eVarlık Fonu Projesi

Day 4,849, 07:51 Published in Turkey Turkey by Odyofils

eVarlık Fonu Projesi

Saygın iş insanları ve sermaye patronları,

Biliyorsunuz ki ülkemizde ve eDünya çehresinde sermaye hacmi yavaş yavaş el değiştirmekte. Gelişen plato script savarlar bir çok kuzenimizi oyundan soğuttu. Bu oluşan ekonomik sorunu bir fırsata çevirip, günümüzde de popüler olan vakıf üzerinden ticaret işini eTR'ye kazandırmaya çalışan eRotary camiası yavaş yavaş ve emin adımlarla yürüyen sektör bazlı işler ile paranıza para katmayı amaçlıyor.

Bu vakıf bir banka veya kredi sağlayıcısı değil. Sadece Projelerine dahil ettiği kişilere kendi paralarını kazandıran çok yönlü bir vakıf. Zaten Ülkemizde bu tür vakıflara aşinasınızdır.

Siz değerli iş insanlarından özellikle zengin dostlarımızdan gelecek teminat shoutları, referans vote ve bağışları ile emin olun, şu kardeşinize kazandırdınız her cc eTR içerisinden sermaye patronları çıkarmaya yarayacak.

ePiyango

Bu makalemde ilk Projemiz olan ePiyango ile her gün açılacak olan bağış makalesinde toplanan paraların %90'ı tamamen tarafsız çekiliş sitelerinde makalemize bağış+yorum ve abone olmuş kişilerden 1 tanesine dağıtılacaktır.
Kalan %10 ise varlık fonuna aktarılıp diğer projelere kaynak olarak sunulacaktır.

Bu projemizi yorumda ele alıp diğer projelerimiz için beklemede kalın 🙂

ePiyango
ÇiftlikTANK
eRotaryEkmek
..

İyi çalışmalar,
eRotary CLUB