Informacje 1 marca 2024

Day 5,946, 14:47 Published in Poland Poland by Damio22

Cześć. Dzisiaj trochę zaległych informacji.

Numer 749. Zapraszam do lektury!

Garść wydarzeń

Power Spin 28-29 lutego. Kręciłem do 5000 waluty. Trafiłem centra energii +1000 na tydzień, +200 na trzy tygodnie, stingery i inne nagrody.

🐺 Armia Imperialna. Zapraszamy na nasz kanał na Discordzie oraz na naszą stronę internetową.

Zbiórka specjalna Świt Imperium IV została zaplanowana na 28 lutego - rocznicę pierwszej zbiórki w nowym formacie. Tym razem akcja nie została zaliczona, byłem sam.

Zakończyło się IV wyzwanie AI. Tak jak w poprzednich edycjach wykonaliśmy 8 misji w ciągu dwóch tygodni. Udział brało 10 osób.

Czas na szachy

Puchar eŚwiata w Szachach. Turniej 11.
1/4 finału za nami. W czwartym meczu zawodnik z Chorwacji wygrał z Alexem - drugim zawodnikiem z Bułgarii.

Nowe Szachowe Mistrzostwa eŚwiata. Drugi turniej 2024.
Nowy turniej został zapowiedziany na 3 marca. Zgłoszenia są jednak wydłużone do niedzieli, albo dłużej, podam jeszcze. Na razie mamy 5 chętnych.

Rozgrywki eŚwiata w Szachach Korespondencyjnych.
Jest oficjalne ogłoszenie. Zawody od 1 kwietnia (można się było domyślić). Nowością jest wprowadzenie obserwatorów - gości, którzy mogą rozgrywać partie towarzyskie w trakcie turnieju. Ostatnio rozwija nam się ten element turnieju. Początkowo były to partie wynikające ze złego dobrania kolorów albo z innej pomyłki. Teraz to już półoficjalne gry stanowiące dodatkowe wyzwanie. Niedługo może będą swego rodzaju wprowadzeniem dla nowych zawodników. Można je traktować jako trening lub po prostu szansę na gościnny występ w zawodach, bez konieczności wielkiego zaangażowania - ot, jedna partyjka.

Słowo na koniec

Kolejne wydanie już niedługo.