Ground rėmimo programa balandžio 27 - gegužės 4 dienos

Day 4,914, 13:21 Published in Lithuania Lithuania by LTskin

Sveiki, praėjusios savaitės ground rėmimo programos tankų dalybos bus paskutinės kol kas. Pasikeitus situacijai, sutrikus gamybai, biudžeto surinkimui, programa, vilkimės, kad tik laikinai nutraukiama. Ir ateinančią savaitę tankų dalybų nebus. Bet turėkime viltį, kad pagerėjus situacijai, pasikeitus kitoms aplinkybėms ground rėmimas sugrįš. Bet kaip ir žadėta, šią savaitę išdalinsim Eirimo, kuris paliko 4000 tankų palikimą - tankus. Biudžeto, kitų rėmėjų, kurie gan smarkiai "išsileido" paskutiniosiomis savaitėmis mūšiuose tankų nebus. Lieka dar 100 000 cc, kuriuos taip pat padovanojo programai Eirimas, bet už juos tankų nepirkome dėl per praeitos savaitės akciją iškilusių tankų kainų ir išaugusios paklausos. Jei programa sugrįš - Eirimo pinigai nukeliaus jai arba biudžetui. 

Jei kas turi tankų, cc, kitų resursų perteklių, norėtų prisidėti prie programos, kad ir nedideliu kiekiu, galime tankus - cc kaupti ir surinkus kažkokį didesnį kiekį išdalinti per programą ateinančiomis savaitėmis ar parėmus didesniu kiekiu, kaip kad Eirimas, dalinti toliau ir kas savaitę, bet kol kas be biudžeto lėšų. Jei kas keistųsi ir atsirastų rėmėjų - informuotume savaitės eigoje. Jei kas nors iš programos dalyvių jaučiasi pilnai apsirūpinęs tankais ir jam jau ground programos tankai niekaip nepadeda augti - informuokite mane, išbrauksim iš programos.

Kam programa apskritai buvo sukurta ir kuo buvo naudinga - auginti kuo daugiau legendų. Ir dabar mūšio lauke tikriausiai pastebit, kad daugiausiai dmg surenka keli ar keliolika tankų ir jei mūsų mažesnieji tankai greitai neužaugs situacija gali ir likti tokia, kad mūsų pusėje lieka 2-3-4 dideli dmg "gamintojai", o varžovas į mūšį atveda 10 -15 LXX ir mes tiesiog prie geriausių norų nespėjam taip greitai rinkti dmg kad laimėti mūšį. Kas per programos gyvavimą įvyko - turime jau pora LX legendų, kuriems augti iki LXX reikės žymiai mažiau laiko nei nuo titano iki LX. Turime keliolika titanų, kurie per programos laiką užaugo iki vieno ar kito lygio legendų iš titanų. Gal kada ramesniais laikais bus galima parašyti straipnį, kaip konkrečiai programa prisidėjo prie rankų kėlimo. 

Apie esamą situaciją - kenčiam ne tik mes, bet ir visi mūsų sąjungininkai. Kelios didesnės šalys keičia ar bando keisti aljansus, Ilgainiui situacija turėtų apsišlifuoti ir susidėlioti į naujas vėžes. Savo core regionų nepaliksime ir per praeitą savaitę surinktas morkas, boosterius ir kitus bonusus bandysime išnaudoti jau ateinančiomis dienomis - naudokite protingai, žiūrėkite gautų prizų galiojimo datas. Jei neturite tiek morkų, kad pakeisti mūšio eigą, bent jau naudokite jas protingai, tais momentais kai labiausiai reikės - išlaikyti sieną, perstumti sieną. Net jei laimėtume vieną ar kelias kampanijas, priešas veikiausiai bus dar kurį laiką mūsų regione, todėl deriname veiksmus su sąjungininkais. 

Kaip pastebėjote ant sienos svarbesnius orderius rašau kažkiek užšifruotai, nes žinome, kad sienas norėdamas gali persiskaityti bet kas ir taip užbėgti mūsų planams už akių. Todėl aktyvesnius žaidėjus, jie dar nesat eLT telegramo kanale, kviečiu ten prisijungti. Apie pačią programą - ji sukurta žaidėjams, kurie :

a. Turi 250k str (išskirtiniu atveju galima svarstyti jei trūksta nedaug str iki tikslo)
b. yra Titan - Legend IX (nuo 1 mlrd rank taškų)
c. Yra eLietuvos piliečiai

Tankų kompensavimo vizija iki šiol:  Tankai buvo skiriami už padarytą žaidėjo kill skaičių. Nuo antradienio vakaro iki šeštadienio išleidžaima ataskaita su tankų paskirstymu. Jei atsirastų drąsuolių, mielai priimsime privačių žaidėjų siųstus tankus, kurie prisidėtų didinant savaitės tankų biudžetą.
Žaidėjai neturintis PP packo, turėtų padaryti =>750 kill per savaitę. Žaidėjai turintys PP packą, turėtų padaryti =>1500 kill. Tokie žaidėjai kurie atitiktų reikalavimus, pretenduotų į savaitines tankų dalybas. Jei nutinka taip, kad power pack perkat antradieniais po pietų, kai praėjusios savaitės rezultatai užfiksuoti, informuokit mane asmeniškai iš anksto (power pack galiojimo - įsigijimo laiko neturim galimybės matyti, tiesiog skaičiuodami matom ar žaidėjas skaičiavimo metu turi pp ar ne pačio skaičiavimo metu).   

Tankų kompensavimo formulė: Tankų skaičius / Bendras kill skaičius * Žaidėjo kill skaičius.Šią savaitę bendras tankų skaičius 4000, rėmėjas - Eirimas, be biudžeto lėšųBendra suvestinėProjektas pradėtas: 2021 metai sausio 5 (17 savaičių)
Dalyvaujantys žaidėjai: šią savaitę 38
Iš viso surinkta tankų per projektą 2021 metais: 149 394 (tiek pat ir išdalinta)
LTB tankų dalis: 88 094
LTB išleista tankams: 7 400 600.81 cc
17 savaitės padarytas bendras dmg: apie 363 mlrd 

[font=Cambria, Georgia, serif]

[/font]