Minimaalne plaan tulevikuks.

Day 5,767, 13:36 Published in Estonia Estonia by Thomas Vertigo

Vastuseks võimul oleva presidendi viimase sekundi artiklile vastan siin, kuna kommentaariumis vajub vastus laiali.

🏠 1.Meil on täis maja boonus. - Hea lubadus, mida ootan ka ise. Pole ka kõhklusi, et see võiks mitte juhtuda.

2. Uus tervitusboonus Air Estonias. - Siinkohal tekib küsimus, kellele see mõeldud on. Air Estonia on kestnud mitmeid aastaid, uusi mängijaid pole ei näha ega kuulda. Viimastel nädalatel on avalike aruannete andmetel Air Estonial 20 kasutajat. Riiklik statistika ütleb, et siin on 73 aktiivset mängijat. Reaalsus on 30-40 vahel (valimisstatistika järgi).
Air Estonia iseenesest on hea programm. Seejuures tänu ka selle programmi kaasfinatseerijale BM_investorile. Aga midagi uut...on liialdus.

Peamine küsimus on selles, miks pole uusi mängijaid. Ning see oleks ka mu suurim etteheide valitsevale presidendile (kes oma artikli põhjal ongi rahul sellega, et rahus saab kulda/raha teenida treeningsõdade abil).
Aga mille jaoks treenitakse? Suuremate musklite nimel? Aga kellele näidata? Iseendale?
Kulturism on mikrosport.
Eesti on tugev aga mitte siis kui sõdida tuleks päriselt. Siis on häbitult nõrk. Mis seis siis on?

Seega ka kolmas lubadus on minu jaoks error. Sama värk, mis ennegi. Lihtsalt uus riik aga ega midagi ei muutu. Mäng ei muutu uute mängijate jaoks atraktiivsemaks.
Pealegi: kellel on viimastel nädalatel (võimalik, et pikemal ajaperioodil) kõige rohkem medaleid? Oleks hea viktoriiniküsimus. Auhindu ei anna, sest vastus siinsamas mõne kliki kaugusel.
Seega kolmas lubadus on sisuliselt presidendi isikliku sissetuleku küsimus.

🍂 4. Toimub sügismüük. - tekkis küsimus, mida lugupeetud president müüb....aga siis sain aru, et see on mäng ise. Ka surnud mängija saaks seda lubada.Mina usun, et oleks võimalik e-Eesti kogukonda laiendada uute mängijatega aga selleks tuleks kõigepealt:
Treeningsõjad peavad olema treeningud mingiks päris konfliktiks.

Majanduses peab maksud üle vaatama. Lennurelvi turul sisuliselt pole (täna on peaaegu igas kategoorias üks müüja...aga see pole turg) Toiduturul laiutavad suuresti importtooted. Uuel/noorel mängijal on täiesti lootusetu olukord.

Ning siis saab edasi vaadata.