweet homes 1/7
The benefactor 2/7
The world needs heroes 3/7
Travel 3/7

Kalan 4 blueprint ise 1k, 30k, 60k ve 80k pp seviyesinde elde edilebilmektedir.Paketler

Enerji barlarında ekstra bir indirim beklemiyoruz. Bütçenize göre en ucuz paketten başlayarak paket temin edebilirsiniz. Fiyat performansı en iyi paketler hep en ucuzlar oluyor.


Geçen Seneki Weekly Challenge Ödülleri

İmkanı olanların hafta sonunda 80k pp'ye kadar çıkması tavsiye edilir. 20k pp sonrası her 1k için eğer pp booster ve epikte vurursanız 33 bar yakarsınız. Ödül olarak da 20+6=26 bar kazanırsınız. Yani aslında her 1k pp'de 7 bar zarar edersiniz. Aradaki level uplardan gelen enerji ile bu rakam ortalama 5'e düşebilir. Ancak rank kasacağınızı ve 80k sonunda air skin alacağınızı düşünürsek değer diye düşünüyorum.

İlk günden 80k pp yapılmasına gerek yok. Boşa bar yakmış olursunuz. Zaten +20 enerji yenilemesi olduğu ve hafta boyunca epik savaşlar olacağı için eğer aktifseniz 20k pp'yi haftaya yayabilirsiniz. Bu yüzden ilk gün akşam eTR epik savaşı olursa o savaşta 60k yapmayı bekleyebilirsiniz. Veya enerji kaybı olmasın diyorsanız sabah gündönümünde herhangi bir epikte 20k yapıp akşam eTR savaşında 40k pp yapabilirsiniz. Tabi 60k pp yapmak için en az 3 pp boster'a ihtiyacınız olacaktır. Bir tane Plato'nun bedava vereceğini düşünürsek, Nisan ayı için stoklarınıza fazladan bir tane daha pp booster ekleyebilirseniz iyi olur. Bu yüzden Mart ayı sonundaki Power Spin'de normalden biraz daha fazla para harcayabilirsiniz.

25 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
50 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
75 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
140 +10 Carrots
150 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
225 1000 Storage
250 +1 Factory Reset Tokens
290 +10 Carrots
300 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
350 +1 Overtime Points
400 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
500 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
600 5 Q5 Moving Tickets
750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
900 +50% Damage Booster for 2 hours
1000 Hurricane Strike GX-23 blueprint
1040 +1 Carrots
1050 1 Energy Bars
1100 +1 Factory Reset Tokens
1200 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
1250 +1 Factory Reset Tokens
1350 1 Small Bombs
1400 +1 Overtime Points
1500 5 Q5 Moving Tickets
1650 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
1750 +1 Factory Reset Tokens
1790 +1 Carrots
1800 1 Energy Bars
1850 +2 AIM-92 Stingers
1900 +1 Overtime Points
1950 +50% Damage Booster for 2 hours
2100 +1 Factory Reset Tokens
2250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
2290 +3 Carrots
2300 5 Energy Bars
2400 +1 Overtime Points
2500 +50% Damage Booster for 2 hours
2550 +3 AIM-92 Stingers
2750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
2900 +1 Overtime Points
3000 5 Q5 Moving Tickets
3100 +1 Factory Reset Tokens
3250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
3400 +1 Overtime Points
3490 +3 Carrots
3500 5 Energy Bars
3750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
3900 +1 Overtime Points
4000 +50% Damage Booster for 8 hours
4100 +1 Factory Reset Tokens
4250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
4400 +1 Overtime Points
4490 +3 Carrots
4500 5 Energy Bars
4550 +3 AIM-92 Stingers
4750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
4900 +1 Overtime Points
5000 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
5100 +1 Factory Reset Tokens
5250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
5400 +1 Overtime Points
5500 +50% Damage Booster for 24 hours
5750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
5900 +2 Overtime Points
6000 5 Q5 Moving Tickets
6100 +1 Factory Reset Tokens
6250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
6400 +2 Overtime Points
6500 9000 Storage
6750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
6900 +2 Overtime Points
6990 +6 Carrots
7000 10 Energy Bars
7100 +1 Factory Reset Tokens
7250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
7400 +2 Overtime Points
7490 +6 Carrots
7500 10 Energy Bars
7550 +5 AIM-92 Stingers
7750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
7900 +2 Overtime Points
7990 +6 Carrots
8000 10 Energy Bars
8100 +1 Factory Reset Tokens
8250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
8400 +2 Overtime Points
8490 +6 Carrots
8500 10 Energy Bars
8550 +5 AIM-92 Stingers
8750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
8900 +2 Overtime Points
8990 +6 Carrots
9000 10 Energy Bars
9100 +1 Factory Reset Tokens
9250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
9400 +2 Overtime Points
9490 +6 Carrots
9500 10 Energy Bars
9550 +5 AIM-92 Stingers
9900 +2 Overtime Points
1000 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
10100 +1 Factory Reset Tokens
10250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
10400 +2 Overtime Points
10490 +6 Carrots
10500 10 Energy Bars
10550 +5 AIM-92 Stingers
10750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
10900 +5 Overtime Points
10990 +6 Carrots
11000 10 Energy Bars
11050 +5 AIM-92 Stingers
11250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
11400 +5 Overtime Points
11490 +6 Carrots
11500 10 Energy Bars
11750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
11900 +5 Overtime Points
11990 +6 Carrots
12000 10 Energy Bars
12050 +5 AIM-92 Stingers
12250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
12400 +5 Overtime Points
12490 +6 Carrots
12500 10 Energy Bars
12750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
12900 +5 Overtime Points
12990 +6 Carrots
13000 10 Energy Bars
13050 +5 AIM-92 Stingers
13250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
13400 +5 Overtime Points
13490 +6 Carrots
13500 10 Energy Bars
13750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
13900 +5 Overtime Points
13990 +6 Carrots
14000 10 Energy Bars
14050 +5 AIM-92 Stingers
14250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
14490 +6 Carrots
14500 10 Energy Bars
14900 +5 Overtime Points
15000 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
15050 +6 AIM-92 Stingers
15250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
15400 +5 Overtime Points
15490 +9 Carrots
15500 15 Energy Bars
15750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
15900 +5 Overtime Points
15990 +9 Carrots
16000 15 Energy Bars
16050 +6 AIM-92 Stingers
16250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
16400 +5 Overtime Points
16490 +9 Carrots
16500 15 Energy Bars
16750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
16900 +5 Overtime Points
16990 +9 Carrots
17000 15 Energy Bars
17050 +6 AIM-92 Stingers
17250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
17400 +5 Overtime Points
17490 +9 Carrots
17500 15 Energy Bars
17750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
17900 +5 Overtime Points
17990 +9 Carrots
18000 15 Energy Bars
18050 +6 AIM-92 Stingers
18250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
18400 +5 Overtime Points
18490 +9 Carrots
18500 15 Energy Bars
18750 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
18900 +5 Overtime Points
18990 +9 Carrots
19000 15 Energy Bars
19050 +6 AIM-92 Stingers
19250 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
19400 +5 Overtime Points
19490 +9 Carrots
19500 15 Energy Bars
19900 +5 Overtime Points
20000 +1 Energy recovery until the end of Day 5,627
20250 +10 AIM-92 Stingers
20400 +5 Overtime Points
20500 +1 Factory Reset Tokens
20900 +5 Overtime Points
20990 +12 Carrots
21000 20 Energy Bars
21500 +5 Overtime Points
21990 +12 Carrots
22000 20 Energy Bars
22050 +10 AIM-92 Stingers
22500 +5 Overtime Points
22990 +12 Carrots
23000 20 Energy Bars
23500 +5 Overtime Points
23990 +12 Carrots
24000 20 Energy Bars
24050 +10 AIM-92 Stingers
24500 +5 Overtime Points
24990 +12 Carrots
25000 20 Energy Bars
25500 +5 Overtime Points
25990 +12 Carrots
26000 20 Energy Bars
26050 +25 AIM-92 Stingers
26500 +5 Overtime Points
26990 +12 Carrots
27000 20 Energy Bars
27500 +5 Overtime Points
27990 +12 Carrots
28000 20 Energy Bars
28050 +25 AIM-92 Stingers
28500 +5 Overtime Points
28990 +12 Carrots
29000 20 Energy Bars
29500 +10 Overtime Points
30000 Hurricane Strike GX-23 blueprint
30250 +25 AIM-92 Stingers
30500 +100% Damage Booster for 2 hours
30750 +200% Deploy Size Booster for 10 minutes
30990 +12 Carrots
31000 20 Energy Bars
31500 +10 Overtime Points
31990 +12 Carrots
32000 20 Energy Bars
32500 +10% Air Deploy Influence Booster for 10 minutes
32990 +12 Carrots
33000 20 Energy Bars
33500 +10% Ground Deploy Influence Booster for 10 minutes
33990 +12 Carrots
34000 20 Energy Bars
34500 +10% Air Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
34990 +12 Carrots
35000 20 Energy Bars
35500 +10% Ground Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
35600 +200% Deploy Size Booster for 10 minutes
35990 +12 Carrots
36000 20 Energy Bars
36500 +10% Air Deploy Influence Booster for 10 minutes
36990 +12 Carrots
37000 20 Energy Bars
37500 +10% Ground Deploy Influence Booster for 10 minutes
37990 +12 Carrots
38000 20 Energy Bars
38500 +10% Air Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
38990 +12 Carrots
39000 20 Energy Bars
40000 +10% Ground Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
40500 +20% Air Deploy Influence Booster for 10 minutes
40990 +12 Carrots
41000 20 Energy Bars
41990 +12 Carrots
42000 20 Energy Bars
42990 +12 Carrots
43000 20 Energy Bars
43990 +12 Carrots
44000 20 Energy Bars
44990 +12 Carrots
45000 20 Energy Bars
45500 +20% Ground Deploy Influence Booster for 10 minutes
45990 +12 Carrots
46000 20 Energy Bars
46990 +12 Carrots
47000 20 Energy Bars
47990 +12 Carrots
48000 20 Energy Bars
48990 +12 Carrots
49000 20 Energy Bars
49990 +60 Carrots
50000 +100% Damage Booster for 2 hours
50500 +20% Air Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
50990 +12 Carrots
51000 20 Energy Bars
51990 +12 Carrots
52000 20 Energy Bars
52990 +12 Carrots
53000 20 Energy Bars
53990 +12 Carrots
54000 20 Energy Bars
54990 +12 Carrots
55000 20 Energy Bars
55500 +20% Ground Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
55990 +12 Carrots
56000 20 Energy Bars
56990 +12 Carrots
57000 20 Energy Bars
57990 +12 Carrots
58000 20 Energy Bars
58990 +12 Carrots
59000 20 Energy Bars
60000 Hurricane Strike GX-23 blueprint
60250 +100% Damage Booster for 2 hours
60500 +20% Air Deploy Influence Booster for 10 minutes
60990 +12 Carrots
61000 20 Energy Bars
61990 +12 Carrots
62000 20 Energy Bars
62990 +12 Carrots
63000 20 Energy Bars
63990 +12 Carrots
64000 20 Energy Bars
64990 +12 Carrots
65000 20 Energy Bars
65500 +20% Ground Deploy Influence Booster for 10 minutes
65990 +12 Carrots
66000 20 Energy Bars
66990 +12 Carrots
67000 20 Energy Bars
67990 +12 Carrots
68000 20 Energy Bars
68990 +12 Carrots
69000 20 Energy Bars
69990 +12 Carrots
70000 20 Energy Bars
70250 +50 AIM-92 Stingers
70500 +20% Air Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
70990 +12 Carrots
71000 20 Energy Bars
71990 +12 Carrots
72000 20 Energy Bars
72990 +12 Carrots
73000 20 Energy Bars
73990 +12 Carrots
74000 20 Energy Bars
74990 +12 Carrots
75000 20 Energy Bars
75500 +20% Ground Deploy Rank Points Booster for 10 minutes
75990 +12 Carrots
76000 20 Energy Bars
76990 +12 Carrots
77000 20 Energy Bars
77990 +12 Carrots
78000 20 Energy Bars
78990 +12 Carrots
79000 20 Energy Bars
80000 Hurricane Strike GX-23 blueprint
100000 +1 Vehicle discharge document

Saygılarımla,
CauchySchwarz
MEB