Spring Challenge - چالش بهاره فروردین 1400

Day 4,879, 22:19 Published in Iran Iran by gliuck12


امروز صبح یک چالش هفتگی جدید با عنوان "چالش بهار" آغاز شده و به مدت یک هفته تا سه شنبه آینده ادامه خواهد داشت.در چالش استاندارد هفتگی با کسب امتیازهای معتبر ، پاداش های مختلفی دریافت می کنید: تقویت کننده خسارت ، پاداش بازیابی انرژی ، نشانه های جابجایی کارخانه ، بلیط های جا به جایی ، ذخیره سازی و شکلات ها. جوایز با دریافت مدال "شکارچی پرستیژ" به ارزش 5 سکه طلا با 40000 امتیاز اعتبار به پایان می رسند. به شما یادآوری کنیم ، یک "ضربه" در دعوا یک امتیاز اعتبار برای شما به ارمغان می آورد ، در حالی که این مقدار در مبارزات حماسی دو برابر می شود.


این "چالش بهاری"تا حدودی متفاوت است ، یعنی دارای قالب و جوایز کمی متفاوت است. برخلاف چالش هفتگی استاندارد که جوایزی حداکثر 40000 امتیاز را به ارمغان می آورد ، "چالش بهاری" بعد از آن جوایزی برای شما به ارمغان می آورد ، دقیق تر تا 80000 امتیاز معتبر . از آنجا که این چالش شامل جوایزی است که قبلاً ذکر شد ، در این مقاله ما به آنچه چالش این هفته مشخص می شود ، توجه خواهیم کرد: "هویج" و شکلات.

لیست جوایز کامل و امتیازات معتبر را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:
همانطور که مشاهده می کنید ، بیشترین شکلات ها ، هویج ها وجود دارد (50 انرژی به ارمغان می آورد و شما باید 15 روز پس از تصاحب از آنها استفاده کنید ، در غیر این صورت آنها از دست می روند) و امتیازات برای وقت اضافه.

اگر 80،000 امتیاز معتبر جمع آوری کنید ، می توانید با 1432 شکلات و 758 هویج ثروتمندتر شوید. این بیش از دو برابر شکلات هایی است که می توانید در یک چالش هفتگی استاندارد (702 شکلات) استفاده کنید ، اما چالش این هفته نیز به دو برابر امتیاز معتبر نیاز دارد.


ترجمه: کپی پیست از گوگل ترنسلیت بدون ویرایش
منبع مقاله:
https://www.erepublik.com/es/article/-1344-2732797/1/20