Jūsų kandidatas į Prezidentus

Day 4,852, 05:18 Published in Lithuania Lithuania by LTPower
Sveika, eLietuva,

Senokai besisveikinau su Jumis, brangūs eLietuvos žaidėjai, šių straipsnių kontekste. Kas manęs nepamena trumpai apie save priminsiu: ilgametis LNP narys, praeityje NM ministras, KAM ministras ir du kart CP, praktikuojantis duklikeris, vis grįžtantis į aktyvią bendruomenę, nes šis žaidimas nepaleidžia, kovo mėnesį nusprendžiau kandidatuoti į CP.


Tikslai:1. Išlaikyti vieningą Hydrą aljansą, mano nuomonė, tai yra vienas sėkmingiausių aljansų per visą eLietuvos istoriją.

2.Saugoti taip sunkiai iškovotus resursus.

3. Išlaikyti ground rėmimo programą ir bandyti atgaivinti, taip gerai veikusią Oro divizijos programą kuri parodė kiek daug yra potencialo ore ir kaip svarbu remti naujokus ar žemo str žaidėjus.

4. Atkurti Seimo darbą, nustatyti priimtiną visiems bendravimo platformą kur eTautos išrinktieji galėtų išsakyti savo pasiūlymus kaip patobulinti esamus procesus.


Komanda:

Kad užtikrinti savo tikslų įgyvendinimą, o ir sklandų eValstybės darbą, pristatau savo komandą:

VRM - Jums gerai žinomas Greenday_1989

KAM - LTskin


Lietuvių kalbos priežiūros tarnyba - jevageVisus norinčius išbandyti savo jėgas eValstybės valdyme kviečiu į komandą, tuos kas nori aktyviau dalyvauti žaidime, gal turi kokių idėjų kurias norėtų įgyvendinti, bet dar nesiryžo.


eLietuvos piliečiai kaip žinote situacija ePasaulyje nėra vienariekšmiška ir labai nestabili dėl masinių baninimų, nėva dėl atsiradusios spragos žaidime 2019 metais ir dar kitų dalykų. Apie juos norėčiau pasikalbėti su Jumis jau kitame straipsnyje. Dėsiu dideles pastangas dėl bendro mūsų eBendruomenes informavimo, didesnio įtraukimo, kurio mums labai reikia šiais neramiais laikais, kai visas mūsų sąjungininkų blokas taip demoralizuotas. Kiekvienas eŽaidėjas yra labai svarbus, kiekvienas hit gali būti lemiamas. Todėl brangus rinkėjai balsuokite atsakingai, balsuokite už stabilumą ir eLietuvos užtikrintą ateitį.


Jūsų kandidatas į Prezidentus LTPower