[MOE] Kam Jums reikalingas Power pack?

Day 4,887, 07:33 Published in Lithuania Lithuania by wittyprakash

Žemiau rasite grafiką, vaizduojantį kiek experience taškų gausite su ir be power pack'o.


Optimaliausiai išnaudoti power pack yra kievieną savaitę surinkti apie 20 - 25 tūkstančius PP (prestige points weekly challenge) naujos savaitės pradžioje, o toliau tiesiog kovoti išnaudojant atsikuriančią energiją (ff). Visą ateinančią savaitę Jūs turėsite 86 energy recovery (jei turite 2 aktyvius namukus). Taigi savaitės pradžioje surinkę atitinkamą kiekį PP, gausite iki 3 kart daugiau XP (experience points). Taip pat susigrąžinsite ir investuotus Energy bar'us tiesiog naudodami FF savaitės eigoje.Kaip įsigyti Power pack? Aš neperku pack'ų

Šiomis dienomis markete power packas kainuoja 99 tokenus, kuriuos galite įsigyti už maždaug 750 k cc tiesiog markete arba gal net dar pigiau iš patikimų pardavėjų. Net jei tai atrodo beprotiška suma, tai tik 25 k cc per dieną, jei planuojatės ir ruošiatės. Tarkim aš orientuojuosi į 30 k cc pajamų per dieną ir tokiu būdu turiu pakankamai cc ir spin wheel'ui ir pastoviam namukų pirkimui.

Kaip uždirbti 30K cc per dieną

Kad atsakyti į šį klausimą, turėtum nuspręsti kokia Jūsų kaip žaidėjo strategija. Jei Jūs, kaip ir aš, neturite daug strength, galbūt Jums labiau vertėtų orientuotis į darbą fabrikuose. Aš turiu 300 įmonių ir jos man padeda sočiai gyventi. Arba Jūs galit nuspręsti orientuotis į 2 SH medalius per dieną ore, jei orientuiojatės į air rank. Jei nusprendėte būti tanku, galite uždirbti cc per True Patriot medalius. Šį sprendimą turite priimti pats - kokiu keliu norite pasukti.

Cheers,
Witty