Wszystko przez Endorse...

Day 4,909, 06:59 Published in Poland Poland by BorysSzyc xD

Siemanko! Popełniam ten artykuł ze względu na dziwaczną misję, którą osoby skąpe, zgryźliwe i zdziadziałe na pewno zdążyły znienawidzić! ( To ja ).
Mógłbym się tłumaczyć dobrem ogółu, przecież czym więcej artykułów, tym szybciej wszyscy to zrobimy, ale prawda jest taka, że po prostu chcę odzyskać pieniążek, który musiałem Waszej części przelać... Nienawidzę rozdawać kasy darmozjadom, serio. Dlatego tak bardzo ciężko egzystuje mi się w świecie pato500+ i wszystkich PiS+, ale to temat rzeka, nie na ten czas, taki ' niedoczas '(ta moda na szachy, skąd się wzięła?)
To może szybko, co u mnie... Żyję, jem, piję, pracuję, nie pobieram zasiłków i za wszystko płacę, jak za zboże. Cóż, takie życie, jak psia rzyć.
A! Przeprowadziłem się do Krakowa, więc jakby ktoś znowu chciał zorganizować taki zlot erepa, jak 10 lat temu, to już jestem... I czekam. Zawsze marzył mi się taki zlot, ale byłem gówniarzem, którego mama musiałaby puścić pod czyjąś opieką... A opieka pijanych chamów, starszych o 20 lat... Nie dało się tego przeskoczyć. No ale! Teraz jestem! I czekam. Bo nie mam z kim zachlać ryja.
Endorsa daj Boryskowi, goldzikiem potrząśnij!
Pozdrawiam Was wszystkich! Trzymajcie się ciepło w tych ciężkich czasach, i niech Wam nie przyjdzie do głowy wyciągać mnie z dwuklika, bo jeszcze nie daj Boże się zgodzę i moje smutne życie stanie się znów nic warte.
Z poważankiem, najlepszy exspecjalista od wywiadów, BorysSzyc! HAIL ePL!