Mixliarder presidendiks - jaanuari kokkuvõte, veebruari plaanid.

Day 4,825, 09:48 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

Tere 🙂

Veeburaris taas eEesti presidendiks kandideerides tahaksin esitada lühikese kokkuvõtte jaanuarist ja järgmise kuu plaanidest.

Jaanuari kokkuvõte.

🇦🇺 1. Lahendatud probleemid eAustraalia ja Asteria vahel.
Osalesin 🇦🇺eAustraalia ja 🇧🇬eBulgaaria vaheliste kõneluste koordineerimises, et tagada Lõuna-Austraalia vabastamine. eEesti jaoks on oluline, et Lõuna-Austraalia oleks vaba, sest me rendime neilt Hirve, et meil oleks täielik toiduboonus. Kokkulepe saavutati ja vähemalt praegu on Lõuna-Austraalia taas vaba.

🦌 2. Hirve plaan B - meil on see olemas.
Kuid kuna eAustraalia pole enam täiesti ohutu, on 🇪🇪eEestil nüüd Hirve jaoks plaan B. Võin kinnitada, et meie praeguse rendilepingu katkemise korral saab eEesti rentida Hirve 🇨🇦eKanadast. Praegu rendivad nad oma Hirve 🇸🇪eRootsile, kuid kuna me oleme osa samast liidust, aitavad nad vajadusel meid. Eesmärk on, et eEestis oleks kogu aeg maksimaalne toiduboonus 🙂

💶 3. Maksude ja kontsessioonitulude tagastused.
eEesti on kontsessioonitasude ja maksude tagastamise kokkulepete raames saanud 🇨🇦eKanadast 4 827 398, 🇵🇱ePoolast 2 546 021 ja 🇳🇱eHollandist 322 005 krooni. Kokku on Riigikassasse laekunud 7 695 424 krooni. Neid tulusid saame igakuiselt. Nüüd on finantside jälgimine lihtsam.

⚔️ 4. Eepiline 4. divisjoni lahing.
Nagu lubatud, oleme jaanuari esimesel nädalal teinud ühe eepilise D4 lahingu, et mängijad saaksid teisipäeval võidelda Tõelise Patrioodi (True Patriot) medali saamiseks. Veebruaris on kavas järgmine eepiline D4 lahing.

Veebruari plaanid.

📊 1. Riigi rahandus.
Maksuteavet sisaldav Google'i arvutustabel muutub avalikuks ja kõigil saab olema sellele juurdepääs (ainult lugemiseks). Need pole salajased andmed, neid võib näha iga riigi majanduse (Economy) sakil, kuid nii tagame läbipaistvuse.

🎉 2. Tulevased sündmused.
Tõenäoliselt tuleb veebruaris sõbrapäevaga seotud eRepubliku üritus. Teavitan Teid kindlasti selle reeglitest ja sellest, kuidas sellest parimat saada ja sellest rõõmu tunda.

🔀 3. Piirkondade vahetused.
Kuna sihikindlusboonus (determination) tõuseb kõikjal, võib meie praeguste treeningsõdade jätkamise kindlustamiseks vaja olla piirkondade vahetusi. Üksikasjade üle alles arutatakse ja kaalutakse võimalusi, mistõttu need avaldatakse mõne päeva pärast, kui kõik on selge.

⚔️ 4. Deploy mood - kohandumine sõdimismooduli muudatustega.
eRepublik võib mõneks päevaks alates 8. veebruarist muutuda veidi kaootiliseks, kui ainukeseks sõdimisvõimaluseks saab captcha-dega Deploy mood, loodetavasti muid suuri muudatusi ei toimu. Neile, kes pole Deploy moodi veel kasutanud, soovitan veel kord seda artiklit: https://www.erepublik.com/et/article/-erep-update-deploy-option-demistified--2729549
Nagu ikka, kui midagi uut on, siis selgitan Teile, kuidas see töötab.

Olen tänulik Eesti Rahvuslaste ja Isamaaliste Liberaalide ning kõigi teiste toetuse eest. Tänan teid juba ette homme minu poolt hääletamise eest!


Elagu eEesti! 🇪🇪
Mixliarder
eEesti president