Bir mesajınız var

Day 4,850, 08:39 Published in Turkey Turkey by MightAndMagic

Selamlar sevgili eTR vatandaşları,

Bir yılı aşkın bir süre önce token market’deki ticaretin gizli saklı yapılmasının arkasında kirli işlerin olduğunu belirterek boykota başladık. Bu süre zarfında eTR’nin büyük çoğunluğu oyunu finanse etmeyi bıraktı. Bir kısmımız twitter gibi kullanmaya devam ederken, bir kısmımız sadece two click devam etti. Bazı arkadaşlarımız oyuna olan ilgisini komple kaybederek oyunu terk etti.

Geldiğimiz noktada hala bu basit şeffaflık isteğimiz karşılanmış değildir. Fakat, bizim boykota başladığımız dönemde çok daha büyük kirli işlerin döndüğü gün yüzüne çıkmıştır. Kiminin sistem açığı, kiminin adminlerin el altından Asteria’ya verdiği bilgi dediği olay sonrasında 200e yakın Asterialı oyuncu tam 1 sene sonra süreli olarak banlandı. Öğrendiğimiz kadarıyla çok az eb kullanarak muazzam hasar vermeyi sağlayan bir “bug” idi. Biz bu hasarı karşılamak için hesaplarımızı komple boşalttık. Tabii ki yine de yetmedi.

Bir senedir eTR’nin silik kalmasına ve sürekli oyuncu kaybetmesine sebebiyet veren bu vasıfsız yönetimin atacağı her adımı takip etmeye devam edeceğiz. Oyunun sahibi olan Stillfront şirketinin de gerekli adımları atacağına dair umudumuz var. Artık güneşi balçıkla sıvamayacaklarını anladıklarını tahmin ediyoruz. Oyun son bir sene içerisinde dibe vurmuştur. Bundan sonra gidebileceği tek yön sadece yukarısıdır. Oyunun kalitesi yükseldikçe biz de tekrar aktif moda geçeceğiz.

Tüm bu sebeplerle boykota ara veriyoruz. Tüm eTR’li vatandaşlarımızdan bu yaklaşan aktifliğin bir parçası olmasını istiyor, eülkemizi yeniden inşa ederken yapılacak olan projelerde fikir alış verişi yapmaya ve katılımcı olmaya davet ediyoruz.

Saygılarımla