قوانین نانوشته در مدال گیری

Day 5,936, 07:08 Published in Iran Iran by Zoloto
درود
در این مقال به بررسی قوانین نانوشته در مدال گیری با تمرکز بر سیستم داخلی ایران میپردازیم.
قوانین کلی
به طور کلی هرکس که زودتر شروع به دمیج زدن کند به عنوان صاحب مدال شناخته میشود. این قانون با تبصره و استثنائاتی همراه است. مثلا اینکه مدال زنی در جنگ اصلی(واقعی) با دشمنان و یا حالتی که جنگ اهمیت ژئوپلتیک برای کشور دارد، عملا بی معنی و خارج از این سیستم حساب میشود. همچنین در جنگ ایران، افراد ایرانی بر خارجی ارجحیت دارند. پس اگر خارجی همزمان با شما شروع به مدال زدن کند باید از روی احترام متوقف شود، حتی اگر فکر میکند که هیت اول بوده.
قاعده مهم دیگر این است که تنظیم دیوار بر اساس اردر دولت به طور خاص بر عهده فردی که روی مدال نشسته است. در صورتی که دیوار خراب باشد و وضعیت جنگ تمرینی به شکل مناسب پیش نرفته باشد، افرادی از دولت یا خارج دولت ممکن است برای نیست فیکس کردن دیوار روی دست شما بزنند و شما عملا حق اعتراض ندارید. هرچند که دولتیان و فیکس گران هم نباید زیاده روی کنند و ابتدا به فرد اطلاع دهند که نیاز به دمیج روی دیوار وجود دارد.هوا
در مدال گیری هوایی که رقابت سنگینی وجود دارد، ثانیه ها اهمیت بالایی دارند. فرض کنید در لحظات اول راند دو یا چند نفر شروع به دمیج زدن میکنند، مدال برای کیست؟
قدیم اسکریپتی بود که فرست هیت را به افراد نشون میداد و همه قبولش داشتند. ولی الان که این اسکریپت از کار افتاده بر اساس حس و انصاف افراد فرست هیت تعیین میشود. مثلا ممکن است من این بار به شما اجازه بدهم که مدال را مال خود کنید و شما دفعه بعد به من اجازه میدهید که مدال را بگیرم و الی آخر.
مدال گیری هوایی برای کشورای متحد در ایران مجاز حساب میشه ولی اگر از کشور دشمن باشن میتونیم ازشون پس بگیریم حتی اگر اردر بازنده داشته باشیم (مگر در شرایط خاص )زمین
در زمین رقابتی که در هوا هست وجود ندارد. دلیل آن وجود بونس لجندی (محافظ زمینی جدید) است که دمیج ایرانیان رو در برابر خارجیا چند برابر میکند و آن ها قدرت رقابت با ما را ندارند. پس عملا در زمین مدال ها تا یک ساعت برای ما میمونه. حالا اگر خارجی متحد در زمینی ما مدال بشینه و بالای یک ساعت باشه ممکنه که ما از روی احترام به آنها اجازه گرفتن مدال رو بدیم و اگر طرف از کشور دشمن باشه تا لحظه آخر راند میتونی مدال رو ازش بزنیم.رنج دمیج
یک سری رنج دمیج داریم که عددای قابل قبول برای مدال زدن هستند و اگر کسی از آن کمتر بزند اصطلاحا مدال را مال خود نکرده و ممکن است کس دیگری روی دست او بزند.
این اعداد با توجه به ایونت ها و اینکه جنگ برای ما برنده است یا بازنده تغییر میکند ولی به طور کلی در حال حاضر حدود 30 کا در ساید بازنده هوایی و 35 کا ساید برنده هوایی اعداد معقولی هستند. در زمینی نیز بالای 150 میل برای ساید بازنده و بالای 200 میل ساید برنده معیار های خوبی هستند.

اگر سوالی دارید بپرسید که نیاز بود به همین مقاله اضاف بشه