Mixliarder presidendiks

Day 4,641, 23:10 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

Tere kõigile,

Kuuma Suve ürituse esimene kuu on möödas, üks kuu on jäänud. Kõik meie treeningsõjad jäid ellu. Nii paljude divisjonide jälgimisega oli karta, et me ei suuda kontrollida, kas võidame või kaotame, kuid kõik sujub. Samal ajal kui rahvas nautis väljas suvesoojust, läksid asjad e-maailmas huvitavaks. Sellest ja kuidas see mõjutab ja võib mõjutada eEestit, natuke allpool.

Asteria liit (sõbralik meie Orioni liidu suhtes) on hakanud kahjuks taas kaotama. CODE riigid on muutunud vabaks.


Euroopas on oma piirkonnad vabastanud järgmised riigid : eTürgi, eUngari, eHorvaatia, ePrantsusmaa, eKreeka. eBulgaarlased kaotasid ülemvõimu ePrantsusmaa ja eTürgi üle, mida nad viimased kuud okupeerisid. Mis on üllatav, et eTürgi on algatanud rünnaku eBulgaaria tuumikpiirkonna Plovdivi vastu. See näitab tõesti, kellel on nüüd rohkem jõudu. Teisest küljest oli oodata, et nii läheb - Kuuma Suve üritus pidi tooma segadust, kaost ja korralagedust praegu domineerivatesse liitudesse.

Aasias sai eTaimaa vabaks ja on nüüd ilmunud ePrantsusmaa piirkondadesse, rajades omale sinna Euroopa baasi.

Lõuna-Ameerikas pole seni midagi muutunud. Nagu kirjas viimases Presidendi kantselei artiklis, okupeeris Andide liit eParaguai, mis on meie jaoks halb uudis, kuna nad rentisid meile teraviljaboonust ning ePortugalile kala ja puuvilju. Sellepärast keskendub minu augustikuine presidendiaeg Orioni ja Asteria koostööle, et muuta eParaguai lähitulevikus vabaks. See ei ole lihtne ülesanne. Asteria on kaotanud viimasel ajal palju jõudu, kuid kuna ePortugal on ka eParaguai iseseisvuse kasusaaja, on see Asteria tegemist vajavate asjade nimekirjas sees. Septembris, kui üritus on läbi ja Code & Andide liidu eelis on kadunud, tuleb tugeva vastulöögi andmiseks ära teha palju asju.

Peame olema valmis selleks, mida tulevik toob, ja annan endast parima, et eEesti tulevik oleks neil huvitavatel aegadel helge 🙂

Tänan kõiki toetuse eest, eriti Eesti Rahvuslasi, Isamaalisi Liberaale ja Vaba Rahva Parteid.

Elagu Eesti! 🇪🇪
Mixliarder,
eEesti president