Erepublik'te Neler Oluyor? | 25 Yorum

Day 4,801, 07:48 Published in Turkey Turkey by Tjorbergh Beyfendi

Son birkaç günün panoramasına hoş geldiniz dostlar.

Şimdi Başlıklar

Alertsiken Komünistin Postu Yardırmaya Devam Ediyor!

Epartizan isimli bir Rus vatandaşı tarafından "Çomar Avı" projesi kapsamında başlatılan bir post 68 kişiyi rehin almış durumda. Epartizan artık "Alertsiken Komünist" olarak anılmaya başlandı. Hızla 1000 yoruma yelken açan posta katkıda bulunanların bir kısmı "yazan ellerimi sikeyim" diyerek telefon ve bilgisayarındaki ram sorununa dikkat çekerken, zengin bebeleri oduna ateş atmayı sürdürüyor. Konu hakkında en çok merak edilen şeyse, bininci yorumu atanın baştan başka ne ödül alacağı.

https://www.erepublik.com/en?viewPost=23470194

Ateşkes Ara Ara Bozuluyor, Çare DeepWeb

Bilmemkaçıncı senesine giren Walpole Kloraq savaşları bir süredir ateşkes halinde. Sınır ötesinden ferdi ateşlerle Azerbaycan-Ermenistan meselesine dönen savaşta, kimin artık dayanamayıp "iti govan kimi" diğerinin üzerine atılacağı merak ediliyor. Ancak tüm erep ahalisi iki tarafın da cephanelerini tükettiğini düşünüyor. Taraflar yeni cephane bulmak umuduyla deepweb'de vaktinin çoğunu harcadığı cephelerde kaçırdıkları ff'lerden anlaşılıyor.


Yeni Bir Ödüllü Yarışma

Luiz Marcelo Morais Dos Reis mi ne öyle bir vatandaş Çin aşısının Türk milletinde ne kadar etkili olacağıyla ilgili bir yarışma başlattı. Ödüller gayet iyi. En azından Platoç'un çarkından daha çok kazanma ihtimaliniz var. Sallayacağınız yerlerinize bol şans dileriz.

https://www.erepublik.com/en?viewPost=23518401

Tjorbergh Beyefendi 100 Kişi Toplayamadı

Daha önce Bay Tjorbergh olarak bildiğiniz bir beybi, oyuna yeniden başlamanın heyecanıyla yeni görevlere daldı ama orada tıkandı. 100 arkadaş bulma görevini "Yeaa ben buraların kıdemlilerinden sayılırım, 100 arkadaş da neymiş" diyen Tjorbergh Beyefendi 1 aydır daha 75'i zor gördü. "Atatürk'ü seven 1 milyon kişi bulabiliriz" İsimli Facebook grubunun 4 milyona, "Allah'ı seven 100 bin kişiyiz" isimli Facebook grubu 500 bine ulaştığı bir ortamda Tjorbergh beyefendi intiharın eşiğine geldi. Tjorbergh'i intihardan vazgeçiren Eses., dur hadi bi post atayım diye destek olmak istedi. Bu destek sonuçsuz kalsa da Tjorbergh hayata geri döndü. "Adeta bir hayat öpücüğü" olarak nitelenen postun ardından 5 yeni arkadaş bulan Tjorbergh Beyefendi topukları kıçına vura vura uzaklaştı. 2009'dan beri ara ara gidip gelmeleriyle meşhur Tjorbergh Beyefendi'yi eklemeyenler ise "Nasılsa yine gidecek ne gerek var" diyerek kendini savundu.

https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/9607894