2023 metų LTB ataskaita

Day 5,953, 23:34 Published in Lithuania Lithuania by Greenday_1989

Sveiki visi Greenday skaitytojai, pronumeratoriai. Radau laisvo laiko parašyti straipsnį. praitame savo straipsnyje aprašiau apie 2023 Lietuvos karų analizę, Tai dabar pristatysiu Jums 2023 metų LTB ataskaitą. Straipsnyje daug neišsiplėsiu tai ką pateiksiu matysis tiesiog mano vestose lentelėse.

1. Lietuvos Taupomasis Bankas
LTB perėmiau 4860 erepublik dieną. Perėmiau kaip LTB turėjo 15,650,374,47 cc. 5159 dieną LTB likutis yra:
37,668,113 cc
1,098G

Pagrindinės LTB lėšos nukreipiamos į ne Lietuvos žaidėjų armory kėlimą, išlaikant didesnį Ground žaidėjų skaičių (tai yra didžiausias prioritetas turėti kuo daugiau LX😵, Kad kitos šalys gerai pagalvotų mus užpuldamos.
Šiuo metu TP kompensacija mokama 5 žaidėjam. Žemiau esančioje lentelėje galite matyti kada prisijungė prie programos, Kiek dmg padarė už Lietuvą, Kiek cc tam žaidėjui buvo išmokėta. Iš viso 50 lvl armory yra pasiekę 9 žaidėjai (tie kurie buvo remiami)

2. LTB pajamos ir išlaidos

Žemiau matote kategorijas iš kur LTB sugeneruoja pajamas. Pagrinde tai donate įstatymu surenkami cc arba kitų šalių gražinti cc už mokesčius. t.y gražina mokesčius kurias gauna esantys mūsų core arba gaunantys iš consession didesnę sumą cc, nei turėtų. LTB išlaidos kaip matote daugiausia suvalgo TP kompensacija. Suvestinėse pajamos / išlaidos skaičiuojamos nuo mėnesio 1 dienos iki paskutinės mėnesio dienos


3. Mokesčių surinkimas

Mokesčių surinkimas skaičiuojamos nuo mėnesio 1 dienos iki paskutinės mėnesio dienos Pridėjau papildomą vieną eilutę, kur matosi cc gaunama iš kolonijų. t.y iš priešiškų šalių (daugiausia iš CODE, kur turime regioną jų CORE) O gaunamas pajamas iš jų kolonijų pasiliekame savo biudžetui. Kaip per pusę metų gauti 10 mln cc į LTB yra neblogos pajamos

2022 metų LTB ataskaitą galite skaityti čia


Jei turite pasiūlymų kur galima panaudoti LTB lėšas, galite rašyti komentare arba rašyti man į PM