Військові накази повертаються / Combat Orders reintroduction (Day 4,651)

Day 4,651, 04:35 Published in Ukraine Ukraine by Neutr1n0

До Вашої уваги переклад українською оновлення за 4,651 день.

Повторне введення бойових наказів

Шановні громадяни,

Після тривалої перерви, ми раді повідомити про повторне введення бойових наказів. Військові організації (Military Units) зможуть в черговий раз розробити стратегії утримання стінки в битвах за життя чи смерть, а солдати отримати прибуток, збираючи винагороду.

Бойові накази для солдат

Бойові замовлення доступні лише в режимі розгортання (Deployment Mode). Кожного разу, коли бойові накази доступні на полі бою, розгортання автоматично збиратиме валюту залежно від впливу, який вони додають на стіну. Якщо в наявності більше одного бойового наказу, розгортання збирає виграш із найкращого, доступного з точки зору винагороди за вплив (Фільтри --> Персональні --> Бойові накази).Поточні бойові накази відображаються у новій вкладці бойової консолі, включаючи винагороду, статус, поріг домінування та бюджет (з точки зору того, який вплив він покриє).Суму винагороди, зібрану за кожне розгортання, можна побачити у звіті про розгортання. Загальна сума, зібрана у битві доступна у вкладці "Бойові накази".

Використання бомб, ракет та іншої спеціальної зброї також оплачується. Участь в партизанських поєдинках та класичних битвах не винагороджуються бойовим наказом.

Як нагадування, вплив залежить від військового звання, а також від різних модифікаторів, таких як коефіцієнт окупування регіону (Region Determination) або статус природного ворога.

Приклад:
У битві, що має коефіцієнт x3, повітряний ранг Flight Lieutenant*** (50% шкоди перетворюється на вплив стіни) наносить шкоду у розмірі 100.
Загальний вплив на стіну: 150 (100 х 0,5 х 3)


Бойові накази для командирів військових частин

Командири отримають доступ до секції бойових наказів у меню військового загону. Цей розділ містить кілька фільтрів, які дозволяють створювати бойові накази:

Битва:
Оберіть кампанію, сторону та дивізіон або авіа битву, для яких буде активне замовлення. Ви можете встановити лише одне бойове замовлення на кампанію відповідно до дивізіону.
Бойовий наказ буде доступний на всіх місцевостях дивізіону (або секторів у повітряних боях), і буде активований та діючий, допоки не набереться вказаний відсоток стінки.
Враховуючи різницю у впливі між стандартними та конкретними місцевостями, командирам не лише потрібно буде адаптувати свою стратегію та бюджет залежно від того, що вони прагнуть, але й постійно контролювати рух стінок, якщо вони хочуть оптимізувати свої витрати.

Ціна за вплив:
Бюджет винагороди встановлюється за вплив у розмірі 1 000 000.

Максимальна перевага:
Якщо досягнуто поріг, бойовий наказ стає недоступним. Замовлення автоматично стане доступним, якщо перевага знову потрапить під вказане значення. ПРИМІТКА: це стосується переваги, яка має відношення до сторони, яку Ви підтримуєте.

Бюджет бойового замовлення:
Сума грошей, яку Ви виділяєте для фінансування бойового наказу. Значення автоматично знімається з рахунку МЮ.
Коли здійснюється фінансування бойового наказу, стягується податок у розмірі 10%, щоб відвернути спам або не ввести в оману бойові накази.
Скасування бойового наказу призведе до повернення невикористаного бюджету на рахунок військового загону, але зібраний податок не повертається. Тому командири повинні ретельно планувати розподіл своїх ресурсів, щоб уникнути витрат, які йдуть на податок.
Валюта, зібрана за допомогою цього податку, буде вилучена з економіки.

Приклад:
Встановлення нового бойового наказу в розмірі 10 000 валюти обкладається податком у розмірі 1 000. Отже, бюджет бойового замовлення становитиме 9 000 валюти, а з рахунку військового загону буде вилучено 10 000.
Оновлення бюджету бойового замовлення з 10 000 до 11 000 валюти (+1 000) буде обкладатися податком у розмірі 100. Бюджет бойового замовлення становитиме 10 900 валюти, а загальна сума 1 000 валюти буде вилучена з рахунку МЮ.
Скасування бойового наказу поверне на рахунок суму 10 900 валюти.