Mixliarder presidendiks - märtsi kokkuvõte, plaanid aprilliks.

Day 4,884, 05:23 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

Hei,

Nagu tavaliselt, tahaksin kokku võtta eelmise kuu ja jagada järgmise kuu plaane. Räägin ka sellest, mida tean eVenemaa okupatsiooni ja selle võimalike lahenduste kohta.

🇩🇰 1. Uus treeningsõda eTaaniga.
Meid on kutsutud eTaani piirkondadesse, kus meil on standardne treeningsõda koos vastupanusõdadega. Tore on näha e-eestlasi neid toetamas ja vastupanusõdade medaleid saamas. Hea on see, et me ei pea makse tagastama, seega saame umbes 30 tuhat krooni kuus lisatulu sellest.

💶 2. Maksude tagastamine eEestile.
Rahast rääkides: oleme sel nädalal maksude tagastamisest saanud eKanadast 3 693 553 EEK, ePoolast 135 993 EEK ja eHollandist 130 859 EEK, mis teeb kokku 3 960 405 krooni Riigikassasse.

🔁 3. Piirkondade vahetused on lõpule viidud.
Oleme vahetanud eJaapanis piirkonna Chubust Tohokuks, et saaksime seal kauem viibida. Varsti avame taas ka samal põhjusel suletud treeningsõja eUus-Meremaaga. Ka ePoola ja eHolland vahetasid piirkondi, et meie kaitse säiliks ja saaksime jätkata treeningsõdasid.

4. Lisatud uus boonus Air Estoniale.
Meil on Air Estonia projektis uus boonus. Iga eEesti lahingus tehtud Sky Hero eest saab 1000 krooni lisaks (maksimaalselt 5000 krooni). Testime seda lahendust, kuid loodetavasti on meil hea meel näha üha enam e-eestlasi lendamas, eriti kasutades kevadmüügist saadud stingereid.

💥 5. Eepilised D4 lahingud eEestis.
Meil õnnestus teha eEestis 4-ndas divisjonis 2 eepilist lahingut. Nägin meie inimesi seal võitlemas, mis tõestab, et nende tegemine on kasulik. Jätkame seda traditsiooni.

Aprilli kohta:

🎁 Kevadine allahindlus on saadaval!

Esiteks soovitan kõigil kevadmüügist mõned pakid osta. Pakid on väga sarnased nendele, mis aasta tagasi. Kui teil pole palju kulda, tasub investeerida XS-, S- ja M-pakkidesse. Stingereid, porgandeid ja buustereid nii õhu- kui maalahinguteks on palju ja need pole väga kallid.
Pidage meeles, et porganditel, stingeritel ja tiibrakettidel on kehtivusaeg.
Kui saate veelgi rohkem investeerida, kaaluge topelt energiaga [Double Energy] batoonide ostmist. Neil pole aegumiskuupäeva ja need on odavama hinnaga.

💼 eVenemaa okupatsiooni lahendus.

Kõige tähtsam asi aprillis on eVenemaa okupeerituse probleemi lahendamine. Või täpsemalt öeldes - meie võimatuse sealsetes ettevõtetes töötada.
Me ootasime suurt ePoola + eVanemaa sõda eTürgiga, kuid seda mingitel põhjustel ei juhtunud (välja arvatud poole eVenemaa okupeerimine). Ma tean, et ePoola algatas lahenduse leidmiseks kohtumise eVenemaa ja eTürgiga. eTürgi on pakkunud eVenemaale teatud tingimustel rahu (mis minu arvates oli headel tingimustel, arvestades seda, mida võitja pool oleks võinud nõuda). eVenemaa valitsus on tehingule viivitamata öelnud "ei".
On kaks lahendust:
1. Me kolime oma ettevõtted kuhugi mujale.
2. Ootame ja loodame, et Khotko võidab eVenemaal järgmised presidendi valimised, kuna tema soovib võimalikult kiiresti rahu sõlmida.

Olen juba teatanud meie eVenemaa partneritele, et me ei saa igavesti oodata, kuni olukord laheneb. eEesti tootjate heaolu on minu jaoks väga oluline. Kui venelased ei suuda pärast esimest nädalat rahu luua, otsin meie ettevõtetele uue piirkonna. Vahepeal võidelge prestiižipunktide saamiseks eepilistes lahingutes, et saaksite piisavalt tehaste lähtestamise märke [Factory Reset Token] (vajate 1 iga tooraine tehase kohta ja 1 iga vabriku iga kvaliteediastme kohta).
Ühel või teisel viisil saame peagi jälle oma ettevõtetes töötada.


Tänan kõiki häälte eest, eriti aga Eesti Rahvuslasi ja Isamaalisi Liberaale minu toetamise eest.

Ja head ülestõusmispüha neile, kes seda tähistavad 🙂

Elagu eEesti! 🇪🇪
Parimate soovidega,
Mixliarder