savaşlar ve taraf seçmek hakkında

Day 5,793, 11:03 Published in Turkey Turkey by DejavuTurk

oyunu takip etmeyen, yeni başlayan yada günlük görev ve vuruşları yapıp çıkanlar için türkiye genel kurmay başkanlığının günlük savaşlar hakkında bilgilendirme yapması gerekiyor...

türkiye vs nijerya,
türkiye vs yunanistan
türkiye vs makedonya vsvsvs,

kaybedilecek savaşlar yada kazanılacak savaşlar günlük olarak belirtilmediği sürece, istediğim savaşta istediğim kadar vuracağım. saygılarımla..

daha önce bir iki kere yanlış tarafta vurduğuma dair mesaj almıştım. kaynak ne diye sorduğumda ittifaktaki ülke saldırıyorsa kaybedecek, savunan ülke kazanacak vs diye bir bilgi edindim.

müttetik ülkeler listesi aşağıda... ancak hangi ülkenin ittifakta olduğunu yada olmadığına bakacak yerlerim ağrıyor bazen. zaten yeni oyuncuların bu bilgiye sahip olması zor.
lafın özü; milli savunma bakanlığının günlük tablo şeklinde bu bilgileri yayınlaması lazım. hadi günlük yapamıyorsanız haftalık yapın... savaş emirleri kısmında son 48 saatte hiç bir msj atılmamış.

Bu ne saçma hayat, bu ne serkeş hayat, bu ne dingil hayat ya? Bu ne kopuk hayat, bu ne manyak yaşam tarzı ya, bu ne bohem ya?


1 Fransa
2 Macaristan
3 Arjantin
4 Venezuela
5 Rusya
6 Yunanistan
7 Güney Kore
8 Slovenya
9 Hırvatistan
10 Şili
11 Bosna Hersek
12 Uruguay
13 Bolivya