O kas bus toliau? [Svarbi informacija apie sÄ…mokslÄ…]

Day 4,834, 04:32 Published in Lithuania Lithuania by Greenday_1989


Sveiki visi Greenday straipsnio skaitytojai. Pasidarykite kavos, ar arbatos, nes skaityti bus manau įdomu. Galbūt ką perskaitysit bus nuostaba ir netikėtumas, galbūt pyktis, pamatę kas darosi už uždarų durų. Bet straipsnį perskaitykite iki galo. Nes ką sužinosite Jus labai nustebins. Taigi aprašau tai kas buvo gero, kas blogo, kas nustebino ir kas sukrėtė.

Po grįžimo į erepublik praėjo jau turbūt 3-4 metai. Dabar žiūriu jei būčiau lošęs be pertraukų (5 metų pertrauką padaręs), tai šiuo metu būtų 11 metų erep. O tai jau nemažai. Per tą grįžimo į žaidimą tik paskutinius pusę metų užsiemiau į politika. Turbūt pirma kadencija buvo sunkiausia. Nes neturėjau patirties, nei URM, nei prezidentavimo. Bet tai buvo gera patirtis.

LS oro divizija:
Jau pirmoje savo kadencijoje grindžiau mintį pradėti kurti oro pajegas. Nors įgyvendinau tą tik po poros mėnesių. Labai daug nesitikėjau iš oro divizijos. Nes nežinojau kiek žaidėjų bus. Koks bus padaromas dmg. Apmokėjimo kokia būtų. Bet su laiku tai buvo labai didelė parama kovojant ore. Tiek mums padedant kovojant TW, tiek sąjungininkams. Kaip anksčiau reikėdavo daug dmg ore, kur buvo Lietuvos achilo kulnas . t.y trūkdavo kovotojų ore, tai atkūrus oro pajėgas, tai tapo galia, į kurią buvo smagu žiūrėti oro divizijos augimą.

Tankų ir PP kompensacija:
Tik pasibaigus resursų karams, jau buvo galvojama apie ground kovotojų rėmimą. Nes po resursų karų turėjome 100% maisto bonusus, 45% ginklų bonusus ir 55% avia bonusus. 55% ginklų ir 45% avia nuomuojamės. Taigi turime pilnai 3 resursus t.y maisto, ginklų avia 100% bonusus. Biudžeto pajamos labai padidėjo. Biudžetas buvo perviršinis. T.y surinkdavom žymiai daugiau, nei išleisdavome. Buvo sprendžiama kur geriausia būtų panaudoti ir buvo nuspręsta investuoti į ground kovotojus atitinkančius sąlygas. T.y >250k str turinčius. Išskirtiniais atvejais mežestį str turinčius. Bet tas išskirtinis atvejis buvo aktyvumas.

Treniruočių karai:
Kaip grįžau į žaidimą atsimenu, kad buvo gal 7-8 TW per dieną. Bet laikui bėgant TW daugėjo. Ferminimui karų kovojant už Lietuvą ir renkantis TP, BH ir CH medalius irgi daugėjo. Daugiau TW , tai turtingesnė šalis. Greičiau keliasi rank, biudžetas didėja ir pan. Šiuo metu Lietuva turi 14 TW +1 papildomas TW kur pralaimime vis UAE RW tai išviso 15 TW. Bet nevisada taip būna. Kaip kur TW sumažėja dėl determination. Kaip kur padaugėja, jei pavyksta susitarti dėl bendro TW (o čia jau derybų klausimas)


CP palikimas
Per tą laiką kaip buvau CP keletą kadencijų iš eilės ir ėjau 2 kadencijas po pertraukos (kadencija nesibaigė dar) buvo gražių momentų, tokių kaip resursų karai, kur kelies anksti ryte kad tik paimti norimą resursą. Suskaičiavus visus taškus kad ištiksėjus laikui paimti tą resursą. Kartais pavykdavo, kartais ne. Bet tai buvo juodas darbas ir bemiegės naktys, kad turėtume tai ką dabar turime. Noriu padėkoti prie to labiausiai prisidėjusiems. T.y Ipsiart, Magnus Dux, Titless Fairy, Iskroviklis ir visiems kitiems kur prisidėjo klausant nurodymus nurodymus LT shoote, kur kovoti, kur nekovoti. Taipogi paliekama stabilūs LTB finansai. Tik jau naujam CP reikės spręsti kaip juos panaudoti. Galėsiu perleisti savo sukurtą sheetą ir toliau tęstų tankų rėmimą. Norisi iš naujo CP tęstinumo. Nesugriauti tai kas yra sukurta. Nes sugriauti labai lengva. O sukurti greitai neišeina. Reikia įdėti darbo jeigu norima atkurti tai kas būtų sugriauta
Taipogi per tą laikotarpį buvo ir negražių momentų. Tokių, kaip norima turėti valdžią betkokiomis priemonėmis. T.y CP apkalta kas savaitė. Nesamoningi įstatymo leidimai, leidimai tik for fun. Valstybės reikalai turbūt būtų buvę paskutinėje vietoje. Svarbiausia patenkinti savo ego. Žaidėjų niekinimas, šmeižimas purvo pylimas. Jeigu jų tokios moralinės normos tai visi tai mato. Daugiausia to purvo pylimo sulaukdavau iš LLS partijos. Tiktais mažai kas žino kokie tos partijos planai. O tie planai yra žalingi valstybei. Noras turėti valdžią betkokią kaina. Tik klausimas kam? Noras būti svarbiem? Niekinant kitus tai jiems labai tinka.

LLS veido kaukės nuėmimas:
Pasitraukus iš politikos, labiausiai nesinori LLS populizmo atėjimui. Tai būtų žalinga valstybei, jos finansams. Žinant jos darbo metodus. Tai būtų lyg tiksinti bomba. Nes kaip suprantu visą valdžią tenais laiko Gliookas II. Labai gerai nušvietė jis mane kaip man vienas žaidėjas atsiuntė jo postą parašytą ant LLS sienos. Tai planas destabilizuoti partiją Solidarumas ir Lietuvos Tėvynės Sąjungą, o galbūt kai ką daugiau nuveikiant, naikinant valstybę iš vidaus. Tikras komunizmas. Kartais tyli kiaulė gilią šaknį knisą. (Ši frazė skirta gliookui) T.y būti stebėtoju ir kuriant planą sužlugdyti Lietuvą. Kažkada esi minėjęs kad turi daug draugų kroatų. Ir kas gi gali paneigti kad kroatų antpuoliai buvo čia nebepriežasties? (taigi dar kartą galima įsiklausyti į tą Lietuvišką posakį). Jeigu esi tylus erepublik, tai dar nereiškia kad neieškai kandidatų kas tavo planus gali įgyvendinti. Labai jis norėjo prastūmti vieną kandidatą Belekaskonėra. Arba jis nesupranta kad juo tik Gliookas II naudojasi. Nes būti tokiam aklam ir nematyti kas darosi, sunkiai man paaiškinama (perskaitykite straipsnį iki galo ir suprasit ką aš turiu omeny). Beto tiek tada purvo pylimo buvo per tą CP kadenciją, kaip pasakiau kad kandidatuoju po pertraukos ir pagrinde viskas purvo pylimas atėjo iš LLS. Bet jeigu jau pasitraukti iš politikos man ir stebėti iš šalies, tai nors išeisiu su trenksmu, nuimdamas LLS gerumo skraistę.

LLS veiklos planai:
Tai Gliooko pirmas įrašas apie veiklos planus. Paprastas įrašas nieko naujo. Ir nieko nepasakantis. Tik kažkokie planai. Bet užkliuvo jo komentaras po įrašu ir nusprendžiau paikrinti. Bet kas turinyje tai aprašyta, taišokiruoja. Tai parodo daryti bet ką kad būti valdžioje. Ir tai, beje mano žiniomis buvo daroma prieš 5-7 metus. Manęs tada nebuvo tai nežinau kas dėjosi prieš tiek laiko. Bet gal yra kas atsimena?


O dabar jų veiklos planai. Ir kaip jums tai? Keletą įrašų tikrai verti dėmesio, ypač jei tai kuruoja partijos CP tai jau pasako šį tą apie partiją ir partijos narius, jei jau viskas tinka jiems.


Vienas iš planų eliminuoti politines partijas ir paaiškinama truputi kaip. Ir kaip gi tai padarysi be mulčių pagalbos? T.y tuos kuriuos sukuri ir naudoji kaip balsus. Tik viena poblema Gliookai, reikia mokėti kažkaip apeiti erepublik sistemą? O kaip suprantų juk sistemos apėjimą tu gerai išmanai, jei tai naudojai prieš gerus 5-7 metus.


LSS biudžeto panaudojimas į akis krenta paskutinis įrašas “Neviešas balsų pirkimas rinkimų metu”. Atsimenu jau kažkas 2020 metų pavasarį skelbė kad LSS perka balus rinkimų metu. Tai čia įrodymas dėl balsų pirkimo. Kaip labai nori valdžios, kartais bandai peržengti ribas?


O šitas planas peržiangia visas padorumo ribas. Noras sunaikinti betkokiomis priemonėmis.Prikurti mulčių kaip darei tą prieš 5-7 metus? Tiesiog susidorojimas su tais kurių nemėsgti. Grynas fašižmas


O dabar neduoda klausimas ką čia turėjai omeny. Kas yra tie didelę įtaką daromais žaidėjais? Kaip pradėjo čia puldinėti kroatai. Ir paskaitai planus. Gerai apgalvojus supranti, kas gi gali būti tie žaidėjai. Ir kažkaip tas kvapas ateina iš Kroatijos.LLS kaukės nuėmimo apibendrinimas:
Taigi kodėl norisi perduoti valdžią žmogui kuris tęstu pradėtus darbus? Ogi todėl kad kai kurios šiukšlės nori sunaikinti tai kas kuriama. Belekasko0nera ar atsimeni kaip klausei, kad trūksta info apie region išlaisvinimą ir atsakiau kad perteklinės informacijos neskelbiu, nes yra kas gali nutekinti trečiosiom šalim. Tu atsakei kad nemanai kad kas užsiema tokiom nesamonėm (na žodis netoks buvo pavartotas). Taigi neskelbiau tau dėl kelių priežaščių:

1. Gali būti kad tą informaciją tekina ne 1 žiurkė o 2. Nes kad tikrai tekina Bhaste. Dabartinis jo nick juk luftwaffe ace kuris perduoda visą turimą informaciją kroatams. Tai cinikškas žaidėjas, kuris tik nuskriaustą auką vaidina. Daug kalba, o mažai naudos. Bet kaip neprieini prie valdžios juk negali ir perduoti jokios info Lietuvos priešams.
2. Gali būti, kad tu atraportuoji, tai kas būtų galima nutekinti (pats gal to nežinodamas, kad gali tai panaudota ką tu pasakai prieš Lietuvą)
3. Tu viską kuo puikiausiai žinai ir supranti kam gali būti naudinga ta slapta informacija, paskelbdamas žiurkėms anksčiau laiko, ir priešas žino šią informaciją anksčiau, negu galima jau tą informaciją skelbti ant LT sienos ką toliau daryti.

Taigi arba tu esi aklas ir nesupranti kas yra kas, galbūt tampomas už virvučių. Arba viską puikiai supranti ir tai nesamonei pritari. Nes kaip minėjau anksčiau „tyli kiaulė gilią šaknį knisa“ Nes tu tuos LLS planus žinai nuo pat jų paskelbimo pradžios. Ir tau, beje Gliookas II nori partijos vairą perduoti.

Mulčiai:
Nuo to laiko kaip buvo pastebėta apie planus, buvo įspėti Solidarumo ir Lietuvos Tėvynės Sąjungos prezidentai, apie LLS sąmokslą. Taipogi buvo pradėta sekti nauji registruoti vartotojai. Ir pastebėta banai už mulčius:
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9610420
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9612283
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9612281
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9612198
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9612197
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9613721 Powkino multis
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9613716 Powkino multis
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9613709 Powkino multis, bet nespėjo užbaninti, nes pats Powkinas gavo ban
Kolkas tiek pavyko rasti. Nežinia kiek užsienyje kurtų acc yra. Bet naujai kurtus acc ignoruojame dėl pilietybės suteikimo.

Tikiuosiu perskaitę straipsnį šį strapsnį iki galo, suprasite kokia grėsmė nusimato Lietuvos politikos padangėje. Gal šis straipsnis kažkiek į protą atves kaikuriuos LLS narius. Geriau bėgti ir nesigrežioti į tą partiją. Kurios tikslas skaldyk ir valdyk. Taip pat tikiuos kad atsiras naujas CP, kuris tęs tai kas jau pradėta. Ir padėčiau jam duodamas patarimais, nes pats savęs šiam žaidime politiku nematau dėl adminų veiksmų. Taigi būsiu nuošalyje. Taipogi kaip sakiau anksčiau atsisakau LS oro divizijos projekto, nebent norėtų kas perimti jį iš manęs. Taipogi perleisčiau kuruoti ground projektą. Sheetas yra sukurtas, reikėtų tik užpildyti kas savaitę ir išsiųsti tankus, suskaičiuotus pagal projektą. Taigi Tiek tam kartui

GreenDay