AY YILDIZ PARTİSİ, Meclis Seçimleri ve Genel Konjonktür

Day 5,940, 06:00 Published in Turkey Turkey by Mr Levni

Pek kıymetli vatandaşlar, hemşehriler,

Giriş
Uzun süredir sadece kendi görüşlerimi içeren bir makale kaleme almak istiyordum, hazır seçim varken ve izinliyken fırsat buldum.

Bu oyunu 6 yıldır aktif oynuyorum, ilk 2 sene hatalarla geçti. O zamanlarda eMEB yoktu veya çalışmıyordu. En başlarda oyunda bir yol gösteren olsaydı, şuan daha farklı bir rankta olurdum. Muhtemelen 2 sene dolduktan sonra salı günleri PP boosterla vurmanın önemini, power spin de yine booster düşürmenin çok önemli olduğunu anladım.

Eminim hala oyunu tam randımanlı oynamak isteyipte, oyunun mekanizmasını bilmeyen birçok eVatandaşımız vardır. Özellikle çok aktif olmayan havacılardan bahsediyorum. Baby iken yanlış hatırlamıyorsam hakperest falan göktürk ordusundakilere sadece ekmek falan salardı. Önümüzdeki zamanlarda da havacılık konusunda detaylı makale açmak istiyorum.

Tarafsızlık ve savaşsızlık
Ben açıkcası aylardır süre gelen 5-6 TW ile sh savaşları vs çok sıkıcı buluyorum. Tabi stratejik olarak mantıklı olabilir. Savaş oyunu gereği umarım bu düzen yakın zamanda değişir ve elimizden geldiğince zaferler kazanarak aktif oyuncu sayımızı bu şekilde arttırırız.

Meclis Seçimleri ve Meclis Önemli mi?
Önemli. Oyunun dinamiğinde meclisin yapabildikleri oldukça limitli ama bazı yasalarda önem arz ediyor. Örneğin; yakın geçmişte Code ittifakından 2 kez çıkıldı. 2sinde de ülke silindiğinden dolayı meclis yoktu ve geçmiş başkanların keyfi kararınca tek oyla ittifaktan çıkış sağlanmıştır. Onun dışında diğer tüm ittifaktan çıkış yasaları her zaman meclisten ret yemiştir.
Kararsız bütün eSeçmenleri güçlü demokrasi ve daha keyifli oyun için Ay Yıldız Partisine oy vermeye çağırıyorum. Birlikte güçlüyüz. Ex-imparator, tecrübeli eDevlet adamı TracyMcGrady liderliğinde daha demokratik bir meclis yakındır.

Yeni isimleri önemli yerlerde ve daha aktif bir eRepublik niyeti ile sonlandırıyorum.