CODE teel võidule.

Day 4,848, 08:53 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

Tere,

Hiljuti toimusid e-maailmas mõned huvitavad asjad ja tahaksin teile rääkida, mis praegu toimub.

Kuna enamik Asteria sõdureid on ajutiselt bännitud väidetava süsteemi vea kasutamise eest, mis lubas neil sisuliselt piiramatult sõdida, on CODE taas nagu fööniks tõusnud ja alustanud võidukäiku. Nad koondasid väed kokku ja alustasid kooskõlastatud rünnakuid oma liitlaste vabastamiseks. Seni on vabastatud järgmised riigid :
🇫🇷 ePrantsusmaa
🇸🇮 eSloveenia
🇭🇷 eHorvaatia
🇲🇪 eMontenegro
🇭🇺 eUngari
🇧🇦 eBosnia ja Hertsegoviina
🇬🇷 eKreeka
🇦🇱 eAlbaania
🇹🇷 eTürgi
🇨🇱 eTšiili
🇦🇷 eArgentina
🇺🇾 eUruguay
🇹🇭 eTai
🇧🇴 eBoliivia
... mis tähendab põhimõtteliselt seda, et kõik CODE riigid said oma piirkonnad tagasi ja korraldavad treeningsõdasid, et saada rohkem kulda selleks, et saaks kättemaksuga alustada. eHorvaatia viskas ka eBulgaaria välja 🇦🇺 eAustraaliast (kust me varem rentisime Hirve, kuni 🇧🇬 eBulgaaria selle ala okupeeris).


Kuid see ei tähenda, et CODE-iga oleks kõik korras. 2 päeva tagasi on eTürgi teinud avalikult ettepaneku ühiseks rünnakuks Pacifica (peamiselt 🇷🇺 eVenemaa) vastu. Selle peamine põhjus on eVenemaa embargo 🇹🇷 eTürgile, mis vähendas nende tulusid seal asuvatelt ettevõtetelt. Mõni riik tunneb juba eesootavate muutuste tuult allianssides ja eUkraina (Asteria satelliitide liidu Apollo liige) on avalikult alla kirjutanud lepinge eTürgiga eTürgi ettevõtete ümberpaigutamiseks. Pole saladus, et 🇺🇦 eUkraina sooviks näha eVenemaa ärapühkimist, seega on nende koostöö eTürgiga tugevnenud. Kas eUkraina vahetab peagi poolt oma kauase eesmärgi saavutamiseks?

Minu allikate andmetel ei leidnud eVenemaa ründamise ettepanek üllatuslikult CODE'i heakskiitu. Suhted eHorvaatia ja eVenemaa vahel on üsna head, ka eTšiili on paigutanud kõik ettevõtted meie idanaabri piirkondadesse. Seetõttu on peamine järeldus see, et alliansside ümbermängimine on võimalikum kui kunagi varem. CODE'i kahe suurema riigi (eTürgi ja eHorvaatia) eesmärgid on vastandlikud : eTürgi soovitab Pacificat rünnata, aga eHorvaatia sõbrustab nendega. Isegi Asterial näib olevat selle kohta erinevaid arvamusi. ePortugal kutsus eVenemaa oma piirkondadesse treeningsõda pidama, samal ajal kui üks eBulgaaria tipp-poliitikuid palus eTürgil nendega ühendust võtta.

Kas näeme alliansside ümberkorraldamist ja uute, Pacifica-poolsete ja -vastaste riikide liitude sündi? Tõenäoliselt saame sellest teada varsti! Püsige lainel uute uudiste saamiseks.

Mixliarder