ETR - RUSYA BARIŞ ANTLAŞMASI TEKLİFİ

Day 4,887, 06:23 Published in Turkey Turkey by Epartizan
Merhaba değerli Etr oyuncuları

Malumunuz Rusya ile silahlar çekildi ve savaş yapıldı

Ancak ortada hala bir barış yok

Bu sebeple Türk-Rus ilişkilerinin normalleşmesi adına adil bir çözüm yolunun benimsenmesi ve eninde sonunda gelecek olan barışın gecikmemesi adına Türkiye'de görevli bir KGB ajanı olarak arabuluculuk yapmak istedim

Bu kapsamda her iki tarafa da adil yaklaşarak çözüm için değerlendirmeler yaptım

Artık bu lüzumsuz savaşın bir an önce bitmesi ve Etr nin asıl düşmanları ile ilgilenmesine yardımcı olacak anlaşma maddelerini hazırladımBARIŞ ANTLAŞMASI MADDELERİ

1- İşgal edilen tüm bölgelerin süratle Rusya'ya iadesi yapılacak, bölgelerin serbest kalması için açılacak olan RW ücreti Etr hükümeti tarafından karşılanacak.

2- Etr işgal ettiği süre boyunca Rusya üreticilerine verdiği zarardan dolayı kazandığı vergileri %50 faiziyle Rusya'ya iade edecektir. Buna ek olarak 50 milyon cc savaş tazminatı ödeyecektir.

3- Etr hükümeti savaş öncesinde Rusya'nın tw savaşlarını bozan ve Rus oyuncuların madalyalarını çalanlardan %100 zamlı olarak kazandığı her madalya başına olan ücreti temin edip ivedilikle Rusya'ya iade edecektir.

4- Etr ağır tankları ve güçlü havacıları 3 ay boyunca depolarında en fazla 100 enerji bar bulundurmakla sınırlandırılacak. Bununla ilgili kontroller, hesapların şifrelerinin her ay alınarak Rusya hükümetine teslim edilmesi şeklinde halledilecektir.

5- Etr hükümeti açtığı savaş için özür makalesi açacak ve ahlak dışı trol yapmış oyuncuların her biri için 1 milyon cc ek tazminat ödeyecektir.

6- Rus vatandaşlarından kim olursa olsun Etr ye vatandaşlık başvurusu yapması halinde Etr milletvekilleri ivedilikle başvuruları kayıtsız şartsız kabul edecektir.

7- Rusya'nın hiçbir train savaşı bozulmayacak tek bir oyuncusunun madalyası hiçbir Türk tarafından çalınmayacaktır. Tespit edildiği taktirde Etr hükümeti çalınan madalyanın 10 katı ücretini madalyası çalınan Rus vatandaşına ödeyecektir.

8- Marmara ve karadeniz bölgeleri Rusya'ya verilecektir aynı zamanda Rusya'nın ihtiyaç duyması halinde Etr tüm bölgelerini geçiş için Rusya'ya açacaktır.

9- Etr hükümeti Ukrayna ile olan ilişkilerini derhal kesecektir.

10- Etr'de bulunan ya da bulunacak Rus vatandaşlarının milletvekilliği adaylığı tüm partiler tarafından en üst sıraya yerleştirilecektir.

11- Yukarıdaki maddeler de dahil olmak koşuluyla Rusya devleti güvenliklerini tehdit edecek bir durumun ortaya çıkması halinde herhangi bir stratejik yeri işgal etme hakkına sahip olacaktır.
Barışın bir an önce sağlanması için bu adil şartların dikkate alınacağını temenni ediyorum.

Hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Yaşasın Türk-Rus kardeşliği !