Armia Imperialna

Day 4,842, 09:27 Published in Poland Poland by Damio22

Ave! Pozdrawiam wszystkich żołnierzy i mieszkańców Imperium. 🙂

Numer 392. Zapraszam do lektury!

Przegląd prasy

The Witness Times - ⚜️Znamy ryzyko i znamy powody. ⚜️ Artykuł o tym, co się dzieje w Armii Imperialnej. Po latach letargu nadszedł czas przebudzenia. Kto żyw niech dołącza!

Prasa od wujka Glacy - NAJMODNIEJSZA FRYZURA TEJ ZIMY. W komentarzach debata o tym jakie nosić włosy albo dlaczego warto być łysym. Nie brakuje odwołań do tekstów piosenek. 😉

Garść informacji

Armia Imperialna zwiera szyki. Zapraszamy na nasz kanał na Discordzie! Generator avatarów działa, każdy dostaje nowy mundur. Ostatnio powrócił do nas Greek - legendarny dowódca AI. Przejął dowodzenie nad IX centurią. Będzie się działo. Na dniach będzie konkurs. Kolejne informacje już niedługo, sprawdzajcie prasę, ale najszybciej i najwięcej dowiecie się z Discorda. 😉

Czas na szachy

Informacje o rozgrywkach szachowych (ukończonych, bieżących i tych dopiero planowanych) znajdziecie na stronie Szachy info.

Puchar eŚwiata w Szachach. Czwarty turniej. Gracze ustalają terminy półfinałów, czekamy... Szczegółowe wyniki macie na stronie turnieju.

Miniturnieje.
20 lutego odbył się turniej szwajcarski, którego gospodarzem był Hediondu. 7 rund, kontrola czasu 5+5, 15 graczy z erepa i spoza niego. Szkoda, że mnie nie było, bo praca. No cóż, następnym razem powinno się udać. Szczegóły macie tutaj.
21 lutego zrobiłem turniej z kontrolą czasu 5+0. Zająłem drugie miejsce... bo tylko dwóch graczy się zgłosiło. Dobrze, że jedna partia wygrana. Szczegóły macie tutaj.
25 lutego będzie arena wariantu Crazyhouse.

W gazecie nie wymieniłem kilku mniejszych miniturniejów organizowanych przez Hediondu, jednak na stronie Szachy info są one widoczne.

Słowo na koniec

Czekam na pytania i komentarze.