KOBRACILIK NASIL DOĞDU? (25 YORUM GÖREVİ)

Day 5,959, 02:18 Published in Turkey Turkey by KobraNejdet

Şimdiden tüm eTürkiye halkına İYİ BAYRAMLAR dilerim. 25 yorum makalesi bahanesiyle sizlere ''KOBRACILIK nedir? Nasıl doğdu?'' anlatmak istiyorum.

Bilindiği üzere KOBRACILIK Hareketi 2018 senesinde Ukrayna'da Bahadır G adlı yüce liderimiz tarafından ilan edilmiştir. Kendisi her ne kadar 2018 senesi Kurban Bayramı öncesi Açıklaması ile gündeme inkar ve liyakar biri olarak yansısa da bu hareketimizin ifşa olması ile alakalıdır. (Normalde gizli kalması gereken yapılanmamız vardı)


Büyük kurucu liderimiz

Kobrasal Hareketi'nin fikir babası ve kurucu Bahadır Beyler ve özellikle hepimizin yakından tanıdığı isim Kobra Nejdet Beylerdir. Asıl hareketin merkezi İzmir ilinin Konak ilçesinin Kahramanlar semtidir. Partinin asıl genel merkezi buradadır.

Kurucu üye listemiz;

001 no: Bahadır G. Bey
002 no: Kobra Nejdet Bey
003 no: Barış Bey
004 no: Çağlar Bey
005 no: Murat Burul
006 no: Azman Bey
007 no: Yılan Serdar Bey

KOBRACILIK NEDİR?

KOBRACILIK milli şuur ve eTürkiye'nin üstünlüğünü şiar edinmek, bulunduğu konumdan daha iyi bir yere getirmeyi ilke edinmiş bir harekettir. Öncelik olarak eTürkiye vatandaşlarını öncelik görüp ''Millet kalkınsın ki devlet kalkınsın'' ilkesiyle hareket eden, vatandaşlarını sosyal ve özellikle ekonomik anlamda kalkındırmayı öncelik edinmiş ilkeler benimseyen ve bu sayede devletin daha stratejik hareket edeceğini savunan bir mekanizmayı savunmaktadır. Temel gaye devlet bilincini yeniden oturtmak, millet bilincini sadece topraklarında değil göçmen olarak çeşitli nedenlerle gurbete giden eski vatandaşlarını da içine alan bir amaç edinen harekettir. Bu sebeple hareketi başarılı olarak saymamız demek eTR'yi yeniden tepe noktada küskün vatandaşlarıyla kucaklaşmış, 7'den 70'e korkulan bir ülke haline getirdiğimizde anca mümkün olacaktır.

Çünkü ÇÜNKÜ KOBRACILAR ÖLÜR KOBRACILIK ÖLMEZ!
BİR GÜN DEĞİL HER GÜN KOBRACILIK

SAYGILARIMLA