[Vikat] Harmoonilise elu saladus!

Day 5,868, 09:20 Published in Estonia Estonia by Vambola Vikat

Viimasel ajal on läinud kõik väga sujuvalt, tehas töötab. Uued soetatud ahjud on ennast täielikult tõestanud ning esimeste partiide kõrge praagiprotsent on kahanenud sisuliselt nulli. Välja tuleb ainult kvaliteetne toodang, mida kindlasti kõigi e-eestlaste kõhud kiidavad. Ilmselgelt pole rahulolu imeliselt töötavate uute leivaahjude üle ainuke mis elu tõeliselt harmooniliseks ja mõnusaks muudavad, sest just nende ahjude ostmine oli pika ning kaalutletud kindla peale tehtud otsuse tulemus.

Harmooniat põlistab aga rahulik elu. Olles samal ajal rakkes nii Vikat Tehased AS, teadusasutuses Vikati Instituut, Vikat Media Groupis ajalehe Vikat toimetuses kui ka Vikat Designe stuudios olen ma ka riigikogu liige. Olles riigikogu liige juba 104. ametiaega olen märganud, et riigikogu list on muutunud ääretult toksiliseks. Isegi advendiajal plaanib üks teatud seltskond mingeid kiuslikke plaanisid, et nad saaksid ainult sõimelda ja kiusata omamata mingit muud eesmärki kui lihtsalt sõimelda ja kiusata.

No ja leidsingi siis selle harmoonilise elu tõelise saladuse. Ma kustutasin enda postkastist selle listi ära. Las nad seal olla sellised nad nagu on. Ma küll loodan, et terve Uus Eesti erakond ei ole selline no mingis plaanis see tundub isegi nii olevat aga ega sellel suurt vahet ei ole. Mina seda kiusu kannatama ei pea ja saab rahulikult advendiaega nautida ning koos sellele järgnevate jõududega. Kui peaksin järgmine kord valituks osutuma siis eks näeb mis järgmine kord teen. Igal juhul kutsun kõiki kellel sellest toksilisusest kõrini on kustutama seda listi ning jõulude ajal laskma vaimul puhata! Ning sööge ikka Vikati imemaitsvaid ja kvaliteetseid leibasid!


Reklaam: