RT | Uudiseid kontsessioonide ja sõdade kohta.

Day 4,900, 06:14 Published in Estonia Estonia by Presidendi kantseleiHei,

Mul on teile paar uudist meie kontsessioonidest ja üldisest olukorrast e-maailmas.

1. Graniit ajutiselt puudu.
Nagu teate, ei pikendanud me mõni päev tagasi Graniidi (maja boonus) kontsessiooni lepingut ja see aegus. Põhjuseks see, et 🇨🇦eKanada ei taha seda rentida seni, kuni 🇭🇷eHorvaatia okupeerib nende piirkonda Alberta, mis oli varem renditud 🇺🇸eUSA-le. Kasvõi ühe piirkonna okupeerimine tähendab, et okupant (eHorvaatia) saab endale maksutulu, mis võiks muidu jääda eKanadale, ja see sisaldaks ka meie makse (pidage meeles, et eKanada tagastab meile igakuiselt umbes 3-4 miljonit krooni). Püüame seda lahendada – eHorvaatia on üsna mõistlik riik, nii et usun, et lähitulevikus on meil majade boonus taas täies mahus olemas.


2. Olukord eVenemaal.
Eeldasime, et 🇷🇺eVenemaa on tänaseks eTürgi-eUkraina okupatsiooni probleemi lahendanud, kuid seda ei ole juhtunud. 🇹🇷eTürgi soovib, et 🇺🇦eUkraina oleks osa tehingust, aga eVenemaa ei soovi eUkrainaga mingisugust lepingut sõlmida. eUkrainast on saanud uus eUSA – riik, mis enamikule teistest ei meeldi, ükskõik millises alliansis nad on. Hetkel ma ei tea, millal eVenemaa taas vabaks saab, nii et kui te ei saa enam oodata, peaksite tõenäoliselt oma relvaettevõtted sealt välja viima. Probleem on selles, et sõna otseses mõttes pole hetkel ühtegi stabiilset riiki, millel oleks relvaboonus, ja tootmise viimine väga vaenulikesse riikidesse nagu 🇨🇱eTšiili või 🇹🇭eTai ei oleks mõistlik.

Kui keegi tõesti ei saa enam kauem relvi tootmata olla, soovitaksin viia oma relvafirmad eHorvaatiasse, nii üllatuslik kui see ka ei tundu. Mõni päev tagasi oleksin öelnud, et kolige 🇹🇼eTaiwani, aga nad kaotasid just ühe boonuse. Kuigi 🇭🇷eHorvaatia on vaenlaste liidus, on nad kindlasti riik, kellega 🇪🇪eEestil on Code'is kõige normaalsemad suhted, seega on nende rünnak meie vastu sõna otseses mõttes võimatu.

Aga kui saate, soovitaksin oodata ja oma ettevõtetes mittetöötamise arvelt kokkuhoitud energiat hoopis lahingutes võitlemisele kulutada.


3. Uus treeningsõda ePõhja-Koreaga (eUus-Meremaa asemel).
Viimati rääkisin, et avame 🇯🇵eJaapani piirkondades treeningsõja (TW) 🇳🇿eUus-Meremaaga (NZ), kuid NZ on praegu üsna mitteaktiivne, seega avame TW 🇰🇵ePõhja-Koreaga samu piirkondi kasutades. Meie võidame rünnakud meie kontrolli all oleva Tohoku vastu ja kaotame rünnakud ePõhja-Korea regiooni Hamgyongi vastu.


4. Sõdade uudised.
- 🇷🇺eVenemaa võitleb endiselt eTürgi-eUkraina okupatsioonist vabanemise nimel.
- 🇭🇷eHorvaatia leidis võimaluse blokeeringute vältimiseks ja ründab 🇪🇸eHispaania regioone. See on nende karistus paari kuu taguste eHispaania rünnakute eest 🇸🇮eSloveenia ja eHorvaatia vastu.
- 🇺🇸eUSA on peaaegu täielikult vallutatud, nad on põgenenud 🇲🇩eMoldova piirkondadesse.
- Üllatuslikult suutis 🇵🇹ePortugal kaitsta Madeirat eHorvaatia rünnaku vastu ja on nüüd omakorda eHorvaatiat ründamas.