2021 metų 01 savaitės ground rėmimo programa

Day 4,802, 09:17 Published in Lithuania Lithuania by Greenday_1989


Sveiki visi Greenday laikraščio skaitytojai. Štai ir baigėsi pirma erepublik savaitė 2021 metais. Minėjau kad straipsnį išleisiu kokį penktadienį apie ground tankų paramos skyrimą. Bet išleisiu šiandien. Norisi pasidžiaugti tankų surinkimo kiekiu. Išviso surinkta 8356 tankai. 5006 Tankai nupirkti iš LT marketo. Išleista 500005,19 cc biudžeto lėšų, kur 1% išleistos sumos sugrįžo į Lietuvos biudžetą. 3350 tankų gauta iš privačių žaidėjų. Išviso šią savaitę ground rėmimo programą parėmė 4 žaidėjai. Taigi Pradžia visai nieko 🙂

O dabar apie projektą ir taisykles

1. 3-5 žaidėjam per mėnesį padengti 50% Power pack sumos. t.y žaidėjam turinčius ground ranką Legend I – Legend X (žaidėjų skaičius gali kisti, atsižvelgiant į biudžeto pajamas)

Kurie atitiktų tokius reikalavimus:
a. Turėti 250k str ( išskirtiniu atveju galima svarstyti jei trūksta nedaug str iki tikslo )
b. Būti aktyviam. T.y per praėjusias 3 savaites kill bendra suma turėtų viršyti 5k
c. Būti eLietuvos piliečiu


2. Tankų rėmimo programa

Kurie atitiktų tokius reikalavimus:
a. Turėti 250k str (išskirtiniu atveju galima svarstyti jei trūksta nedaug str iki tikslo)
b. Titan - Legend X (nuo 1 mlrd rank taškų)
c. Būti eLietuvos piliečiu

Tankų kompensavimo vizija: Kas savaitę iš valstybės biudžeto būtų skiriama 500k cc (rėmimo suma gali kisti atsižvelgus į biudžeto pajamas) Tankai būtų skiriami už padarytą žaidėjo kill skaičių. Kiekvieną savaitgalį būtų išleista ataskaita su tankų paskirstymu. Panašiai kaip LS oro divizijos ataskaita (tik oro kovotojai remiami privačiomis lėšomis, o ground kovotojai būtų remiami valstybės lėšomis + priimsiu privačių žaidėjų siųstus tankus, kurie prisidėtų didinant savaitės tankų biudžetą).
Žaidėjai neturintis PP packo, turėtų padaryti =>1000 kill per savaitę. Žaidėjai turintys PP packą, turėtų padaryti =>2000 kill. Tokie žaidėjai kurie atitiktų reikalavimus, pretenduotų į savaitinį tankų dalybas.

Tankų kompensavimo formulė: Tankų skaičius / Bendras kill skaičius * Žaidėjo kill skaičius.

Epic antradieniai
Kaip anksčiau esu rašęs, tai ir dabar pasikartosiu, kad antradieniais bus daromi epic D4 divizijoje. Tai manau aktualu labai daug kam 🙂 Sutarta dėl pastovių epic su Latvija. Kaip buvo ir šiandien 1 rounde Kurzeme mūšyje. Taip pat noriu pasidžiaugti kad net 19 žaidėjų neturinčių 10 legendos padarė >1mlrd dmg. Iš jų 5 žaidėjai padarė >10 mlrd. Tai tikrai neblogi skaičiai, kur daugelis žaidėjų gali išnaudoti rank kėlimui.Tankų parama aktyviems žaidėjams kurie padarė minimum 1000 kill neturinčių PP ir 2000 kill jei turi PP

Žemiau lentelėje matote praitos savaitės kill duomenis. Į tankų paramą pateko 23 žaidėjai iš 41.