Wielkie manewry

Day 4,848, 12:02 Published in Poland Poland by Damio22

Czołem! Dla Armii Imperialnej nadchodzi czas próby. Szykujcie broń, bo będzie się działo! Szczegóły na razie są tajne, ale niedługo zaczynamy manewry.

Numer 394. Zapraszam do lektury!

Przegląd prasy

NiedZIELNIK - Mała lista tymczasowo zbanowanych. Czarna lista garczy, którzy coś-tam przeskrobali. Ciekawostka: gazeta jest aperiodykiem, czyli wychodzi nieregularnie. Poprzedni numer ukazał się w 2017. 🙂

Tekstury Uzury - Dużo się dzieje. Dowiadujemy się, kto wygrał Plebiscyt na Tygrysa Roku. Poznajemy też nową maskotkę bojówki TGS. 🐯

The Witness Times - ⚜️Armia Imperialna w pełnej gotowości. ⚜️ Dowiadujemy się, kto został Arcykapłanem. Jest również apel o datki. Armia musi być silna duchowo jak i finansowo. 😉

Garść informacji

Loteria Power Spin wróciła na dwa dni: 27-28 lutego. Trafiłem centrum energii +100 na tydzień. 😉

Armia Imperialna jeszcze Was zaskoczy. Możecie zajrzeć na nasz kanał na Discordzie oraz na naszą na stronę internetową.

Czas na szachy

Informacje o rozgrywkach szachowych (ukończonych, bieżących i tych dopiero planowanych) znajdziecie na stronie Szachy info.

Puchar eŚwiata w Szachach. Czwarty turniej. W finale wygrał gracz z Serbii, a drugie miejsce zajął Polak! Został jeszcze mecz o III miejsce. Podsumowanie zrobię w kolejnym wydaniu. Szczegółowe wyniki macie na stronie turnieju.

Miniturnieje.
25 lutego była arena wariantu Crazyhouse. Zająłem trzecie miejsce. Co prawda nie było więcej graczy, ale jedną partię udało mi się wygrać przez mata z mocnym przeciwnikiem. Jest to bez wątpienia sukces. Cały miniturniej do obejrzenia tutaj.
27 lutego Hediondu zrobił kolejny turniej szwajcarski. Zająłem tam ósme miejsce na piętnastu graczy. Wygrałem cztery na siedem rund. Kolejny sukces. Do obejrzenia tutaj.
28 lutego będzie arena z klasycznymi partiami 3+0. Zapraszam.

Słowo na koniec

Czekam na pytania i komentarze.