RT | Kontsessioonide uudised ja olukorrast maailmas.

Day 4,813, 13:38 Published in Estonia Estonia by Presidendi kantseleiTere,
Selles artiklis soovin ma anda lühikese ülevaate, kuidas kontsessioon toimib ja anda ka kiire ülevaade e-maailma hetkeolukorrast.

📊 1. Kuidas kontsessioon täpselt toimib?

Mõned teooriad : Mida suurem on SKP (sisemajanduse kogutoodang), seda enam võtab mäng meie riig rahavarudest makse (igapäevaselt). SKP-d saab jälgida riigi majanduse ülevaatest ja riigi statistikast. See arvutatakse põhinevalt toodetud asjadele * keskmine hind. Täpne valem on varjatud ja salajane, aga see orienteeruvalt selliselt arvutatud.

Hetke majade tootmise SKP Eestis on 6 miljoni kandis päevas. Kuna me rendime ressurssi, mida mäng nimetab „väga haruldaseks“, tähendab see seda, et eRepublik võtab meie rahadest igapäevaselt 5% 6-st miljonist, mis on loomulikult väga suur summa. Aga see on ainult mängumehaanika teooria, mis on ilmselgelt riikitevaheliste „kokkulepetega“ ümber mängitud.

Kokkulepped praktiliselt on natukene erinevad Hetkel on muidugi mängusisene rahade hulk varakambris vähenenud ja seda just mängumehaanika olemuse tõttu, tegelikult on Eestit lähipäevil ootamas tagasimaksed Kanadalt ja 5 miljoni EEK-i ulatuses.
Kokkuleppel Kanadaga maksame regiooni rendi eest ainult 150k EEK-i mängu kõige haruldasema ressurssi eest (+ linnade subsideerimise rahad, mida ei saa annetada). Seega hetke rahavarud on ~4.3M, aga lähipäevil jõuame taas 9M EEK-ini varakambris . See on laias laastus summa, mis oli meie kontol, kui resursside sõjad algasid (rahavarud kõikusid 9-10 miljoni kandis). Kui keegi üldse arvab, et me võime pankrotti minna, siis seda ei juhtu KUNAGI. Eestil ei saa olema mingit raha puudujääki ja see on täiesti garanteeritud. 🙂

Aga siin ka head uudised – on olemas võimalus SKP vähendamiseks, seega planeerime majade ehitamise SKP langetamist.

Edit: 4 827 398 krooni on annetatud Eesti varakambrisse.

🇦🇺 2. Austraalia okupeerimine.

Austraaliat (rentisime neilt põtra) rünnati eile 🇧🇬Bulgaaria poolt. 🇳🇱Holland (Hydra allianssi liige) rendib neodüümi samast regioonist, kust meiegi põtra. Täpne rünnaku põhjus on teadmata, aga spekuleeritakse pingete üle Asteria ja Hydra vahel ja regiooni ründamine on lihtsalt demonstartsioon. Kuna sellel rünnakul ei ole mingit siduvust 🇪🇪Eesti ja 🇦🇺Austraaliaga, siis töötame selles suunas, et Bulgaaria lahkuks sellest regioonist võimalikult kiiresti.

⚔️3. Õhurünnakud (Airstrike) ja sõjad. Uued naabrid.

Hiljuti, aga siiski taaskord on 🇭🇷Horvaatia külastamas 🇱🇹Leedu regioone tema kodumaal. . Leedukad on päris kehvas olukorras, kuna nad üritasid Horvaatiaga sõlmida kokkuleppeid ressursside sõjas teiste saboteerimiseks (Horvaatia keeldus), samas Leedu ründas Horvaatiat ja hiljem ka nende liitlasi. Leedukad kustutati 🇷🇸Serbia ja 🇲🇰Makedoonia poolt, kes asetsesid Leedu regioonide lähistel. See on järjekordne näide, miks on vaja omada läheduses tugevat liitlast, kes on vajadusel valmis sind aitama ja appi tulema.

Suhteliselt alles on Lõuna-Soomesse ilmunud 🇵🇰Pakistan treeningsõjaks 🇫🇮Soomega. Tähtis on jälgida, kes sinu kandis ringi liigub ja naabriks asub, seepärast on loodud kontaktid Pakistani juhtkonnaga, me oleme heades suhetes ja meie piirid on kaitstud. Rääkides julgeolekust - 🇮🇱Iisraelis paiknev 🇵🇹Portugal on edukalt vallutanud Kreeta, vallutades vaenuliku riigi (🇬🇷Kreeka), mis võib Lähis-Idas nii Iisraelile kui ka Eestile segadust tekitada.

Tänan, et lugesite.
Elagu Eesti!