Başkanlık Adaylığı - Hep Birlikte Daha İleriye

Day 4,851, 21:25 Published in Turkey Turkey by TracyMcGrady
Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere oyun yönetiminin rakibimizin hile yaptığını ortaya çıkardı, ki bizler bunu zaten iletiyorduk devamlı fakat dikkate almıyorlardı.Bir çok karakter geçici olarak banlandı, inceleme sonrasında ne olacağını göreceğiz.

Banlanan Karakterler

Oyun yönetiminin hilekar bir düzene teslim olmayacağını umarak, bizim gibi oyuncular için geliştirmeler&etkinlikler yapmasını bekliyoruz.

Bu dönem için beklentiler büyük, bir çok oyuncumuz paketleniyor bu da demek oluyor ki hareketli bir dönem bizi bekliyor, ben de bu sebepten başkanlık görevini yerine götürmek üzere aday olmaya karar verdim.

Bir önceki başkanımız kocaseyit'in emekleri ödenmez, bir çok tw sahibi yaptı bizleri bu sayede gelişimimizi sürdürebiliyoruz.

TW'ler haricinde bir kaç operasyonlarımız olabilir/u], bu sebeple ne kadar çok paketli oyuncumuz olursa o kadar faydalı bir dönem geçiririz, durumu olan arkadaşların veya daha önce hiç paket almamış arkadaşların bu dönem paket almasını bekliyoruz ve oyundan aldığınız zevki artırmaya çalışacağız 🙂

Daha önce hiç hükümet düzeyinde oyunla ilgilenmemiş, plan aşamasında fikir belirtmemiş arkadaşları özellikle aramızda görmek istiyoruz,

-Yabancı dilim iyi Dış İşleri-MOFA ekibinde yer alabilirim,
-Strateji yeteneğim iyi Askeri konularda meraklıyım-MOD ekibinde yer alabilrim,
-Proje üretebiliyorum, kitleleri harekete geçirebiliyorum, oyunda eTR olarak eksikleri görüyorum şu şu yapılabilir ama CC'em yok diyorsanız, MEB olarak görev alabilirim,

Yukarıdaki konular haricinde herhangi aklınıza gelen bir şeyi hem telegram hem pm nereden olursa olsun lütfen paylaşın, çünkü birlikte güçlüyüz..

Ekibimiz = Tüm eTR vatandaşları

Saygılarımla.
TracyMcGrady