Day 5,491, 14:09 Published in Poland Poland by Damio22

Cześć. To znowu ja. Kolejny weekend, zatem pora sprawdzić cennik. Nie zabraknie też innych punktów programu. 🙂

Numer 602. Zapraszam do lektury!

Garść wydarzeń

📈 Ekonomia w 5 minut. Trendy tygodniowe. Ceny żywności powoli wracają do poziomu sprzed dwóch tygodni.
- chleb q7 po 5,00 zł, spadek o 71 groszy
Energia. Odnowienie 100 energii kosztuje 20,99 zł, spadek o 4,75 zł. Najbardziej opłaca się przy użyciu chleba q2.
Broń. Tanki q7 po 90,25 zł, spadek o 23 grosze. Broń lotnicza q1 po 478 zł, bez zmian.
Surowce. Żywieniowe po 2 grosze, bez zmian. Militarne po 17,99 zł, wzrost o 1,99 zł.
Praca. Najlepsza oferta to 4071 zł, spadek o 130 zł, dziesiąta oferta to 4050 zł, spadek o 55 zł.
Domy. Domki q1 po 16.990 zł, spadek o 309 zł.
Złoto. Można kupić po 1005 zł, spadek o 16 zł. W sprzedaży dostaniemy 1000 zł, bez zmian. Kurs średni to 1002,50 zł, spadek o 8 zł.

Zakłady piłkarskie.

W komentarzach pod poprzednim artem możecie obstawiać wyniki meczów 1/8 finału, które odbędą się 3-4 grudnia.

W komentarzach pod tym artem możecie obstawiać wyniki tych czterech meczów 1/8 finału, które odbędą się 5-6 grudnia: Japonia-Chorwacja, Brazylia-Korea Południowa, Maroko-Hiszpania, Portugalia-Szwajcaria. Wpisujemy, który kraje wygrają i z jakim wynikiem. W przypadku serii rzutów karnych, wpisujemy wynik remisowy, wskazując wygraną też drużynę.

eWizja eXtra 2022

W tym plebiscycie oceniamy utwory z Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022.

Dogrywka o miejsca 9-16. Wybieramy do pięciu utworów i wpisujemy numery w komentarzach. Numer podany w pierwszej kolejności oznacza pięć punktów, kolejna dostaje cztery i tak dalej. Głosowanie trwa do 7 grudnia włącznie (5 pełnych dni). Linki do piosenek w komentarzach.

2. 🇬🇪 Gruzja: Mariam Bigvava "I Believe"
5. 🇵🇹 Portugalia: Nicolas Alves "Anos 70"
7. 🇰🇿 Kazachstan: David Charlin "Jer-Ana (Mother Earth)"
8. 🇳🇱 Holandia: Luna "La Festa"
9. 🇦🇱 Albania: Kejtlin Gjata "Pakëz Diell"
10. 🇬🇧 Wielka Brytania: Freya Skye "Lose My Head"
13. 🇪🇸 Hiszpania: Carlos Higes "Señorita"
15. 🇫🇷 Francja: Lissandro "Oh Maman!"

Szczegóły i aktualizacje możecie znaleźć w arkuszu konkursu.