Profila bilance, pakas pa brīvu?

Day 5,938, 11:37 Published in Latvia Latvia by AunsxOM


Sveiki, draugi!

Jau kādu laiku man ir gribējies publicēt rakstu par spēles stiliem, bet galvā ilgi kā mīklu mīcīju domas, kā lai pareizāk strukturē šādu rakstu, jo profili ir tik dažādi, un spēles stili un situācijas arī. Tad nu spēles stilu rakstam atmetu ar roku, un izlēmu raksta konceptu nedaudz pamainīt. Nedošu jums zivi, došu jums makšķeri, tādēļ šajā rakstā tiks izskaidrots ko tieši pakas dara, kā arī tiks ieskicēta bilance manam profilam, kā es rēķinātu ieņēmumus un izdevumus, ja domātu par paku iegādi.

Pamats

Nevienam nav noslēpums, ka galvenais faktors, kurš nosaka profila specialitāti ir Strength atribūts, ja tas ir ap vai virs 300 000, tad ir ļoti ieteicams fokusēties arī uz zemes ranka audzēšanu, ja tas ir zem 200 000, tad obligāti jākoncentrējas uz gaisu, un ja tas ir pa vidu šiem abiem skaitļiem, tad tas ir atkarīgs no situācijas, bet lielākam uzsvaram tāpat uz gaisu vajadzētu būt.

Kad tas ir saprasts, otra lieta, kura ir jāsaprot, ir priekš kā un kādā veidā resursi tiks fermoti - vai tas tiek darīts lai nosegtu paku izmaksas, vai tas tiek darīts lai uzkrātu batonus. Lai labāk izprastu kādas lietas ir mūsu arsenālā, piedāvāju jums nelielu detalizētu izklāstu par pakām. Atceramies, ka 10 eur pakas vērtība cc izteiksmē parasti deviē starp 1,3m-1,4m cc, un 15 eur paka starp 2m-2,1m cc. Priekš saviem aprēķiniem damage var apskatīties kaujas laukā uzmetot aci 100 enerģiju Deploy.

Maverick Pack – neapšaubāmi vislabākā paka spēlē, kuru ir iespējams nopirkt, un vienīgā, kura dod iespēju sevi pilnībā atpelnīt. Šī paka dod ne tikai 1200 enerģijas māju, bet arī iespēju pārvietoties starp divīzijām, kas nozīmē to, ka vari krāt cc un ranka punktus Latvijas D3 epikos, kā arī izmantot 360 degvielas vienības(4,5 nedēļas) mazajās divīzijās. Teorētiski, ja visa šī degviela tiek izmantota dubulto D3 medaļu iegūšanā, tad šajās 4,5 nedēļās/30 dienās tu ar šīm 360 degvielām tiec pie 2 880 zelta, jeb 2 880 000cc, kas atstāj pat teju 800k cc/800g peļņu pēc tokenu iegādes nākošajai pakai(neņemot pat vērā iegūto TP cc no epikiem).

Power Pack – otra nozīmīgākā paka spēlē. Tā krietni uzlabo Weekly Challenge investēto EB atdevi. Nedēļas griezumā šī +20 atjaunošanās rezultējas 33 600 papildus enerģijā, kas, neskaitot tā rezultātā iegūtos papildu level up, dod 3360 PP, jeb +60 EB/80 EB nedēļā, kas ir ļoti nepieciešams lai otrdienas epiki nerezultētos ar EB deficītu nedēļas beigās. Noapaļojot uz ļoti reālistisku 100 EB daudzumu, tie ir ietaupīti 200G nedēļā, jeb 900G četrās ar pus nedēļās, kas ir 900k cc un nosedz vairāk kā pusi no šīs pakas cenas cc izteiksmē.

Blitzkrieg Pack – šī jau kļūst par nišas paku. Tai ir principā tikai divi pielietojumi – jāienāk spēlē retāk, jo enerģijas josla ilgāk uzpildās, un level upi samazina EB patēriņu Weekly Challenge laikā par 20 EB uz level up. Šī lieta ir īpaši jūtama pasākumu laikā, kad dēļ šīs pakas nereti ir iespējams 90k PP savākt nebraucot mīnusos EB skaitā, vai pat paliekot nelielos plusos. Ņemot vērā pakas cenu, tai nav sevi reāli atpelnīt.

Combat/War Stash – nišas pakas spēlētājiem, kuri visu pērk par EUR un fokusējas uz maksimāli ātru ranka audzēšanu un zelta fermošanu. Šīs nav pat vērts aplūkot, ja vien nemēģini izspiest max iespējamo.

Vislabākā kombinācija

Maverick Pack un Power Pack duets ir galvas tiesu pārāks par jebko citu, ko šajā spēlē var dabūt. Ar šo kombināciju var ļoti ātri audzēt ranku, ar to ir iespējams fermot zeltu, ar to ir iespējams iekrāt cc, un šī kombinācija teorētiski var pat mēneša griezumā atpelnīt savu 3.5m cc cenu, ja tiek iztirgots viss zelts.

Kā plānot?

Labākajai paku kombinācijai ir nepieciešami 3 500 000cc, lai to uzturētu, tad nu skatāmies kas sanāk. Atskaitam no izmaksām cc pārvērsto zeltu, -2 800 000m cc, mums ir jānosedz vēl 700k cc. Pie mana spēka un ranka(375k/L20), TP medaļas peļņa ir aptuveni 700cc. Otrdienas epikā es ielieku 500 EB lai tiktu līdz 15k PP, un tas ir pieņemot, ka sāku sist ar 0 enerģiju, un neiespējamā scenārija, ka šajos 5000XP man nebūs level up. Man tas ir 19bn damage, jeb 190 TP medaļas, jeb pēc karošanas izmaksu atskaitīšanas, 133k cc. Reizinām ar 4,5 nedēļām, un tie ir 600k cc. Batonu izteiksmē es investēju 500 EB, līdz 15k PP dabūju atpakaļ 167 EB, un tālākās nedēļas gaitā, pieņemot, ka man vidējais recovery ir +75, es savācu vēl 12,5k PP un atgūstu vēl 275EB. Kopā tie ir 442 EB, līdz ar to it kā sanāk 58 batonu deficīts, bet atceramies, ka šeit nav ņemti vērā level upi, un otrdienas epiku es sāku ar 0 enerģiju.

Esam palikuši ar 100k cc deficītu, bet tas ir nenozīmīgs:
- Divas nostrādāšanas reizes dienā dod 10k cc, jeb 300k cc mēnesī
- WRM programmas ietvaros man ir uzceltas 200 Q4 ražotnes, kuras dienā man peļņā ienes aptuveni 8500cc, jeb 250k cc mēnesī
- Es piedalos aktivitātes programmā, līdz ar to nedēļā tieku pie 50k cc, četrās ar pus nedēļās tie ir 225k cc.
- Es turpinu sist pilno enerģiju uz zemes, tādēļ iegūstu vēl TP cc vairāk kā 5000 EB vērtībā no enerģijas, kura 30 dienu laikā atjaunojas, kas ar 50% boosteri ir 140bn dmg, jeb vēl 1m cc pieņemot, ka TP medaļas peļņa ir 700cc.

Gala rezultātā 100k cc deficīts ir pāraudzis teju 1,7m cc peļņā. Pie šāda scenārija protams, profils nekādus EB iekrājumus īsti nebūs spējīgs veikt, bet ranks augs. Ja pats nopērk vienu no pakām, tad jau ir labs pluss, ja nopērk abas pakas, tad tu kaujas laukā jau vari tankot top līmenī.

Profiliem ar zemu spēku un pilotiem, diemžēl, aritmētika nav tik skaista, jo karošana gaisā TP cc nedod, un CO nav paredzams veids kā tikt pie cc, bet pie augstāk minētās matemātikas, tāpat ir varianti kaut cik uz nullēm izbraukt.

Bet kas notiks ja visi tā darīs?

Ja visi spēlēs ar MP/PP, tad protams, mūsu kauju D3 vietas nepietiks, bet ārzemēs ir ļoti daudz tukšu kauju. Nav jau arī mūsdienās tie 15 vai 25 eur tik daudz, mēneša griezumā tie ir 50 vai 80 centi dienā, kas nav pat vienas bulciņas cena, un ja vienu mēnesi pērk pakas pa cc, un otru mēnesi pa eur, tad tās izmaksas jau dalās ar divi, bet arī profila peļņa uzreiz ievērojami pieaug salīdzinot ar pilnīgo f2p. Pietam, jo vairāk aktīvu spēlētāju būsim, jo nopietnākas un izaicinošākas kampaņas varēsim organizēt.

Jebkurā gadījumā, ceru ka daudz maz esmu ieskicējis un izklāstījis situāciju.

Gaidot jaunus tankus kaujas laukā,
AunsxOM