Dönem sonu ve 700 lvl o/

Day 5,494, 01:20 Published in Turkey Turkey by Guide in Town

Merhaba,

Bir aylık görev süremizin sonuna geldik. Bir ay içersinde çok hareketli bir dönem yaşadık. Litvanya'nın agresif Rusya tutumu yüzünden bu bölgenin işgal edilme süreci, aksamalı da olsa devam etti. Amerika'nın ve Romanya'nın bölgeye ulaşmalarıyla, Litvanya özgürlüğüne kavuştu. CODE ittifağı olarak bu süreçte Litvanya'ya kalıcı hasarlar bıraktığımızı düşünüyorum.

Bu süreç işlerken Romanya'ya karşı verdiğimiz hava saldırısının olumsuz sonuçlanması moral ve motivasyonumuzu bozdu. Başarılı olsaydık eğer Romanya, Afrika topraklarından atılacaktı. Her ne kadar başarısız da sonuçlansa, yaptığımız bu hamle, Romanya'nın müttefiklerimiz tarafından işgal edilme sürecine olumlu katkı vermiştir.

Peşinden gelen 15. yıl dönümü etkinlikleriyle kayıplarımızı telafi edip, stoklarımızı güçlendirme fırsatı yakaladık.

Eminim ki bir çoğunuzun depoları, yüzlerinizi güldürecek şekilde artmıştır. Fakat o depolara çok fazla bakmayın, çünkü kış uzun ve düşman her yerde.

Şimdi önümüz de yeni yıl etkinliği olacak. Zaman bizlere ne gösterecek, göreceğiz.Neler yaptık ?

-Her akşam düzenli olarak 22:00 da belirlediğimiz bir cephede, müttefik ülkelere destek organizasyonları düzenledik. Bu etkinliğimiz her gün saat 14:00 ve 22:00 olarak devam etmektedir.

- Aktif hava ve kara savaşlarında rütbe ve level kasan, ayrıca enerji bar yönünden deposu sağlam olan oyuncuları WhatsAPP gruplarımıza entegre ettik. Bu gruplara katılım tabi ki de devam etmektedir.

- Tüm eTR nin tek çatı altında toplandığı, level ve rütbe farkının olmadığı Telegram kanalı oluşturduk. Bu kanala katılımlar devam etmektedir. Telegram hesabınız var ve henüz gruba dahil olmamışsanız, ülke, ordu ve ya parti chatinde paylaşılan linke tıklayarak katılabilirsiniz.

- MoD Org.'unu tekrardan aktif edilip, günlük ve anlık olarak savaşların takip edilebileceği bir kaynak haline geldi. Okuma alışkanlığımız olmasa bile bu makalenin ana sayfa da varlığı, liseliler pek bilmese de eski oyuncular için motivasyon kaynağıdır.

https://www.erepublik.com/tr/article/-msb-sava-emirleri-ve-22-00-etkinli-i-ba-lad-1-2761512/1/20

-Belarus Antreman savaşlarının kaybını telafi etmek için Polonya ile anlaştık.

-Güney Kore bölgesinde yeni bir antreman savaşı cephesi oluşturmaktayız.

Daha fazla neler yapılabilir ?

- Aktif oyuncu sayımız az olduğu için bunu daha verimli kullanmak adına daha fazla organize olmalı ve daha çok kişiye ulaşmalıyız.

- Oyunda hızlı ilerlemek ve daha az hasarla devam etmek için Paket satın almak şart. Ülke şartlarımız da bu fiyatlara paket almak imkansız. Bunun için oyun içersinde bir şekilde CC ( para ) biriktirip Token yardımı ile bu paketlere ulaşabiliriz.


Burası çokemelli

- Altın toplamanın bir pratik yolu da Maverick Paket sahibi olmak. Bildiğiniz gibi haftalık olarak 70 adet fuel hakkımız var ve he savaştığımız cephede 1 adet fuel gitmekte. Maverick Pack alarak Division 3 de karşılıklı vurulduğunda sadece 1 adet fuel gitmekte ve savaş sonunda 4 + 4, toplamda 8 altın elde etmektesiniz. Bir ay içersinde ortalama 2000 den fazla altın kazanma şansınız yüksek olasılık.

Özellikle Tank hesapların bu paketi bir şekilde temin etmesi gerekmektedir.
Gerekirse devlet olarak bu paketi alacak olan hesaplara destek verilebilir.

- Hava savaşında rütbe ve altın kasan her hesabın Power Pack alması şarttır. Bir havacının can dostu, en yakın arkadaşıdır. Madalyalardan gelen altınların bir kısmını bu paket için harcayabilirsiniz.

- Herkes oyuna devam edebilecek arkadaşlarını davet edip, gelişimlerine destek olabilir. Bu aktif oyuncu sayımızın ve topluluğumuzun güçlenmesi için herkese düşen bir ödev olmalı. Eskiden bu oyunu oynamış, tanıdıklarınız varsa tekrar kulaklarını çınlata bilirsiniz.

ve daha neler neler...

Son olarak bana destek ve yardımcı olan herkese, özellikle de @Miss Silence, @Zabcister, @deli ormanli, @baturesma ve tabi ki sayın valimiz @napan jr'ye çok teşekkür ederim.700 lvl olmam dolayısıyla yorum yapan herkese 1700 Q5 eppek salarım.