Ground rėmimo programa is back o7

Day 4,844, 09:51 Published in Lithuania Lithuania by LTPower
Ground rėmimo programa is back. 2020 02 16 - 02 23 dienos

Sveiki visi, kaip daugelis žinote, trumpam buvo sustojusi Ground žaidėjų rėmimo programa, tačiau po gana neilgų pasvarstymų nuspręsta ją atgaivinti. Visų pirma, todėl, kad ši programa gana efektyviai ir svariai prisidėjo tiek prie vidutinio lygio žaidėjų augimo ir aktyvumo, tiek prie bendro spartesnio eLietuvos karinio potencialo didinimo. Kiek ilgai programa truks - šiai akimirkai tikriausiai nedrįsiu pasakyti - kol geopolitiniai ir ekonominiai debesys skaidrūs virš eLietuvos padangės, tol, matyt, yra puiki proga tapti stipresniais ir aktyvesniais. Jei aplinkybės keisis gali keistis ir pati rėmimo programa, jos apimtis, tad kol turime galimybę - pasinaudokim ja.
Anksčiau organizacinę programos dalį ant savo pečių nešė vienas pats Greenday, bet jam pareiškus norą susitelkti ties kitais reikalais, sudarytas naujas organizacinis komitetas iš LTPower, Ltskin ir to paties Greenday. Jei yra norinčių ir galinčių prisidėti tiek organizaciniais gabumais (ypač excel gebėjimais), tiek ir pačių tankų parama - visada mielai laukiam.
Ground rėmimo programos taisyklės lieka absoliučiai tos pačios. Ji sukurta žaidėjams, kurie :

a. Turi 250k str (išskirtiniu atveju galima svarstyti jei trūksta nedaug str iki tikslo)
b. yra Titan - Legend X (nuo 1 mlrd rank taškų)
c. Yra eLietuvos piliečiai

Tankų kompensavimo vizija: Kas savaitę iš valstybės biudžeto būtų skiriama 500k cc (rėmimo suma gali kisti atsižvelgus į biudžeto pajamas) Tankai būtų skiriami už padarytą žaidėjo kill skaičių. Nuo antradienio vakaro iki šeštadienio būtų išleista ataskaita su tankų paskirstymu. Ground kovotojai būtų remiami valstybės lėšomis + priimsime privačių žaidėjų siųstus tankus, kurie prisidėtų didinant savaitės tankų biudžetą).
Žaidėjai neturintis PP packo, turėtų padaryti =>1000 kill per savaitę. Žaidėjai turintys PP packą, turėtų padaryti =>2000 kill. Tokie žaidėjai kurie atitiktų reikalavimus, pretenduotų į savaitines tankų dalybas.

Tankų kompensavimo formulė: Tankų skaičius / Bendras kill skaičius * Žaidėjo kill skaičius.
Šią savaite iš marketo nupirkta 5682 Q7 tankai, tam išleista 500 016 cc valstybės biudžeto lėšų. Papildomai rėmėjai D.C. , Magnus Dux, Green Day, Iškroviklis parėmė kartu sudėjus 3500 tankų - ačiū jiems. Visa bendra savaitės tankų suma - 9182 q7 tankas
Bendra suvestinė
Projektas pradėtas: 2021 metai sausio 5 (7 savaitės)
Dalyvaujantys žaidėjai: 42
Išviso surinkta tankų: 65155 (tiek pat ir išdalinta)
LTB dalis tankais: 32147
LTB išleista tankams: 3500210,19 cc
21/07 savaitės padarytas bendras dmg: 125,9 mlrd
Viso projekto metu padarytas bendras dmg: 1.57 trilijono

Kaip jau minėta - mielai laukiame visų privačių rėmėjų paramos tankais ar cc - šiltu žodžiu paminėsime, padėkosime. Tankai pirkti iš marketo rinkos kaina. Perkama iki nurodytos sumos visi esantys pasiūlymai markete atitinkantys kainos kriterijų, tuo pačiu dalis išleistų cc grįžta į valstybės biudžetą.
Žemiau lentelėje matote praeitos e-savaitės 2020 02 16 - 02 23 dienų kill duomenys. Į tankų paramos sąrašą iš 42 žaidėjų, 21 1atitiko kill reikalavimus šią savaitę.