Пекельна кухня. Верещака

Day 4,888, 14:15 Published in Ukraine Croatia by PolTavkO

Мої вітання, дорогі побратими. Ось і мої руки дійшли до конкурсу і свою участь я вирішила представити у вигляді старовинної української страви "Верещака".

Рецепт підгледіла у авторки Гуся, яка вже рекомендувала цей рецепт у обробці Євгенія Клопотенко. Ну і я собі спробувала.

Отже, для початку я два дні шукала інґрідієнти, адже як виявилося, в цю несезонну пору знайти пляшечку квасу це не аби-яка задача. Тому, коли всі необхідні компоненти під рукою - можна починати. Беремо реберця, розрізаємо на шматочки, солимо, перчимо та смажимо на сковороді:


Далі перекладаю у посудину в якій ці реберця будуть запікатися, додаю трохи солі, материнки (або як пишуть на пачці "Орегано"), часнику та заливаю все це квасом.


Накриваємо це фольгушечкою (щоб потім менше потрібно було мити) і відправляємо в духовку запікатися на годинку.

За хвилин 15 до готовності акуратно знімаю фольгушечку, щоб реберця зарум'янилися. Дістаю з духовки та готуємо соус.

Для цього ми відставляємо реберця, а соус в якому тушилися реберця проціджуємо в посудину і ставимо на вогонь на хвилин 10. Додаємо трохи дрібних сухарів і гарно перемішуємо, додаємо до реберець. Подаємо приправивши ще материнкою.

Ну що ж, по страві все. Можна вживати з хлібом чи гарніром. Смачного!

Але от хочу сказати велику подяку Андрію Івановичу за такий конкурс. Справа в тому, що я вже он яка дебела тітка і в попередніх стосунках я готувала постійно (буквально весь час, а потім все зжиралося і потрібно було знову придумати що і з чого готувати що насправді додавало рутини і головняку), але останнім часом я щаслива людина - мені готує тільки мамуся. Для неї було дико що я вирішила щось сама приготувати, і в той же час було видно що їй приємно, мамуся перша продегустувала і сказала що смачно). Так ось, Андрій, дякую за цей виклик, це дало мені поштовх взяти трохи готувальних обов'язків на себе.
Усім дякую за увагу.