Fatoş Ne Zaman Zittiredilir? (Ödüllü)

Day 4,896, 23:31 Published in Turkey Turkey by SumeyyeninKocasi
Assalamun alaikum wa assalam wa rahmatullah wa barakatuhu,

Ikhwan-e Turqiyya; ben Suri qardesiniz Othman bin Abdulfassan.

Bu kafir oyunun, bana yukledigi "Comez Gazeteci" gorevini tamamlamak icin bu makaleyi yazıyor ben.

2012'de Turqhiya'ya geldigimden beri Gassaray taraftarıyım.

Burada var ben.Fateh-al Terim hodjamızın eski videolarınız izlerken, ilk olarak şu beni kendisine bağlamıştı.O soğukkanlılığı, önden qalbini (itini) gönderişi; bana Rajab Tayyeab Ardugan'ın, Davutoğlu'nu yollayışını hatırlattı. Ikhwan toplantılarında bunu izledikçe kendisini yad ederiz alhamdulillah.Assad'cı kafir Nusayriyyun, Fetih Hodja'mın aleyhine dabke'ler yazmış olabilir.Bunu her zaman yapar bu müşrikler, kalplerini kesip yiyeceaağz inşeealleah.Hodja'mın istediği, ancak alamadığı bir eleman vardı geçenlerde.

Suriye Milli Ordusu olarak, kendisinin İskenderun kökenli bir kafir Nusayri olduğunu MİT yardımı ile zaten tespit etmiş bulunmaktayız.

Güzeller güzeli hodjamız, zikdiredilme tazminatı ile birlikte Pennyslvania'daki asıl hodjamızla ne zaman buluşur konulu bir Ramadhan Zekat programı düzenlemekteyiz.

17-04-2021'den 17-05-2021 şeklinde tahmin eden mümin kardeşlerimizin ilk 5 tanesi 3131 cc'yle mükafatlandırılacaktır. (1)

17-05-2021'den 17-06-2021'e kadar zikdiredileceğini belirten güzel kardeşlerimizin 3'ü 3131 cc'yle mükafatlandırılacaktır. (2)


Aşağıdaki yorum kısmına sadece 1 yahut 2 yazmanız yeterlidir.Ekstra'dan vereceğiniz her oy/bağış/zekat, Afrika'da bir su kuyusu açmak üzere Nokia 3310'a gönderilecektir.
يمارس الجنس مع أمك