ULUSA SESLENİŞ! PARTİ GÜNDEMİ VE SEÇİMİ

Day 5,931, 04:06 Published in Turkey Turkey by KobraNejdet
Öncelikle tüm eTürkiye'ye selam eder, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim Malumunuz bugün parti başkanları seçimleri günü ve boynu bükük şekilde partimiz genel merkezinde gerçekleşen seçimde toplam 3 oyun 2'sini (şu anlık, seçim devam ediyor) alarak KHP 1.Olağan Kongresinde seçilmiş ilk KHP başkanı olarak ulusa sesleniyorum.ŞİMDİ GELELİM KURU FASÜLYENİN FAYDALARINA

Herkesin iyi niyetli olduğu ve shoutlarla eğlenmeye çalıştığı, ortalamanın üstünde birlik ve beraberliğe sahip olduğumuz ülkemin vatandaşları arasında köhneleşmiş ve sadece ''Laf olsun diye eTR siyasetine dahil olan'' eskimiş, parsellenmiş ve yeniliğe kapalı olan eVatandaşlarımızda mevcut. Yaklaşık 20 gün önce kongre seçimleri zamanı tabir-i caizse partimiz üyelerini kuzenci, fake, manipülasyoncu ilan ederek oyundan aldığımız zevke zehir enjekte ettiler. Onu da sineye çektik eyvallah dedik, uzatmadık.

Velhasıl gelelim asıl gündemimize, ilk çıkış amacımız oyundan maksimum alabileceğimiz zevki almak, yeni arkadaşlar edinmek ve ilk olarak eTürkiye muhalefetinde güçlü bir kanat oluşturup iktidar ile birlikte ülkemize yeni tuğlalar eklemekti. Banlanan arkadaşlarımıza ve kırılan hevesimize ve kaşmir koltuklarında pasifize olmuş birbirini çekemeyen parti başkanlarına inat tüm muhalefet partilerine tek çatı altında birleşmeyi teklif ediyoruz. Gelin birlik olalım, birlikte yol haritamızı çizelim ve mevcut hükümeti ve sonradan seçilecek hükümetleri destekleyelim. Gelin birlik olalım, meclise giremeyen, diğer partilerde sesini duyuramayıp eTR görüşlerini küçük gruplar halinde duyurmaya çalışan arkadaşlarımızı tek çatı altında toplayalım ve sonradan gelebilecek iftiralara-göt yanıklıklarına karşı şemsiyemizi inşa edelim. (Fikirlerimize katılanlar lütfen PM atın, zamanında birilerine kızıp yurt dışına taşınmış, sıla hasreti çeken tüm eski eTürkiye vatandaşları da dahil. Not: Vatana ihanet etmemiş, eTürkiye menfaatlerine aykırı davranmamış eski vatandaşlarımız için geçerlidir)Not: Partimizde görev alacak, tamamen eTürkiye menfaatine çalışacak istatistik uzmanı ve sosyolog arkadaşlar aranıyor. İlgilenen arkadaşlar lütfen PM atın.

KOBRASAL HAREKET SİZİN HAREKETİNİZDİR, HERKESE KAPIMIZ AÇIKTIR