Святкова лотерея. Результат: 200563. Переможець: PolTavkO.

Day 4,869, 09:06 Published in Ukraine Ukraine by Mike Dreams

UPD : За цей день Україна зібрала 200563сс податків з Росії. Найближчий прогноз дала Poltavko - 193к.
Окрім того хочеться відзначити Гріна, на відміну від більшості учасників які очевидно навіть не пробували прикинути яким буде результат(і як наслідок давали сильно занижені прогнози), Грін підійшов до прогнозу більш відповідально 🙂
Дарую Гріну 20к сс додаткового призу за "науковий підхід"))
З іншої сторони, дивно що ніхто не поставив на кругле число 200к, яке як бачимо попало би прямо в яблучко!
Призовий фонд в 50к вже надіслано переможцю))


Як ви могли помітити історично та етнічно українські регіони несправедливо залишені Хрущовим в РСФСР почали причалювати у рідну гавань. З Україною вже воз'єдналась Східна Слобожанщина, а зараз повним ходом йде й воз'єднання з Україною і Кубаньщини.

Дані дії України в жодному разі не направлені проти братнього російського народу! Україна лише допоможе російському народу в часи скрутної біди, притримає регіони блокуючи їх захоплення підлими агресорами Заходу, продавшимися госдепу членами НАТО, Польщею та Туреччиною.
Наші військові бази в Білгороді, Ставрополі та Краснодарі лише покликані захищати простий російський люд від підлих окупантів та їхніх наколотих апельсинок.
Хоча мирне населення Східної Слобожанщини вже починає просити нас про референдум по вступу в корінні регіони нашої держави...

В ці не прості для наших сусідів часи, коли вони гризуть себе нащо вони кинули ембарго тим туркам зрадивши своїй постійній стратегії ничкатися по закутках, не проявляти жодної ініціативи та сперечатись поміж собою величати Путіна великим імператором всеросійським чи таки генеральним секретарем комуністичної партії... в ці тяжкі часи я пропоную зіграти вам у святкову лотерею))

Вам слід просто вгадати число. Число скільки податків надійде в Українську казну від наших східних регіонів за завтрашній день день(Day 4870) 🙂
Правильну відповідь можна буде подивитись післязавтра на економічній сторінці нашої держави отут:

Виграє той чий прогноз буде найближчий до правди. Конкурс закінчиться приблизно з настанням 22 березня за українським часом, а переможець буде відомий 22 числа після зніми еДня. Приймаються лише коменти першого рівня, не лишайте прогнози в коментах до чиїхось коментів.

Лотерея більше символічна, приз скромний, 50к сс. Велику суму виділити не можу, адже бережу свої фінанси на гуманітарний конвой ополченцям Сибірської Народної Республіки.

Няшку візьмемо з цієї чудової статті про Матушку Росію, яку я всім рекомендую почитати))